MBASTUDIES.LT

Geriausios EMBA programos in Brussels Belgija 2019/2020

Briuselis yra ideali vieta daugeliui tarptautinių studentų akademinio ir ateities karjera. Be gražus ir energingas miestas su daug pasiūlyti, Briuselis yra Europos Sąjungos sostinė, gyvena daugelyje tarptautinių organizacijų ir korporacijų, ir yra laikomas visos Europos finansų ir vyriausybės centras. Taip pat yra didelė tarptautinė gyventojų, toliau stiprinti akademinę patirtį, Briuselyje EmBa.

Emba Briuselyje skirta tiems, profesinės patirties verslo srityje, siekiant iš anksto savo karjerą, vadovų ir lyderių pozicijas. Dalyviai, uždirbantys savo EmBa, Briuselyje patirsite pagrindinius verslo kursus, pavyzdžiui, rinkodaros, finansų, etika ir teisės, valdymo ir vadovavimo dėmesio.Su į emba Briuselyje, dalyviai įgis Fundacyjny suprasti verslo principus, taip pat plėtoti stiprią profesionalų tinklą, kuris gali padaryti absolventai labai patraukli konkurencingoje pasaulio darbo rinkoje.

Norėdami sužinoti daugiau apie Briuselyje, emba, perskaityti žemiau programų!

Rezultatai Filter

MBA - verslo administravimo magistras

United International Business Schools
Universiteto miestelis Internetinės Internetu ir universiteto miestelyje Dieninės Ištęstinės 1 - 3 metai Spalis 2019 Šveicarija Zürich Belgija Antwerp Ispanija Barcelona Brussels Madrid Japonija Tokyo Olandija Amsterdam Italija Milan Geneva + 16 daugiau

Mūsų akademinis kalendorius grindžiamas ketvirta sistema (1 ketvirtis = 10 savaičių). Dėl programos lanksčios struktūros ir modulinės konstrukcijos, kiekvieno ketvirčio ir kiekvieno termino pradžioje yra keletas pradinių datas: spalio, lapkričio, sausio, vasario, balandžio, gegužės, liepos ir rugpjūčio mėn.

Solvay MBA

Solvay Brussels School of Economics and Management, Université Libre de Bruxelles
Universiteto miestelis Ištęstinės 16 - 18 mėnesiai Susisiekti su mokykla Belgija Brussels

Inovacijų valdymas ir verslumas - sėkmingo verslo pagrindas - šiandien yra du pagrindiniai Solvay vykdomosios MBA mokymo programos pagrindai. Prisijungdami prie šios programos, dalyviai sužinos, kaip elgtis su sudėtingumu, tuo pačiu kuriant vertę sau, savo įmonei ir visuomenei.

Tarptautinė "Flex EMBA"

MIP Politecnico di Milano School of Management
Internetinės Dieninės Ištęstinės 20 mėnesiai Lapkritis 2019 Italija Milan Prancūzija Nantes Reims Jungtinė Karalystė Edinburgh Ispanija Madrid Kinija Guangzhou Barcelona Belgija Brussels Glasgow Beijing Vokietija Munich Toulouse-le-Château + 18 daugiau

Tarptautinė "Flex EMBA" (i-Flex) yra 20 mėnesių trukmės "Executive MBA" programa, skirta vadovams, norintiems sujungti tarptautinius mokymus su darbo įsipareigojimais, naudojant vieną iš pažangiausių skaitmeninių mokymosi platformų pasaulyje, sukurtą "Microsoft" technologijomis.