Filter
EMBA
Australija New South Wales New South Wales Studijų tipas: Visi Tempas: Ištęstinės

Peržiūrėti visus Ištęstinės studijos EMBA studijų programas jungtinėse Amerikos New South Wales Australija

EMBA arba verslo administravimo studijos vadovams yra skirtos jau gana daug darbo patirties turintiems verslo specialistams. Šio tipo studijos yra kuriamos, taip jos studentams padėtų kilti karjeros laiptais ar pakreipti savo karjerą kiek kita linkme. Kadangi darbo metu įgytos specialistų patirtys ypatingai praturtina studijas, būtent šio tipo studijų programos studentams suteikia visapusiškesnį išsilavinimą.

Asmenys, kurie jau uždirbo bakalauro laipsnį ir norintiems dar labiau padidinti savo žinias ir mokymus galite pasirinkti užsidirbti verslo administravimo, arba MBA Master. MBA yra dvejų metų programa, kuri gali padėti parengti absolventus į vadovavimo ir valdymo karjeros verslo pasaulyje.

Australija yra sala, šalis ir žemynas Pietų pusrutulyje, į SW Ramiojo vandenyno, valstybė narė sandraugos.

Prašyti daugiau informacijos apie Ištęstinės studijos EMBA studijų programas jungtinėse Amerikos New South Wales Australijoje 2019

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

Rezultatai

University of Wollongong Faculty of Business

Verslo administravimo magistro vykdomoji (EMBA) teikia integruotą kompleksą sudėtingų teorinių ir profesinių pajėgumų vadovams, tiems, kurie siekia vadovaujančias pareiga ... [+]

Verslo administravimo magistro vykdomoji (EMBA) teikia integruotą kompleksą sudėtingų teorinių ir profesinių pajėgumų vadovams, tiems, kurie siekia vadovaujančias pareigas, ir verslininkams.

Programa kuria įgūdžius, reikalingus norint reaguoti į dinamišką verslo aplinką, nustatant, įgyvendinant ir valdant geriausią verslo praktiką visuose verslo ir profesinio gyvenimo etapuose.

Pagerinami lyderystės įgūdžiai, kad būtų galima veiksmingai reaguoti į visų verslo modelių valdymą. Absolventai yra pasirengę būti novatoriški, įžvalgūs ir strategiški teikiant kliento poreikius.

Kad vyresnieji vadovai galėtų susitvarkyti su darbu ir studijų įsipareigojimais, programa pristatoma intensyviu režimu ilgiems savaitgaliams, įskaitant gyvenamąjį savaitgalį ir intensyvią pažintinę išvyką į užsienį.... [-]

Australija North Wollongong Sydney
Registracija galima
Anglų
Ištęstinės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba