Filter
EMBA
Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Peržiūrėti visus 3 EMBA studijų programas - Energetikos studijos

Vykdomojo verslo administravimo magistras yra laipsnis, suteikiantis darbininkams galimybę įgyti tolesnio išsilavinimo ir specializuotų mokymų vadybos tipo įgūdžių ir veiklos srityse. Sutelkiant dėmesį į kursinius darbus ir projektus, kurie skatina strateginį, aukštesnio lygio mąstymą, šis laipsnis gali sustiprinti savo įgūdžius ateičiai ar tolesnei sėkmei vykdant vaidmenį.

Kas yra EMBA energetikos studijose? Paprastai siekiama darbuotojų, kurie šiuo metu dirba viešosios organizacijos ar kito darbdavio, daugiausia dėmesio skiriant energijos taupymui ir naudojimui, pagrindinis EMBA tikslas Energetikos studijose yra mokyti studentus įgyvendinti energetikos planą. Ši programa tiksliai suderins studentų įgūdžius ir turimas žinias pateikiant energetikos iššūkius ir sprendžiant dabartines strategijas bei tendencijas, kad įveiktų tuos iššūkius.

Studentai, baigę EMBA programą "Energetikos studijos", gali tikėtis išspręsti problemos sprendimo įgūdžius, nes bando išspręsti energetikos valdymo problemas. Be to, jie taip pat gali pasinaudoti tinklų su vienodai mąstančių asmenų nauda ir taip pat išmokti veiksmingai dirbti grupės nustatymuose.

Šis konkretus laipsnis gali skirtis priklausomai nuo to, kokia institucija dalyvauja. Apskritai, kadangi tipiškas studentas taip pat dirba visą darbo dieną, programa tikriausiai truks dvejus metus.

Kai studentas uždirba savo EMBA energetikos studijose, jis gali tapti geriausiu kandidatu į vadovaujančias ar vykdomas užduotis, susijusias su atliekų mažinimu, energijos vartojimo efektyvumu ar vandens išsaugojimu. Kadangi mokomasi skirtingų finansinių komponentų, asmuo gali tikrai įtraukti šiuos įgūdžius taip pat įgyti poziciją, kuri naudoja šiuos įgūdžius be specializacijos energijos. Šis įdomus laukas pasikeitė daugelį metų ir privalo toliau vystytis, todėl specialistai gali būti paklausūs.

EMBA energetikos studijų programose galima rasti daugelyje institucijų ir universitetų. Nesvarbu, ar jūs ieškote vietos, internete, ar siekiate dalyvauti programoje kitame mieste, galite tikėtis tiksliai suderinti savo įgūdžius ir remtis savo specialybe. Žemiau ieškokite savo programos ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.

 

Skaityti daugiau Skaityti mažiau
Kitos šios studijų srities programos:

3 Rezultatai Energetikos studijos

Michael F. Price College of Business, University of Oklahoma

Sukurta kartu su energetikos pramonės, Energetikos, kursų, mokyklų suteikia pasaulinio lygio MBA į ateities energetikos lyderių, kuri yra pristatomi daugiausia internete. ... [+]

Visi Energija, TIK Energetika: 15 mėn pirmiausia internete MBA programa

Per pastaruosius 100 metų, Oklahoma universitetas užėmė svarbią vietą, šviesti studentus karjeros energijos valdymo pramonėje, ypač naftos ir dujų valdymą. Iš didžiausių naftos kompanijų nepriklausomi visoje Jungtinės Valstijos, galite rasti ou absolventus kiekviename iš šių organizacijų lygmeniu, įskaitant daugelį ne vykdomosios valdžios lygmeniu. OU geografinė padėtis sėdi pagrindinių vamzdynų kryžkelėje ir yra tik kelių mylių žemyn kelio nuo lyderių valdomas gręžimas, todėl Oklahomos universitetas vienareikšmiškai išdėstyti pasiūlyti naftos ir dujų valdymo MBA.

Prisitaikyti prie darbo specialistas tvarkaraščius energetikos pramonės, Energetikos programos kursų, mokyklų ir tuo Oklahomos universiteto pristatomas pirmiausia internete. Siekiant užtikrinti stiprius ryšius tarp kohortos, yra trys akis į akį savaitę trunkančio rezidencijas, įskaitant vieną Londone, Didžiojoje Britanijoje.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Norman
September 2019
Dieninės
15 mėnesių
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Kazakh British Technical University (KBTU)

- ... [+]

- -

[-]
Kazachija Almaty
September 2019
Dieninės
15 mėnesių
Su bendrabučiu
Skaityti daugiau lietuvių kalba
German Business School

Pagrindinis laukas mūsų EMBA energijos valdymo adresai darbuotojams, kurie dirba visuomeninių organizacijų ar (daug energijos gamyba) įmonių su atliekų tvarkymo, energijo ... [+]

EMBA Energijos valdymas

BGS MBA (Master of Business Administration) programą skirta įmonių vadovams, esamiems ir būsimiems vadovams, leidžiant jiems gauti šį prestižinį laipsnį, o išlaikymo savo esamus dieninio darbo.

EMBA programą pagrindinis tikslas yra pagerinti dalyvių strateginio valdymo mąstymas, kuris leistų jiems atlikti kritinę analizę bet kokio verslo situaciją ir taikyti įvairius vadovavimo teorijas spręsti verslo problemas. Kitas labai svarbus aspektas programos plėtra lyderystės ir bendravimo įgūdžių ir statybos profesinius tinklus per komandos formavimo veiklą ir grupinis darbas. Be to, dalyviai išmoks naudoti reikiamas priemones verslo mokslinių tyrimų ir programos gali integruoti ir taikyti gautą žinių savo srityje specialybę pabaigoje.... [-]

Tunisas Tunis
September 2019
Ištęstinės
2 metų
Su bendrabučiu
Skaityti daugiau lietuvių kalba