MBASTUDIES.LT

Peržiūrėti Geriausias EMBA studijų programas Airijoje - 2019

Airija vietose didelės vertės švietimui, ir tai yra akivaizdu, labai vertinamas švietimo įstaigų ir dėstytojai. Tai padarė Airijos populiarios tarptautinių studentų, kurie siekia EMBA, taip pat verslo specialistams, norintiems iš anksto savo karjerą.


Studentai siekia EMBA Airija įgis tvirtus verslo pamatus ir išmokti verslo ir vadovavimo teorijos praktinis taikymas. EMBA Airijos mokymo programa yra stiprinamas tarpusavio sąveiką ir bendradarbiavimą, profesinę patirtį, vadovavimo ir valdymo dėmesio. Kursinių EMBA Airija nagrinėja tokias temas, kaip operacijų valdymą, verslo mokslinius tyrimus, žmogiškųjų išteklių, finansų, ekonomikos ir rinkodaros. EMBA Airija programų absolventai dažnai gali iš anksto savo karjerą į viršutinius valdymo ir vykdomosios lyderio pozicijas.


Jei jus domina EMBA Airija laipsnį, tada pereikite per žemiau esančių variantų ir imtis sekančio žingsnio link savo profesinių tikslų!

Rezultatai Filter

Trinity Executive MBA

Trinity College Dublin - Business School
Universiteto miestelis Ištęstinės 24 mėnesiai Rugsėjis 2019 Airijos sala Dublin

"Trinity Executive MBA" yra dvejų metų nepilno darbo laiko programa, sukurta norint įveikti savo mąstymą ir realizuoti savo potencialą kartu su savo grafiku.