Filter
EMBA
Australija New South Wales Sydney Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Geriausios EMBA programos in New South Wales Australija 2019

Jeigu jau turite ganėtinai daug darbo patirties tam tikroje verslo srityje ir esate pasiruošę užimti vadovaujančią poziciją, pasidomėkite EMBA arba verslo administravimo magistro studijomis vadovams, galbūt būtent šios studijos jums padės pasiekti užsibrėžtų tikslų. Priklausomai nuo to kokioje verslo srityje specializuojatės galėsite rinktis iš daugybės verslo specialybių, tokių kaip apskaita, lyderystė, finansai ir t.t.

MBA arba Master of Business Administration yra dvejų metų studijų programa. Norint siekti MBA, studentai pirmiausia turi gavau bakalauro susijusioje srityje. Be MBA programą, studentai gauna su verslu susijusios kursinių Tas kvalifikuotas juos eksploatuoti ir valdyti įmones ir įmones.

 

Australija turi subsidijuojamas aukštąjį mokslą studentų, siekiančių bakalauro laipsnį. Jie taip pat paskolos ir dotacijos, skirtos magistrantūros studentams. Aukštoji prasideda bakalauro laipsnį lygiu daktaro laipsnį siūlomų bet kurios studijų srityje.

Vienuolika universitetai iš esmės veikti šiame mieste. Pavyzdžiui, populiarus universitetas Sidnėjaus universiteto Naujojo Pietų Velso ir Macquarie universitetas yra čia.

Peržiūrėti EMBA studijų programas in New South Wales Australijoje 2019

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

Rezultatai

Laipsniai
Vieta
Australija
New South Wales
Sydney
Studijų tipas
Tempas
University of Wollongong Faculty of Business

Verslo administravimo magistro vykdomoji (EMBA) teikia integruotą kompleksą sudėtingų teorinių ir profesinių pajėgumų vadovams, tiems, kurie siekia vadovaujančias pareiga ... [+]

Verslo administravimo magistro vykdomoji (EMBA) teikia integruotą kompleksą sudėtingų teorinių ir profesinių pajėgumų vadovams, tiems, kurie siekia vadovaujančias pareigas, ir verslininkams.

Programa kuria įgūdžius, reikalingus norint reaguoti į dinamišką verslo aplinką, nustatant, įgyvendinant ir valdant geriausią verslo praktiką visuose verslo ir profesinio gyvenimo etapuose.

Pagerinami lyderystės įgūdžiai, kad būtų galima veiksmingai reaguoti į visų verslo modelių valdymą. Absolventai yra pasirengę būti novatoriški, įžvalgūs ir strategiški teikiant kliento poreikius.

Kad vyresnieji vadovai galėtų susitvarkyti su darbu ir studijų įsipareigojimais, programa pristatoma intensyviu režimu ilgiems savaitgaliams, įskaitant gyvenamąjį savaitgalį ir intensyvią pažintinę išvyką į užsienį.... [-]

Australija North Wollongong Sydney
Registracija galima
Anglų
Ištęstinės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba