Filter
EMBA
Australija Studijų tipas: Visi Tempas: Ištęstinės

Ištęstinės studijos EMBAs Australijoje

Executive MBA programa yra tarptautinė programa, skirta patenkinti vidurio karjeros specialistų poreikius.Ji vystosi veiksmingas vadybininkai šiandien 's dinaminės pasaulinės organizacijos

MBA arba Master of Business Administration yra dvejų metų studijų programa. Norint siekti MBA, studentai pirmiausia turi gavau bakalauro susijusioje srityje. Be MBA programą, studentai gauna su verslu susijusios kursinių Tas kvalifikuotas juos eksploatuoti ir valdyti įmones ir įmones.

 

Australija turi subsidijuojamas aukštąjį mokslą studentų, siekiančių bakalauro laipsnį. Jie taip pat paskolos ir dotacijos, skirtos magistrantūros studentams. Aukštoji prasideda bakalauro laipsnį lygiu daktaro laipsnį siūlomų bet kurios studijų srityje.

Geriausios Ištęstinės studijos EMBA studijos Australijoje 2019

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

Rezultatai

University of Wollongong Faculty of Business

Verslo administravimo magistro vykdomoji (EMBA) teikia integruotą kompleksą sudėtingų teorinių ir profesinių pajėgumų vadovams, tiems, kurie siekia vadovaujančias pareiga ... [+]

Verslo administravimo magistro vykdomoji (EMBA) teikia integruotą kompleksą sudėtingų teorinių ir profesinių pajėgumų vadovams, tiems, kurie siekia vadovaujančias pareigas, ir verslininkams.

Programa kuria įgūdžius, reikalingus norint reaguoti į dinamišką verslo aplinką, nustatant, įgyvendinant ir valdant geriausią verslo praktiką visuose verslo ir profesinio gyvenimo etapuose.

Vadovavimo įgūdžiai ir metodai yra sustiprinti, kad būtų galima veiksmingai reaguoti į visų verslo modelių valdymą. Absolventai yra pasirengę būti novatoriški, vaizdingi ir strategiški, kad galėtų teikti klientams reikalingus rezultatus.

Kad vyresnieji vadovai galėtų valdyti savo darbą ir studijuoti, programa intensyviai mokoma per ilgą savaitgalį, įskaitant gyvenimo savaitgalį ir intensyvią studijų kelionę atviroje jūroje.... [-]

Australija North Wollongong
Susisiekti su mokykla
Anglų
Ištęstinės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba