EMBA studijos - Energetikos studijos - Azija

Peržiūrėti EMBA studijų programas - Energetikos studijos - Azija - 2019

Energetikos studijos

Jeigu jau turite ganėtinai daug darbo patirties tam tikroje verslo srityje ir esate pasiruošę užimti vadovaujančią poziciją, pasidomėkite EMBA arba verslo administravimo magistro studijomis vadovams, galbūt būtent šios studijos jums padės pasiekti užsibrėžtų tikslų. Priklausomai nuo to kokioje verslo srityje specializuojatės galėsite rinktis iš daugybės verslo specialybių, tokių kaip apskaita, lyderystė, finansai ir t.t.

Energetikos studijose daugiausia dėmesio skiriama gamtinių išteklių kūrimui, siekiant išlaikyti visuomenę, išgaunant, gaminant, distiliuojant ir parduodant. Tai svyruoja nuo tradicinių medžiagų, tokių kaip malkos ir mėšlas, prie šiuolaikinių šaltinių, įskaitant iškastinį kurą ir branduolinę energiją, taip pat alternatyvius energijos šaltinius ir būsimus modelius.

Studentai, kurie baigti savo laipsnį Azijos dalis auga numerius. Šiuo metu antra ir trečia pagal dydį ekonomika Azijoje. Be apribojimų, studentai turi aprašyti savo laiką Azijoje kaip geriausią patirtį savo gyvenimą. Šiandien trys iš keturių labiausiai apgyvendintų pasaulio šalių yra Azijoje: Kinija, Indija ir Indonezija.

Peržiūrėti visas EMBA studijos - Energetikos studijos - Azija - 2019

Skaityti Daugiau

EMBA naftos ir dujų

Kazakh British Technical University (KBTU)
Su bendrabučiu Dieninės 15 mėnesių September 2019 Kazachija Almaty

"EMBA" programos "Nafta ir dujos" tikslas - parengti dalyvius tolesnei karjeros plėtrai, sukuriant specializuotą supratimą apie svarbiausius klausimus, susijusius su naftos ir dujų pramone, siekiant verslo sėkmės. Remiantis pagrindiniais verslo klausimais, specializuotos studijų sritys apima geologijos pagrindų įvertinimą, pagrindinius geopolitinius klausimus, turinčius įtakos pramonei, naftos ir dujų turtą, projektų valdymą ir vertinimą. [+]

KBTU verslo mokyklos MBA programos yra skirtos ugdyti ir rengti studentus vadovaujančioms pareigoms. Mes skatiname pasaulinę viziją ir supratimą apie tarpvalstybinę kultūrą ir ugdome studentų sugebėjimus rasti kūrybingus ir racionalius verslo uždavinius sprendžiant šiuolaikiniame sudėtingame tarpusavyje sujungtame pasaulyje. Mūsų absolventai ugdo supratimą apie tai, kaip veiksmingai valdyti bet kokio dydžio įmones nuo pat pradžios iki transnacionalinės korporacijos ir įgyvendinti strategijas, kurios skatina jų įmones sėkmingai.

Privalumai KBTU MBA programasGyvenimo programa su tvirtu pagrindu ir specializuotomis žiniomisTarptautinis fakulteto fondas, turintis aukštą akademinę kvalifikaciją ir profesinę patirtįProfesinės tinklų galimybėsTyrinėkite ir dirbkite vienu metu - įtraukite savo patirtį ir išplėsdami savo verslo horizontusBloomberg finansų laboratorijaKBTU buvo pirmasis Kazachstano universitetas, kuriame įdiegta "Bloomberg Professional" - pasaulinė realaus laiko duomenų ir analizės platforma, kuria naudojasi finansų specialistai bankuose, investicinėse bendrovėse ir verslo padaliniuose.Ši laboratorija padeda parengti studentus, kurie pasiruošę sėkmingai dirbti įvairiose srityse, tokiose kaip rinkos analizė, finansinė ir rizikos analizė bei dideli duomenų analizė.EMBA naftos ir dujų... [-]