EMBA programos - Aktuarinių mokslų studijos

Peržiūrėti visus EMBA studijų programas - Aktuarinių mokslų studijos

Kursų arba MBA yra absolventas lygio verslo laipsnis profesionalams ir vykdantysis direktorius. Tai leidžia jiems mokytis verslo vykdomosios švietimo ir dirbti tuo pačiu metu.

Aktuarinių mokslų absolventams yra gera paklausa. Paprastai yra daug karjeros galimybių ir didesnių atlyginimų. Didžiausias darbdavys yra draudimo pramonė. Tačiau yra kitų darbo vietų, tokių kaip sveikatos priežiūra, gamyba ir transportavimas. Aktuarijos profesionalai dirba privačioms įmonėms, universitetams ir vyriausybei. Keletas įprastų darbo sričių yra analitikas, vyresnysis aktuarinis analitikas, konsultantas, vadybininkas, pirmininko pavaduotojas, direktorius, rizikos valdytojas ir vyriausiasis aktuaras. Šių pozicijų konkursas auga, o asmenys, kurie įgyja papildomų aktuarinių įgaliojimų, dažnai turi pranašumą darbo rinkoje.

Tiesiogiai susisiekite su jus dominančiais universitetais - Palyginti EMBA studijų programas - Aktuarinių mokslų studijos 2019

Skaityti Daugiau
{degree}{category}{country}{region}{mode} kategorijos neatitiko jokių studijų programų. Pabandykite pasirinkti MBA{related_category}{related_country}{related_region}{related_mode} kategorijas.
Aktuarinių mokslų studijos

Čia ieškokite panašių studijų programų