Filter
EMBA
Australija New South Wales North Wollongong Studijų tipas: Visi Tempas: Ištęstinės

Peržiūrėti visus Ištęstinės studijos EMBA studijų programas jungtinėse Amerikos North Wollongong Australija

EMBA arba verslo administravimo studijos vadovams yra skirtos jau gana daug darbo patirties turintiems verslo specialistams. Šio tipo studijos yra kuriamos, taip jos studentams galėtų padėti kilti karjeros laiptais ar pakreipti savo karjerą kiek kita linkme. Kadangi darbo metu studentų įgytos patirtys ypatingai praturtina studijas, būtent šio tipo studijų programos studentams tikrai suteikia visapusiškesnį išsilavinimą.

MBA arba Master of Business Administration yra dvejų metų studijų programa. Norint siekti MBA, studentai pirmiausia turi gavau bakalauro susijusioje srityje. Be MBA programą, studentai gauna su verslu susijusios kursinių Tas kvalifikuotas juos eksploatuoti ir valdyti įmones ir įmones.

 

Australija yra sala, šalis ir žemynas Pietų pusrutulyje, į SW Ramiojo vandenyno, valstybė narė sandraugos.

Prašyti daugiau informacijos apie Ištęstinės studijos EMBA studijų programas jungtinėse Amerikos North Wollongong Australijoje 2019

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

Rezultatai

Laipsniai
Vieta
Australija
New South Wales
North Wollongong
Studijų tipas
Tempas
University of Wollongong Faculty of Business

Verslo administravimo magistro vykdomoji (EMBA) teikia integruotą kompleksą sudėtingų teorinių ir profesinių pajėgumų vadovams, tiems, kurie siekia vadovaujančias pareiga ... [+]

Verslo administravimo magistro vykdomoji (EMBA) teikia integruotą kompleksą sudėtingų teorinių ir profesinių pajėgumų vadovams, tiems, kurie siekia vadovaujančias pareigas, ir verslininkams.

Programa kuria įgūdžius, reikalingus norint reaguoti į dinamišką verslo aplinką, nustatant, įgyvendinant ir valdant geriausią verslo praktiką visuose verslo ir profesinio gyvenimo etapuose.

Vadovavimo įgūdžiai ir metodai yra sustiprinti, kad būtų galima veiksmingai reaguoti į visų verslo modelių valdymą. Absolventai yra pasirengę būti novatoriški, vaizdingi ir strategiški, kad galėtų teikti klientams reikalingus rezultatus.

Kad vyresnieji vadovai galėtų valdyti savo darbą ir studijuoti, programa intensyviai mokoma per ilgą savaitgalį, įskaitant gyvenimo savaitgalį ir intensyvią studijų kelionę atviroje jūroje.... [-]

Australija North Wollongong
Rugpjūtis 2019
Ištęstinės
2 metų
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba