Filter
EMBA
Australija Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Peržiūrėti Geriausias EMBA studijų programas Australijoje - 2019

EMBA Australija suteikia specialistams, kurie nori padidinti savo karjeros galimybę tai daryti savo tempu. Kandidatai yra suteikta galimybė iš anksto per savo dabartinę organizaciją ir uždirbti žymiai didesnius atlyginimus, nesutrikdant dabartinės darbo grafikus. Profesionalai su bent penkerių metų patirtį gali siekti EMBA Australija skirtinguose universitetuose ar interneto programas, priklausomai nuo pageidaujamo miestų ar mokymo programas.

Dažnai, vadovų ir aukšto lygio specialistų atsidūrė karjeros kryžkelėje. Nesvarbu, ar ieškote kažko, ar tiesiog bando pakilti virš plato, EMBA Australija programos leidžia šių specialistų pakeisti, kad stagnacija ar geriau jų padėtį su naujų žinių ir teorijos turtas, kartu su kolegoms studentams. Bendradarbis EMBA Australija studentams skatinti ir motyvuoti noras tobulėti ir remtis bendra patirtimi.Bus svarstomas iš viso pasaulio verslo praktikos, verslo teorija bus dalijamasi ir aptarti, ir EMBA Australija studentai paliks naują perspektyvą ne tik savo metodais, bet kokios organizacijos veikia ir siekia sėkmingai.

Pradėti savo paiešką EMBA Australija programa, kuri geriausiai tinka jūsų verslui, ir ateityje. Pereikite per pasirinktis žemiau ir pamatyti, kas laukia tavęs!

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

Rezultatai

University of Wollongong Faculty of Business

Verslo administravimo magistro vykdomoji (EMBA) teikia integruotą kompleksą sudėtingų teorinių ir profesinių pajėgumų vadovams, tiems, kurie siekia vadovaujančias pareiga ... [+]

Verslo administravimo magistro vykdomoji (EMBA) teikia integruotą kompleksą sudėtingų teorinių ir profesinių pajėgumų vadovams, tiems, kurie siekia vadovaujančias pareigas, ir verslininkams.

Programa kuria įgūdžius, reikalingus norint reaguoti į dinamišką verslo aplinką, nustatant, įgyvendinant ir valdant geriausią verslo praktiką visuose verslo ir profesinio gyvenimo etapuose.

Vadovavimo įgūdžiai ir metodai yra sustiprinti, kad būtų galima veiksmingai reaguoti į visų verslo modelių valdymą. Absolventai yra pasirengę būti novatoriški, vaizdingi ir strategiški, kad galėtų teikti klientams reikalingus rezultatus.

Kad vyresnieji vadovai galėtų valdyti savo darbą ir studijuoti, programa intensyviai mokoma per ilgą savaitgalį, įskaitant gyvenimo savaitgalį ir intensyvią studijų kelionę atviroje jūroje.... [-]

Australija North Wollongong
Susisiekti su mokykla
Anglų
Ištęstinės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba