EMBA programos - Žmogiškieji ištekliai

Peržiūrėti visas EMBA studijų programas - Žmogiškieji ištekliai

Žmogiškieji ištekliai

Baigę bakalauro laipsnį ir kurdami karjerą keletą metų, daugelis žmonių nusprendžia eiti EMBA. Šis laipsnis paprastai padidina studentų žinias apie verslo pasaulį ir gali paskatinti karjerą.

Kas yra EMBA žmogiškųjų išteklių srityje? Tai programa, kuri paprastai suprojektuota studentams suteikti ekspertines žinias apie verslo sektorių, ypač verslo ryšius. Kursai paprastai apima tokias temas kaip rinkodara, finansai ir valdymo teorija. Siekiant padėti studentams geriau suprasti verslo komunikacijos svarbą, bendrojo lavinimo kursai, tokie kaip rašymas ir apskaita, taip pat gali būti įtraukti į programą.

Žmogiškųjų išteklių EMBA gali padėti studentams ugdyti daug įgūdžių, kurie gali padėti tobulinti jų karjerą. Komunikacijos įgūdžiai gali būti vienas iš svarbiausių, sukurtų per programą, o puikūs kritinio mąstymo įgūdžiai gali būti naudingi karjeros srityje. Problemų sprendimo įgūdžiai gali padėti studentams tiek savo karjeroje, tiek asmeniniame gyvenime.

Norėdami sužinoti, kiek EMBA programa kainuoja, dažniausiai geriausia tiesiogiai susisiekti su perspektyviomis mokyklomis. Kainos labai skiriasi universitetuose, o vieta gali turėti įtakos programos išlaidoms.

Specializuotų žinių studentai, gaunantys iš EMBA žmogiškųjų išteklių, gali juos pritaikyti įvairioms įdomioms karjeroms. Daugelis studentų pasirenka karjerą kaip technines verbininkus, o kai kurie vykdo darbą kaip praktikos vadovai. Tie, kurie naudojasi valdymo pareigomis, gali norėti dirbti kaip darbuotojų santykių vadybininkai, o kiti - dirbti personalo direktoriais. Taip pat gali būti darbo vietų kaip kompensacijų valdytojai ar plėtros konsultantai. Studentai netgi gali rasti darbą kaip žmogiškųjų išteklių vadovai didelėms įmonėms.

Daugumai studentų lankstumas reikalingas aukštojo mokslo studijoms. Įgiję internetines klases, jie gali sugebėti pusiausvyrą mokytis su savo asmeniniu gyvenimu. Žemiau ieškokite savo programos ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.

 

 

Skaityti Daugiau