Peržiūrėti Geriausias EMBA studijų programas Bangladeše - 2020

Verslo įmonių vadovų ir specialistų, galite pradėti jų siekti karjeros ir augimo ieškoti teisę EMBA Bangladešas programą. Kandidatai patirtis plėsti žinių pagrindinių verslo ir valdymo elementai. Bangladešas EMBA programos tikslas - pagerinti specialistų gebėjimus remti jų asmeninio ir profesinio tobulėjimo. Per mokymo metodus, pabrėžiant aktyvų dalyvavimą vadovai asortimen… Skaityti daugiau

Verslo įmonių vadovų ir specialistų, galite pradėti jų siekti karjeros ir augimo ieškoti teisę EMBA Bangladešas programą. Kandidatai patirtis plėsti žinių pagrindinių verslo ir valdymo elementai. Bangladešas EMBA programos tikslas - pagerinti specialistų gebėjimus remti jų asmeninio ir profesinio tobulėjimo. Per mokymo metodus, pabrėžiant aktyvų dalyvavimą vadovai asortimentas, Emba Bangladešas programas panaudoti diskusiją apie vietos ir tarptautinio verslo kontekstuose, taip pat grupės veikla siekiant palengvinti dalyvių augimą.

EMBA Bangladešas programas, taip pat įsitikinkite, svečių paskaitos verslo svečių garsiakalbiai asortimentas 's patirties per mokymąsi vieni iš kitų, kartu su idėjų. Studentai suteikti išsamią pagalbą karjeros planavimo, tinklų kūrimo ir darbo paieškos visų pagrindinių pramonės šakų.Absolventai yra glaudžiai ryšius su verslo ir organizacinių partnerių ir kasmet kartu su viršaus linija darbuotojų ieško darbdaviai.

Pradžia optimalią EMBA Bangladešas programa šiandien paiešką. Tai niekada nevėlu padidinti savo karjerą, todėl pradėti savo EMBA Bangladešas paiešką dabar!

Skaityti mažiau
Canadian University of Bangladesh
Dhaka, Bangladešas

Tuo antrosios pakopos, mokykla siūlo MBA (EMBA) programa, skirta dirbti profesionalai, kurie bendrauja su kurso pagalbininkų įgyti žinių apie dabartinę verslo praktiką.

Tuo antrosios pakopos, mokykla siūlo MBA (EMBA) programa, skirta dirbti profesionalai, kurie bendrauja su kurso pagalbininkų įgyti žinių apie dabartinę verslo praktiką. -
EMBA
Dieninės
Anglų
Rgs. 2020
Universiteto miestelis
 

TIP! If you represent a school and want to add your programs to our listings, contact us here