Filter
EMBA
Bangladešas Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Peržiūrėti Geriausias EMBA studijų programas Bangladeše - 2019/2020

Verslo įmonių vadovų ir specialistų, galite pradėti jų siekti karjeros ir augimo ieškoti teisę EMBA Bangladešas programą. Kandidatai patirtis plėsti žinių pagrindinių verslo ir valdymo elementai. Bangladešas EMBA programos tikslas - pagerinti specialistų gebėjimus remti jų asmeninio ir profesinio tobulėjimo. Per mokymo metodus, pabrėžiant aktyvų dalyvavimą vadovai asortimentas, Emba Bangladešas programas panaudoti diskusiją apie vietos ir tarptautinio verslo kontekstuose, taip pat grupės veikla siekiant palengvinti dalyvių augimą.

EMBA Bangladešas programas, taip pat įsitikinkite, svečių paskaitos verslo svečių garsiakalbiai asortimentas 's patirties per mokymąsi vieni iš kitų, kartu su idėjų. Studentai suteikti išsamią pagalbą karjeros planavimo, tinklų kūrimo ir darbo paieškos visų pagrindinių pramonės šakų.Absolventai yra glaudžiai ryšius su verslo ir organizacinių partnerių ir kasmet kartu su viršaus linija darbuotojų ieško darbdaviai.

Pradžia optimalią EMBA Bangladešas programa šiandien paiešką. Tai niekada nevėlu padidinti savo karjerą, todėl pradėti savo EMBA Bangladešas paiešką dabar!

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

Rezultatai

Canadian University of Bangladesh

Tuo antrosios pakopos, mokykla siūlo MBA (EMBA) programa, skirta dirbti profesionalai, kurie bendrauja su kurso pagalbininkų įgyti žinių apie dabartinę verslo praktiką. ... [+]

Verslo mokykla siekia gaminti aukštos kokybės absolventus, kurie galės atsidurti aukščiausią reitingą pozicijas vietos ir pasaulio kompanijų. Mokykla siūlo tiek bakalauro ir post studijų programas.

Tuo antrosios pakopos, mokykla siūlo MBA (EMBA) programos siekiama darbo specialistams, kurie sąveikauja su kurso pagalbininkų įgyti žinių apie dabartinę verslo praktiką. Verslo mokykla sujungia geriausią praktiką iš akademinės bendruomenės ir pramonės ir siekia skleisti šiuolaikinę verslo praktiką savo absolventų.

Priėmimo sąlygos ir reikalavimai

Darbo patirtis: Mažiausiai 2 metų profesinė darbo patirtis

Akademinės kvalifikacijos:

Mi... [-]
Bangladešas Dhaka
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba