MBASTUDIES.LT

Geriausios EMBA programos in Lausanne Šveicarija 2019/2020

EMBA programos suteikia galimybes patyrusių specialistų iš anksto savo išsilavinimą ir profesinę veiklą. Jie gali įgyti naujų įgūdžių platų derinant kursinių rankas-apie profesinę patirtį. Lozana yra didžiausias pasirinkimas daugeliui specialistų, norinčių EmBa, nes ji yra žinoma dėl savo finansų ir bankininkystės pramonės. Lozana EMBA yra puikus verslo naujoves su keliais karjeros galimybes.

Unikalus aspektas iš EMBA programų yra bendras dalyvių profesinė patirtis. Komanda metodas dažnai naudojamas, kad būtų galima dalytis įvairių perspektyvų įvairiomis temomis, skatinti mokymosi patirtį. EMBA, Lozana programas atspindi sudėtingą žinių apie įvairias šiuolaikinės valdymo temomis.Emba, Lozana programas taip pat reiškia gerai išplėtotą suprasti strateginio mąstymo ir planavimo, ir gali padėti specialistams tobulinti įgūdžius, reikalingus papildomas valdymo atsakomybės, dažnai vykdomosios lyderystės ar viršutinių valdymo pozicijas.

EMBA, Lozana programas mokomi geriausių profesorių, kurių sudėtyje yra unikalus ir interaktyvios mokymosi metodikas. Lozanoje EMBA yra puiki galimybė padėti jums pasiekti savo asmeninius, akademinių ir profesinių tikslų. Pažvelkite žemiau ir rasti kokios programos Jūsų laukia!

Rezultatai Filter

MBA

University of Lausanne UNIL - Executive MBA
Universiteto miestelis Ištęstinės 16 mėnesiai Rugpjūtis 2020 Šveicarija Lausanne

HEC Lausanne MBA padeda vidurio gyvenimo specialistai transformuoti savo karjerą, pasinaudoti naujomis galimybėmis ir apmąstyti savo asmenybę, veiklą ir perspektyvas. Tačiau, mes kur kas daugiau nei padidinti savo darbo perspektyvas. Mūsų 16 mėnesių programa padeda asmenims transformuoti iš esmės. Dalyviai įkvėpė tapti agentai pokyčiai jų įmonių, bendruomenių, pramonės ... o kartais ir pasaulis.