Filter
EMBA
Airijos sala Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Peržiūrėti Geriausias EMBA studijų programas Airijoje - 2019

Airija vietose didelės vertės švietimui, ir tai yra akivaizdu, labai vertinamas švietimo įstaigų ir dėstytojai. Tai padarė Airijos populiarios tarptautinių studentų, kurie siekia EMBA, taip pat verslo specialistams, norintiems iš anksto savo karjerą.


Studentai siekia EMBA Airija įgis tvirtus verslo pamatus ir išmokti verslo ir vadovavimo teorijos praktinis taikymas. EMBA Airijos mokymo programa yra stiprinamas tarpusavio sąveiką ir bendradarbiavimą, profesinę patirtį, vadovavimo ir valdymo dėmesio. Kursinių EMBA Airija nagrinėja tokias temas, kaip operacijų valdymą, verslo mokslinius tyrimus, žmogiškųjų išteklių, finansų, ekonomikos ir rinkodaros. EMBA Airija programų absolventai dažnai gali iš anksto savo karjerą į viršutinius valdymo ir vykdomosios lyderio pozicijas.


Jei jus domina EMBA Airija laipsnį, tada pereikite per žemiau esančių variantų ir imtis sekančio žingsnio link savo profesinių tikslų!

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

Rezultatai

Trinity College Dublin - Business School

"Trinity Executive MBA" yra dvejų metų nepilno darbo laiko programa, sukurta norint įveikti savo mąstymą ir realizuoti savo potencialą kartu su savo grafiku. ... [+]

Trinity Executive MBA

"Trinity Executive MBA" yra dvejų metų nepilno darbo laiko programa, sukurta norint įveikti savo mąstymą ir realizuoti savo potencialą kartu su savo grafiku.

Programos akcentai

Vadovavimo ir profesinio tobuljimo modulis

Padidinkite savo savimonę ir išsiplėskite už komforto zonos ribų, kad sužinotumėte savo unikalias lyderio savybes. Visiškai kvalifikuoti treniruokliai, grupiniai dirbtuvės ir psichometriniai testai yra tik keletas būdų, kaip mes galime padėti jums realizuoti savo potencialą.

Įmonės konsultaciniai projektai

Tiesioginis mokymasis su realiomis kompanijomis yra pagrindinė "Trinity MBA" dalis. Visoje programoje dirbate tiesiogiai su vyresniaisiais vadovais bendrovių visose pramonės šakose, sprendžiant realius strateginius verslo klausimus.... [-]

Airijos sala Dublin
Rugsėjis 2019
Anglų
Ištęstinės
24 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba