Filter
EMBA
Šveicarija Lugano Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Geriausios EMBA programos in Lugano Šveicarija 2019/2020

EMBA arba verslo administravimo studijos vadovams yra skirtos tiems specialistams, kurie siekia kilti karjeros laiptais ir užimti vadovaujančią poziciją. Priklausomai nuo specialistų norų bei poreikių jie gali rinktis tokias studijų programas kaip finansai, rinkodara, žmogiškieji ištekliai bei kitas su verslu glaudžiai susijusias specialybes.

MBA yra programa, skirta studentams, kurie nori tęsti savo akademinius įgūdžius ir taikyti juos faktiniais realaus gyvenimo verslo situacijose. Jis veda mokinius apmąstyti ir iš naujo save kalbant renkantis savo ateities karjerą. Studentams įgyti platų supratimą apie pagrindines funkcijas, kurių verslo sričių ir naudoti šiuos įgūdžius siekiant prisidėti prie strateginio vadovavimo verslui.

Šveicarija (vokiečių: Schweiz, prancūzų: Suisse ", italų: Svizzera, mez:. Svizra Šveicarija yra vieni iš pasaulyje žinomų universités kaip ETH Ciuriche, EPFL Lozanoje, IHEID Ženevoje universitetas, Lozanos ar Sankt Gallen universiteto. Turėkite omenyje, kad 's daug geriau kalbėti vietos kalba, todėl, jei jūs galite ' t kalbėti arba prancūzų, vokiečių arba italų, geriau eiti į kalbos kursus pirmiausia.

Lugano įsikūręs Italijos kalbančių Šveicarijoje. Maždaug 64% gyventojų turi aukštąjį išsilavinimą ir yra universitetai ir institutai, kurių specializacija daugiausia informatikos, ryšių, dirbtinis intelektas, skaičiavimas ir tt Menas ir dizainas mokyklose taip pat yra, kartu su tarptautinėmis programomis.

Peržiūrėti EMBA studijų programas in Lugano Šveicarijoje 2019/2020

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

Rezultatai

USI Università della Svizzera italiana

USI EMBA yra modulinis, aukštasis vadybos laipsnis, dėstomas anglų kalba, išskirtiniame tarptautiniame fakultete Università della Svizzera italiana. Užsiėmimai vyksta Lug ... [+]

Kodėl USI ?

USI EMBA yra modulinis, aukštasis vadybos laipsnis, dėstomas anglų kalba, išskirtiniame tarptautiniame fakultete Università della Svizzera italiana. Užsiėmimai vyksta Lugano mieste kiekvieną mėnesį keturiolika mėnesių ir yra mokomi tris dienas iš eilės, pradedant nuo ketvirtadienio iki kito šeštadienio. Programa turi vienuolika pagrindinių kursų, plius tarpkultūrinis modulis užsienyje Dubajuje, trys pažengusieji kursai ir trijų mėnesių projektinis darbas.

Programos lankstus formatas leidžia vadovams ir vadovams baigti visus kursus dirbant visą darbo laiką. Laipsnis baigiasi dalyvių galimybe pritaikyti naujas žinias ir įgūdžius: vadovaujant profesoriui, jie vykdo trijų mėnesių „keystone“ konsultavimo projektą.... [-]

Šveicarija Lugano
Spalis 2019
Anglų
Ištęstinės
14 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba