Filter
EMBA
Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Peržiūrėti visus EMBA studijų programas - Apskaita

EMBA arba verslo administravimo magistras yra laipsnis, skirtas asmenims, kurie dažnai jau turi 10 ar daugiau metų darbo patirties. Tai panašu į MBA programą, tačiau jos dizainas ir pristatymas gali skirtis. Paprastai EMBA programos skirtos tiems asmenims, kurie jau dirba visą darbo dieną.

Kas yra apskaitos EMBA? Tai yra profesinė magistrantūros studijų programa, kurioje daugiausia dėmesio skiriama pažangiems verslo principams, daugiausia dėmesio skiriant apskaitos praktikai. Dauguma studentų plėtos pažangiąsias verslo ir finansų valdymo kompetencijas. Jie gali rengti kursus, kurie gilina jų supratimą apie finansus, kapitalo biudžetą ir portfelio valdymą. Paprastai studentai taip pat imsis pagrindinių dalykų, kurie orientuojasi į verslą, su papildomomis klasėmis, kurios daugiau dėmesio skiria apskaitai. Aukšto lygio apskaitos kursai dažnai apima finansinę atskaitomybę, mokesčių veiksnius verslo sprendimuose, verslo ekonomiką, verslo teisę ir rinkodarą bei strategiją.

Daugelis EMBA apskaitos programų tikslas - parengti studentus būti savo pramonės lyderiais. Jie dažnai ugdo sugebėjimą prižiūrėti situaciją. Jie taip pat paprastai gauna mokesčių įgūdžių, kurie yra neįkainojami darbdaviams ir gali padėti jiems rengti savo metinius mokesčius. Mokiniai taip pat dažnai mokosi pinigų valdymo įgūdžių.

Pridedamas veiksnys, pasirinkdamas EMBA apskaitos programoje, dažnai yra mokymo kaina, kuri gali skirtis nuo vienos institucijos iki kito. Studentai turėtų įsitikinti, kad susisiekėte su bet kokiu universitetu, kuriame pateikiama išsamesnė informacija apie registracijos išlaidas.

Dauguma EMBA apskaitos programų sutelkia dėmesį į pasirengimo studentams valdymo vaidmenis versle. Studentai paprastai kvalifikuoti aukščiausio lygio pareigybes, kurios apima darbą su pinigais ir finansais. Tipiška karjera EMBA apskaitos absolventams gali būti finansų analitikas, mokesčių administratorius, audito vadovas, biudžeto analitikas, mokesčių konsultantas, vyriausiasis vykdomasis pareigūnas arba verslo plėtros vadovas.

Daugelis EMBA apskaitos programose siūlo struktūras, kurios leidžia studentams dirbti visą darbo dieną, o užsidirbti laipsnį internete. Žemiau ieškokite savo programos ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.

Skaityti daugiau Skaityti mažiau
Kitos šios studijų srities programos:

1 Rezultatai Apskaita

OUS Royal Academy of Economics and Technology in Switzerland

Ši vykdomoji magistras (EMBA) Apskaitos ir finansų valdymo studijų programa yra idealiai tinka studentams, kurie dirbo tiesiogiai po vidurinės mokyklos mažiausiai 5 metų ... [+]

3 geriausių universitetų = 1 Europos laipsnių Visi studentai turės papildomai AKPV diplomas jungtinį diplomą su universiteto Dąbrowa Kasybos (WSB) ir Taras Shevchenko National University. 3 geriausi Europos universitetai = Geriausia Virtualus / Atstumas programa = 1 geriausių Europos diplomas ŠVEICARIJA + ES + TOP užėmė 500

Tobulinti savo patirtimi, AMT

Susisiekti su mokinių ir lyderių kaip jūs mūsų internetinėje magistrantūros programose. Jūs pereiti kiek jūsų protas bus jums kaip magistro studentas AMT.

Dėl mokslininkams ir pedagogams

Vykdomasis magistro Apskaitos ir finansų valdymo (EMBA) reiškia, į kitą lygį pasiekti bet kurioje akademinės disciplinos.... [-]

Šveicarija Zürich
Registracija galima
Dieninės
Ištęstinės
12 mėnesių
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba