Filter
EMBA
Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Peržiūrėti visus 4 EMBA studijų programas - Bendroji vadyba

Asmenys, dirbantys vadybininkais ir direktoriais, dažnai vykdo MBA kursus, kad galėtų tapti dar kvalifikuoti. Šios programos puikiai tinka tiems, kurie jau dirba savo pageidaujamame lauke ir patenkina įvairias pramonės šakas.

Kas yra EMBA bendro valdymo srityje? Ši programa skirta padėti specialistams tapti geresniais savo įmonių ir pramonės šakų lyderiais. Kursinis darbas paprastai yra susijęs su vadovavimo ir komunikacijos metodais, taip pat su organizavimo ir planavimo tobulinimo metodais. Šie laipsniai gali apimti keletą ekonominių ir verslo teorijos klasių, taip pat rinkodaros, ryšių su klientais ir verslo efektyvumo. Programoms gali prireikti įvairių praktinių užduočių, padedančių mokiniams sužinoti realių valdymo metodų ir verslo praktiką, kuri turi iš karto pritaikytas programas.

Užbaigus EMBA laipsnį, absolventams gali būti suteikta daug įgūdžių, įskaitant vadovavimą, verslo organizavimą ir kritinį mąstymą. Šie įgūdžiai gali padėti profesionalams pirmaujančioms bendrovėms siekti sėkmės ir taip pat pagerinti vadovo karjeros perspektyvas.

EMBA kursus dažniausiai laiko neakivaizdinių studijų studentai, todėl išlaidos priklauso nuo to, kaip dažniausiai užsiima pamokos ir kiek laiko trunka programa. Jei norite sužinoti daugiau apie kainas, pabandykite tiesiogiai susisiekti su universitetu.

Gavę EMBA generaliniame vadyboje, absolventai gali pradėti ieškoti aukšto lygio pareigybių savo pasirinktoje srityje. Tiems, kurie jau dirba vadybininkais, gali būti įmanoma tapti bendruoju vadovu ar direktoriumi, prižiūrint didesnę komandą. Darbuotojai, norintys pereiti į vadovo ar direktoriaus pareigas, gali tai padaryti greičiau, naudodami šį laipsnį. "Executive MBA" taip pat gali padėti asmenims įsitvirtinti vadovaujančiose pareigose jaunose ir besivystančiose starto įmonėse. Tiems, kurie turi LLC, šis laipsnis gali padėti užtikrinti darbą kaip renginio vadovas pagal kiekvieną projektą.

Bendrojo vadybos EMBA gali būti baigtas daugumoje universitetų, taip pat per internetinius kursus. Norėdami sužinoti daugiau apie šį laipsnį, ieškokite savo programos žemiau ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.

Skaityti daugiau Skaityti mažiau
Kitos šios studijų srities programos:

4 Rezultatai Bendroji vadyba

International Institute of Business, Business School (IIB)

Tarptautinės verslo instituto MBA yra programa, skirta jauniems lyderiams ir vadovams, dalyvaujantiems sprendimų priėmimo srityje įvairiuose sektoriuose ir funkcinėse sri ... [+]

Tarptautinės verslo instituto MBA yra programa, skirta jauniems lyderiams ir vadovams, dalyvaujantiems sprendimų priėmimo srityje įvairiuose sektoriuose ir funkcinėse srityse tiek svarbiose nacionalinėse ir tarptautinėse įmonėse, tiek mažų įmonių organizacijose. ir vidutinio dydžio verslą.

Studentams siūlomi moduliai yra skirti formuoti praktinių žinių ir įgūdžių sistemą, kurios yra būtinos supratimui apie vidaus ir tarptautinio verslo plėtros tendencijas, sprendžiant svarbiausias įmonės problemas ir didinant jų efektyvumą. administracinių funkcijų vykdymas esant dideliam verslo aplinkos neramumams.

Privalumai

Programos tikslas yra įgyti bendrųjų vadybinių įgūdžių ir pažangių praktinių verslo priemonių per:... [-]

Ukraina Kijeve
Susisiekti su mokykla
Rusijos,Ukrainiečių
Ištęstinės
18 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
German Business School

EMBA Bendrasis valdymas programa yra sektorius neutralus ir tinka darbuotojų iš įvairių pramonės segmentų ir ekonomikos, inžinerijos, technikos ar mokslo fone. ... [+]

EMBA General Management

BGS MBA (Master of Business Administration) programą skirta įmonių vadovams, esamiems ir būsimiems vadovams, leidžiant jiems gauti šį prestižinį laipsnį, o išlaikymo savo esamus dieninio darbo.

EMBA programą pagrindinis tikslas yra pagerinti dalyvių strateginio valdymo mąstymas, kuris leistų jiems atlikti kritinę analizę bet kokio verslo situaciją ir taikyti įvairius vadovavimo teorijas spręsti verslo problemas. Kitas labai svarbus aspektas programos plėtra lyderystės ir bendravimo įgūdžių ir statybos profesinius tinklus per komandos formavimo veiklą ir grupinis darbas. Be to, dalyviai išmoks naudoti reikiamas priemones verslo mokslinių tyrimų ir programos gali integruoti ir taikyti gautą žinių savo srityje specialybę pabaigoje.... [-]

Tunisas
Rugsėjis 2020
Anglų
Ištęstinės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Institut für Management

Jūs ieškojote MBA tam tikrą laiką, o tai tikrai įmanoma šalia darbo ir šeimos? Tada turime puikios MBA programos jums! Su moduline struktūra ir lankstus egzamino laikas, ... [+]

Neakivaizdinių valdymo tyrimai, esantys Zalcburgas

Nuo 21-ojo amžiaus pradžioje, verslo administravimo MBA Master turbūt labiausiai pripažintų doktorantė laipsnis mūsų laiko. Ne be priežasties - nes tyrimas yra puikus verslo išsilavinimą vadovų aukščiausio akademinio lygio.

Jų ypač privalumas IFM:

Modulinė konstrukcija mūsų Executive MBA programa, pagrindinė, bet kuriuo metu! Lanksti studijų planavimas, individualus tyrimas planavimas prisitaiko prie jūsų laiko biudžetą! Parengė Jums, kaip kurso dalis turinio ir sąvokas kortelių formos ir magistro darbe atneš jums nedelsiant praktinį naudojimą jūsų asmeniniam ir profesiniam vystymuisi ateityje.

Todėl Jūsų sėkmė pas mus galite pradėti iš karto - susisiekite su mumis dabar arba sužinoti daugiau informacijos apie MBA universiteto žinoma tuo Institut für Management .... [-]

Austrija Zalcburge
Registracija galima
Vokiečių
Ištęstinės
12 - 18 mėnesiai
Internetu ir universiteto miestelyje
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Geneva School of Economics and Management GSEM

Mūsų Executive MBA suteikia vadovams pirmos klasės bendrojo valdymo išsilavinimą, nepraleidžiant jų karjeros. Programa yra skirta balansuoti teoriją ir praktinį taikymą, ... [+]

UNIQUE MOKYMOSI PATIRTIS

Mūsų Executive MBA suteikia vadovams pirmos klasės bendrojo valdymo išsilavinimą, nepraleidžiant jų karjeros. Programa yra skirta balansuoti teoriją ir praktinį taikymą, ir derina mokymąsi klasėje su interaktyvaus asmeninio tobulėjimo. Mūsų patyrę dėstytojai puikiai supranta, kad šiandieniniai vadovai ir verslo lyderiai turi kurti ir įgyvendinti veiksmingus operatyvinius sprendimus, tuo pat metu užtikrinant strateginį jų organizacijų atnaujinimą. Programa viršija verslo pagrindus ir rengia dalyvius vyresniųjų vadovų iššūkius ir atsakomybę.

TOP PARTNERIŲ PROFILIAI IR ĮVAIRŪS

Mūsų EMBA dalyviai yra ranka atrinkti profesionalai iš įvairių pramonės šakų - įskaitant viešąjį ir privatų sektorius -, kurių vidutinė 7-10 metų darbo patirtis. Mūsų EMBA yra visiškai akredituota MBA asociacija, o priėmimo procesas yra labai selektyvus. Pareiškėjai turi atlikti griežtą išankstinio patikrinimo procesą, įskaitant oficialų pokalbį su mūsų absolventų programos nariu.... [-]

Šveicarija Ženeva
Susisiekti su mokykla
Anglų
Ištęstinės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba