EMBA programos - Bendroji vadyba

Peržiūrėti visus 2 EMBA studijų programas - Bendroji vadyba

Bendroji vadyba

Asmenys, dirbantys vadybininkais ir direktoriais, dažnai vykdo MBA kursus, kad galėtų tapti dar kvalifikuoti. Šios programos puikiai tinka tiems, kurie jau dirba savo pageidaujamame lauke ir patenkina įvairias pramonės šakas.

Kas yra EMBA bendro valdymo srityje? Ši programa skirta padėti specialistams tapti geresniais savo įmonių ir pramonės šakų lyderiais. Kursinis darbas paprastai yra susijęs su vadovavimo ir komunikacijos metodais, taip pat su organizavimo ir planavimo tobulinimo metodais. Šie laipsniai gali apimti keletą ekonominių ir verslo teorijos klasių, taip pat rinkodaros, ryšių su klientais ir verslo efektyvumo. Programoms gali prireikti įvairių praktinių užduočių, padedančių mokiniams sužinoti realių valdymo metodų ir verslo praktiką, kuri turi iš karto pritaikytas programas.

Užbaigus EMBA laipsnį, absolventams gali būti suteikta daug įgūdžių, įskaitant vadovavimą, verslo organizavimą ir kritinį mąstymą. Šie įgūdžiai gali padėti profesionalams pirmaujančioms bendrovėms siekti sėkmės ir taip pat pagerinti vadovo karjeros perspektyvas.

EMBA kursus dažniausiai laiko neakivaizdinių studijų studentai, todėl išlaidos priklauso nuo to, kaip dažniausiai užsiima pamokos ir kiek laiko trunka programa. Jei norite sužinoti daugiau apie kainas, pabandykite tiesiogiai susisiekti su universitetu.

Gavę EMBA generaliniame vadyboje, absolventai gali pradėti ieškoti aukšto lygio pareigybių savo pasirinktoje srityje. Tiems, kurie jau dirba vadybininkais, gali būti įmanoma tapti bendruoju vadovu ar direktoriumi, prižiūrint didesnę komandą. Darbuotojai, norintys pereiti į vadovo ar direktoriaus pareigas, gali tai padaryti greičiau, naudodami šį laipsnį. "Executive MBA" taip pat gali padėti asmenims įsitvirtinti vadovaujančiose pareigose jaunose ir besivystančiose starto įmonėse. Tiems, kurie turi LLC, šis laipsnis gali padėti užtikrinti darbą kaip renginio vadovas pagal kiekvieną projektą.

Bendrojo vadybos EMBA gali būti baigtas daugumoje universitetų, taip pat per internetinius kursus. Norėdami sužinoti daugiau apie šį laipsnį, ieškokite savo programos žemiau ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.

Skaityti Daugiau

MBA Bendra Vadybos

Institut für Management
Su bendrabučiu Ištęstinės 18 mėnesių Registracija galima Austrija Salzburg

Sunkus verslo iššūkius, strateginiai sprendimai ir atlikti vadovavimo atsakomybę - kartu su mokslinio laipsnio MBA (Master of Business Administration), turite teisę valdymo lygiu. Išsamus bendrosios vadybos išsilavinimą suteikia dabartinę, gilinimas verslo žinias ir valdymo ir vadovavimo įgūdžius. Tuo IFM - Institut für Management Zalcburge jums mokytis labai lanksti: Individuali studijų dizainas ir visapusišką priežiūrą veda jus į sėkmę! [+]

Neakivaizdinių valdymo tyrimai, esantys Zalcburgas

Nuo 21-ojo amžiaus pradžioje, verslo administravimo MBA Master turbūt labiausiai pripažintų doktorantė laipsnis mūsų laiko. Ne be priežasties - nes tyrimas yra puikus verslo išsilavinimą vadovų aukščiausio akademinio lygio.

Jų ypač privalumas IFM:

Modulinė konstrukcija mūsų Executive MBA programa, pagrindinė, bet kuriuo metu! Lanksti studijų planavimas, individualus tyrimas planavimas prisitaiko prie jūsų laiko biudžetą! Parengė Jums, kaip kurso dalis turinio ir sąvokas kortelių formos ir magistro darbe atneš jums nedelsiant praktinį naudojimą jūsų asmeniniam ir profesiniam vystymuisi ateityje.

Todėl Jūsų sėkmė pas mus galite pradėti iš karto - susisiekite su mumis dabar arba sužinoti daugiau informacijos apie MBA universiteto žinoma tuo Institut für Management .... [-]


EMBA Bendrąjį Valdymą

German Business School
Su bendrabučiu Ištęstinės 2 metų September 2018 Tunisas Tunis

EMBA Bendrasis valdymas programa yra sektorius neutralus ir tinka darbuotojų iš įvairių pramonės segmentų ir ekonomikos, inžinerijos, technikos ar mokslo fone. [+]

EMBA General Management

BGS MBA (Master of Business Administration) programą skirta įmonių vadovams, esamiems ir būsimiems vadovams, leidžiant jiems gauti šį prestižinį laipsnį, o išlaikymo savo esamus dieninio darbo.

EMBA programą pagrindinis tikslas yra pagerinti dalyvių strateginio valdymo mąstymas, kuris leistų jiems atlikti kritinę analizę bet kokio verslo situaciją ir taikyti įvairius vadovavimo teorijas spręsti verslo problemas. Kitas labai svarbus aspektas programos plėtra lyderystės ir bendravimo įgūdžių ir statybos profesinius tinklus per komandos formavimo veiklą ir grupinis darbas. Be to, dalyviai išmoks naudoti reikiamas priemones verslo mokslinių tyrimų ir programos gali integruoti ir taikyti gautą žinių savo srityje specialybę pabaigoje.... [-]