Filter
EMBA
Airijos sala Dublin Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Geriausios EMBA programos in Dublin Airijos sala 2019/2020

Dubline EMBA yra viršų pasirinkimas daugeliui verslo žmonių visame pasaulyje. Be puikių akademinių institucijų, Dublinas turi tiek daug pasiūlyti, kad gali skatinti asmeninio ir profesinio augimo, kuris gali papildyti akademinę patirtį. Dubline dalyviai gali pasinaudoti daugiakultūrėje ir energingas atmosferą, kuri sukūrė per pastarąjį dešimtmetį.

Su EMBA Dubline, seminaro dalyviai turėjo unikalią profesinę patirtį ir fono lentelės, sukurti intelektualiai skatinant mokymosi aplinką, kurioje bendraamžiai gali mokytis iš skirtingų perspektyvų. Emba, Dublino programas sutelkti dėmesį į pagrindinius verslo principus, vadovavimo ir valdymo svarba kuriant tvirtą pagrindą. Emba Dubline taip pat gali leisti stiprią profesionalų tinklą, turi būti pastatytas profesinį tobulėjimą ir karjeros galimybes.

Per emba išvaizdą Dublino programų žemiau ir jūs galite rasti jums laipsnį!

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

Rezultatai

Trinity College Dublin - Business School

"Trinity Executive MBA" yra dvejų metų nepilno darbo laiko programa, sukurta norint įveikti savo mąstymą ir realizuoti savo potencialą kartu su savo grafiku. ... [+]

Trinity Executive MBA

"Trinity Executive MBA" yra dvejų metų nepilno darbo laiko programa, sukurta norint įveikti savo mąstymą ir realizuoti savo potencialą kartu su savo grafiku.

Programos akcentai

Vadovavimo ir profesinio tobuljimo modulis

Padidinkite savo savimonę ir išsiplėskite už komforto zonos ribų, kad sužinotumėte savo unikalias lyderio savybes. Visiškai kvalifikuoti treniruokliai, grupiniai dirbtuvės ir psichometriniai testai yra tik keletas būdų, kaip mes galime padėti jums realizuoti savo potencialą.

Įmonės konsultaciniai projektai

Tiesioginis mokymasis su realiomis kompanijomis yra pagrindinė "Trinity MBA" dalis. Visoje programoje dirbate tiesiogiai su vyresniaisiais vadovais bendrovių visose pramonės šakose, sprendžiant realius strateginius verslo klausimus.... [-]

Airijos sala Dublin
Susisiekti su mokykla
Anglų
Ištęstinės
24 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba