MBASTUDIES

Rasti 3 EMBA studijų programas - Bendroji vadyba

Asmenys, dirbantys vadybininkais ir direktoriais, dažnai vykdo MBA kursus, kad galėtų tapti dar kvalifikuoti. Šios programos puikiai tinka tiems, kurie jau dirba savo pageidaujamame lauke ir patenkina įvairias pramonės šakas.

Kas yra EMBA bendro valdymo srityje? Ši programa skirta padėti specialistams tapti geresniais savo įmonių ir pramonės šakų lyderiais. Kursinis darbas paprastai yra susijęs su vadovavimo ir komunikacijos metodais, taip pat su organizavimo ir planavimo tobulinimo metodais. Šie laipsniai gali apimti keletą ekonominių ir verslo teorijos klasių, taip pat rinkodaros, ryšių su klientais ir verslo efektyvumo. Programoms gali prireikti įvairių praktinių užduočių, padedančių mokiniams sužinoti realių valdymo metodų ir verslo praktiką, kuri turi iš karto pritaikytas programas.

Užbaigus EMBA laipsnį, absolventams gali būti suteikta daug įgūdžių, įskaitant vadovavimą, verslo organizavimą ir kritinį mąstymą. Šie įgūdžiai gali padėti profesionalams pirmaujančioms bendrovėms siekti sėkmės ir taip pat pagerinti vadovo karjeros perspektyvas.

EMBA kursus dažniausiai laiko neakivaizdinių studijų studentai, todėl išlaidos priklauso nuo to, kaip dažniausiai užsiima pamokos ir kiek laiko trunka programa. Jei norite sužinoti daugiau apie kainas, pabandykite tiesiogiai susisiekti su universitetu.

Gavę EMBA generaliniame vadyboje, absolventai gali pradėti ieškoti aukšto lygio pareigybių savo pasirinktoje srityje. Tiems, kurie jau dirba vadybininkais, gali būti įmanoma tapti bendruoju vadovu ar direktoriumi, prižiūrint didesnę komandą. Darbuotojai, norintys pereiti į vadovo ar direktoriaus pareigas, gali tai padaryti greičiau, naudodami šį laipsnį. "Executive MBA" taip pat gali padėti asmenims įsitvirtinti vadovaujančiose pareigose jaunose ir besivystančiose starto įmonėse. Tiems, kurie turi LLC, šis laipsnis gali padėti užtikrinti darbą kaip renginio vadovas pagal kiekvieną projektą.

Bendrojo vadybos EMBA gali būti baigtas daugumoje universitetų, taip pat per internetinius kursus. Norėdami sužinoti daugiau apie šį laipsnį, ieškokite savo programos žemiau ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.

3 Rezultatai Bendroji vadyba Filter

Executive MBA

Geneva School of Economics and Management GSEM
EMBA
<
Dalinės
<
2 metai
Anglų
Universiteto miestelis

Mūsų Executive MBA suteikia vadovams pirmos klasės bendrojo valdymo išsilavinimą, nepraleidžiant jų karjeros. Programa yra skirta balansuoti teoriją ir praktinį taikymą, ir de ...

Skaityti daugiau

MBA laipsnį bendrojo valdymo

Institut für Management
EMBA
<
Dalinės
<
12&nbsp;-&nbsp;18 mėnesiai
Vokiečių
Internetu ir universiteto miestelyje
Universiteto miestelis
Internetinės

Jūs ieškojote MBA tam tikrą laiką, o tai tikrai įmanoma šalia darbo ir šeimos? Tada turime puikios MBA programos jums! Su moduline struktūra ir lankstus egzamino laikas, šis n ...

Skaityti daugiau

EMBA bendrąjį valdymą

German Business School
EMBA
<
Dalinės
<
2 metai
Anglų
Universiteto miestelis

EMBA Bendrasis valdymas programa yra sektorius neutralus ir tinka darbuotojų iš įvairių pramonės segmentų ir ekonomikos, inžinerijos, technikos ar mokslo fone.

Skaityti daugiau