$close

Filtrai

Peržiūrėti rezultatus

Ieškoti EMBA studijų programas - Administravimas

Daugeliui bakalauro laipsnis yra akmuo aukštojo mokslo srityje. Kuriant karjerą ir įgyjant darbo patirties, daugelis žmonių gali nuspręsti įsiregistruoti EMBA programoje, kad galėtų toliau mokytis ir įgyti specialistų žinias pasirinktoje karjeros srityje. Kas yra administravimo EMBA? Šio tipo magistrantūros studijų programa dažnai suteikia studentams išsamų supratimą apie admi… Skaityti daugiau

Daugeliui bakalauro laipsnis yra akmuo aukštojo mokslo srityje. Kuriant karjerą ir įgyjant darbo patirties, daugelis žmonių gali nuspręsti įsiregistruoti EMBA programoje, kad galėtų toliau mokytis ir įgyti specialistų žinias pasirinktoje karjeros srityje.

Kas yra administravimo EMBA? Šio tipo magistrantūros studijų programa dažnai suteikia studentams išsamų supratimą apie administracinę verslo sritį. Studentai gali lankyti kursus, orientuotus į atskiras temas, tokias kaip žmogiškųjų išteklių praktika ar verslo komunikacija. Suplanuotos padėti studentams tapti verslo lyderiais, ši programa padeda suprasti pagrindinius administravimo principus, daugiausia dėmesio skiriant tokioms temoms kaip valdymo teorija.

Įstojus į EMBA programą administracijai, studentai gali įgyti stiprių vadovavimo įgūdžių, kurie gali padėti tobulinti savo karjerą. Programa taip pat dažnai ugdomi puikiais bendravimo įgūdžiais, kurie gali padėti studentams kurti tinklus ir kurti verslo santykius. Probleminio sprendimo įgūdžiai gali būti naudingi kiekviename gyvenimo aspektu, tiek profesionaliai, tiek asmeniškai.

Paprastai EMBA laipsnis užima beveik dvejus metus. Kadangi dvi mokyklos nėra vienodos, programos nenustatyta. Gali būti geriausia tiesiogiai susisiekti su universitetais, kad gautumėte tikslų programos kainos įvertinimą.

Turėdami daugybę įgūdžių ir žinių, įgytų valdant EMBA, studentai gali turėti daug karjeros galimybių. Daugelis nusprendžia tapti verslo vadybininkais, o kitos pradeda savo įmones ir tampa vadybininkais. Kai kurie nusprendžia siekti karjeros kaip finansų vadovai. Tie, kurie nori kūrybiškų darbo vietų, gali nuspręsti tapti rinkodaros vadybe, o žmonės, kurie naudojasi bendraujant su žmonėmis, kartais renkasi verstis įdarbinimo įmonėmis.

Klasės internete gali suteikti studentams galimybę subalansuoti savo išsilavinimą su savo šeimomis ir karjera. Žemiau ieškokite savo programos ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.

Skaityti mažiau
Kitos šios studijų srities programos: 
$format_list_bulleted Filtrai
Rūšiuoti pagal:
Rekomenduojama Naujausios Pareigos
Boise State University College of Business & Economics
Boise, Jungtinės Amerikos Valstijos

Boisio valstijos MBA programa suteikia žinių, reikalingų sėkmei vis sudėtingesnėje pasaulinėje darbo aplinkoje, gylis.

Boisio valstijos MBA programa suteikia žinių, reikalingų sėkmei vis sudėtingesnėje pasaulinėje darbo aplinkoje, gylis. -
EMBA
Dieninės
Universiteto miestelis