EMBA

Bendroji informacija

6 locations available

Programos aprašymas

Vykdomosios magistrantūros studijų programa, specializacija ir papildomų parinkčių savo pasirinkimą

Vykdomosios magistro programa, kuri suteikia jums pagrindines kvalifikacijas vadovybės ar nepriklausomo verslo veiklos, su pasirenkamais depresijos galimybes su mūsų ar mūsų partnerių mokyklų užsienyje.

priklauso visi, kurie turime platų verslo išsilavinimą ir turi ilgametę darbo patirtį, įskaitant dvejus metus, kaip viduriniosios nario arba vyresniosios vadovybės ir jų didele patirtimi ir atitinkamo laipsnio atsakomybės strategijos ir / ar vadybos patirtį.


Faktai

Tikslinė auditorija: (jaunieji) vidutinio didesnis kadrų pasiekimų ir / arba vadovavimo atsakomybė


Trukmė: 2 semestrus + Baigiamasis darbas


pradėti:

 • Sausis / vasaris
 • Balandis / gegužė
 • rugpjūtis
 • Spalis

Tikslinė auditorija: (jaunieji) vidutinio didesnis kadrų pasiekimų ir / arba vadovavimo atsakomybė


specialus

 • Programa gali būti baigtas per vienerius metus plius magistro darbas
 • Modulinė konstrukcija leidžia tam tikrą laiką, vietą ir turinį lankstumo
 • Be EMBA užsienyje modulis bendradarbiaujant yra
 • Lauko Kelionės bendradarbiaujant su Marymount universitete. Arti Vašingtono universiteto suteikia patrauklią studijų užsienyje.Moduliai - branduolys


Magistro programa yra toliau išvardytus pagrindinius modeliusPropedeutyczny


Be Propedeutyczny dalyviai supažindinami su mokymosi modelio EUROPOS EMBA. Tai apima programos padėties su pasaulio ir integruoto valdymo metodą ir akademinės orientacijos, kaip taikyti verslo programą.

Įvadas į tema "Verslo tyrimų" ruošiasi modulio darbų ir disertacija kūrimą. Team Building priemonės statyti kooperatinę tinklą remti mokymosi procesas baigti modulį.Valdymas Corporation


MBA rengia studentų atlieka įmonių arba pelno atsakingi organizaciniai vienetai anksčiau. Ypač svarbu čia yra dėl įmonių valdymo, veiklos valdymo, pokyčių ir organizacinio mokymosi. Techninės galimybės dažnai yra atspirties taškas esamos verslo modelio atnaujinimo ar paleidimo naujų įmonių. Gilesnį supratimą apie šių temų apie įsigijo kitą bus balsuojama.Global Business


Executive MBA programa yra tarptautiniu mastu orientuota. Šis modulis vyksta bendradarbiaujant su Šiaurės Amerikoje ar Azijoje partneriu. Tai leidžia nuodugniai suprasti tendencijas verslo pasaulio socialiniame ir politiniame kontekste, kad būtų galima atlikti ilgalaikį sėkmę verslo strategiją. Protingas, pagal tarptautinio verslo kontekste yra labai svarbus visų dydžių įmonėms. Pirkimo, pardavimo, gamybos, finansavimo, technologijų paramos ir paslaugų procesus visi persipynę tarptautiniu mastu ir kad sumaniai išnaudoti konkurencinius pranašumus.

Modulis yra dešimties dienų kelionę (grynasis 1 savaitę prieš atvykstant). Keisti mokymo vienetai su įmonės vizitų ir išvykas į atitinkamų organizacijų ir Vietovių suprasti ekonominę, politinę ir socialinę aplinką.marketingas


Rinkodara keičiasi dramatiškai su galimybėmis, kurios kyla iš technologijų visame internete. Individualūs priemonės, kurios nėra integruotos atitiktų bendrą strategiją įmonėje, tačiau turi mažą efektyvumą be tvarumą.

Modulis remiantis nustatytais rinkodaros strategijas pasiekti tvarų diferenciaciją. Naujos galimybės, kad bus gauta iš interneto rinkodaros ir kryžminio žiniasklaidos rinkodaros išvystyta. Jis dedamas tiek ant atitinkamų politikos krypčių ir priemonių kūrimo bei jų įgyvendinimo ir vertinimo vertę.Žmogiškųjų išteklių valdymas


Be paslaugų įmonių, tai nėra netipinė, kad 70% išlaidų, tiesiogiai susijusių su darbuotojais! Žmonės yra ekonomiškai elementas arba Išteklių, kurie turi būti valdoma efektyviai arba turi tam tikrą turtą, kuris leidžia tai tik netiesiogiai?

Caught tarp globalizacija procesų, konkretus kultūrinis identitetas bendrovės, aukštos potencialo, kuris sąmoningai valdyti savo karjerą ir pereiti be tinkamą aplinką trumpą laiką ar žmonių, kurie tiesiog reikia darbo prie mokėti savo sąskaitas, šis klausimas yra iššūkis. Modulis atitinka šiuos skirtingus reikalavimus ir adresus, tiek "kietas" ir "minkštųjų" veiksnius. Resursas vaizdas žmogų visu etatu lygiavertės strateginis taškas ir individualios karjeros projektavimo būti redaguojama. Lyderystė pagal kryžminio kultūrinių sąlygų sudaro jungiamoji grandis.Finansai ir rizikos


Gilesnį supratimą apie ekonominių sąlygų, valdymo apskaitos, apskaitos pagal tarptautinius standartus ir sprendimas orientuotas taikymas pagrindinius veiklos rodiklius yra būtini valdant bendrovę.

Pasaulinė tendencija pastaraisiais metais parodė, kad taupiai naudoti rizikos faktorius gyvena labai svarbu neramiais rinkose. "Juodųjų gulbių" atsiradimo kaupiasi. Padaryti ilgalaikę sėkmę yra tema dėvėti pagal integruotą rizikos vertinimo Bill - finansinė, politinė, žmogaus, technikos ir organizacinės.privalomas Pasirenkamasis


Yra galimybių specializacijos, kurios yra siūlomos skaičius. Tai yra tiek, kiek 8 kreditai (aštuonias dienas Pärsenzzeit). Privalomojo Pasirenkant būti atliekami (susijęs su mokestį) tiesiogiai iš vykdomosios ar bendradarbiavimo partnerių.


Modulis - griovelis

Kaip dalis EMBA programą, specializacija yra privalomas. Tai apima aštuonis kreditus. Mokymo kalba yra vokiečių kalba. Dalys mokomosios medžiagos yra anglų kalba.

Datos: 24.-25.05. 2013; 28-29.06.2013; 26.-27.7. 2013; 23.-24.08. 2013

Iš depresijos apsilankymas taip pat žmonės, kurie nedalyvauja atvirai į EMBA. tačiau jie turi atitikti priėmimo reikalavimus EMBA principu.

Mes siūlome tris specializaciją:

 • Pokyčių valdymas
 • inovacijų vadyba
 • PrekybaPokyčių valdymas

Galbūt vienintelis pastovus ankstyvo 21 ekonomiką Amžiaus yra nuolatinė kaita. Straipsnio Rhe - viskas teka. Tačiau tam ne tik ištverti bet pasinaudoti pokyčius, kaip galimybę, tai svarbu, kad vadovai yra kompetentingi projektuojant kaitos procesus. Kitaip tariant, jie turi būti valdymo specialistų kaita.

Depresija yra padalintas į keturias kursų vienetų:

1. Organizacinė Pakeisti - Fondas

2. Asmens Pakeisti

3. Besivystančios komandos - konfliktų valdymo

4. Pokyčių valdymas

Šiame modulyje darbo valdymo projektą, nuolatinis ar baigtas pakeitimas yra grindžiamas išmoko teorijos analizė, įvertintos ir optimizuotos.


inovacijų vadyba


Į inovacijų valdymo depresija yra suteikti jums sukurti inovacijų procesus savo įmonę ir plėtoti. Jie spręsti, kaip jūsų įmonė užsiima su galimybėmis, kaip integruoti anksti klientams plėtros procesus ir viduje skatinti inovacijų kultūrą. Ypatingas dėmesys bus teikiamas galimybes pristatė naujas technologijas.


Depresija yra padalintas į keturias kursų vienetų:

1. Inovacijų valdymas - Fondas

2. Technologijos Vadyba

3. Įgyvendinimo Inovacijos - nuo idėjos iki koncepcija

4. Įgyvendinimo Inovacijos - nuo idėjos iki rinkos sėkmė

Modulis darbas leidžia įgytų žinių taikymą savo įmonę.

marketingas

Įduba yra suprojektuoti taip, kad jie yra asmenų iš paslaugų ir apdirbamosios pramonės įmonių interesų. Depresija susijusi su keturių temų:

1. ilgalaikiam santykius su klientais

2. Paslaugos Rinkodara - Besivystančios strategijų sėkmės

3. Strateginis Brand vadyba Premium prekių

4. Rinkodara ir pasiekti konkurencinį pranašumą per pasaulinę tiekimo grandinę

Pervedimo orientuotas modulis dirba kartu su privačia bendrove buvo pasirašydamas mokymosi procesą.egzaminų sistema


Bandymas sistema remiasi trimis lygiais1) Kursai


Kiekvienas kursas yra nagrinėjamas paskaita-imanentinis. Uždaviniai yra parengti ir pristatyti kursą. Remiantis šio spektaklio ir konstruktyviai dalyvaujant Žinoma, yra vertinamas kaip teigiamas arba neigiamas. Ne egzistavimas turi pakartoti rezultatą.2) modulis


Kaip dalis modulio darbą mokymosi perdavimo atitinkamoms klasėms modulio yra tikrinamas. Darbas turi būti teorijos pagrindu ir programa orientuota charakteris.

Pagal mokymosi Mokomojo Europos prasme mokymosi lygis yra orientuota taikyti analizės įvertinti ir sukurkite srityje.

Po integruotos sistemos organizavimo modelį (Nismo), dėmesys yra įsikūrusi posistemių vykdomosios (strategija, politika ir programos) ir įmonių valdymo (valdymo ir kultūra).

Logiškas ir struktūrinis požiūris į akademinių ir profesinių kriterijų kontekste yra privalomas.

Kiekvienas modulis yra apdoroti užduotį. Kiekvienas modulis gali turėti kelias užduotis gali būti suteikti, iš kurio renkami.

Darbų suma yra tarp 3000 ir 4000 žodžiai.

Modulis dirbs pagal tarptautinius kriterijus (procentais rūšis: A, B, ... F) įvertinęs. Nesugebėjimas patenkinti minimalius kriterijus, darbas turi būti parašyta dar kartą.3) Magistro baigiamasis darbas


Capstone modulis yra magistro disertaciją, kuri yra sukurta studentams. Po maždaug pusę studijų jis gali būti skirtas. Plėtra Disertacijos grindžiama nuodugniu seminare verslo tyrimų, kuris yra atliekamas ne dėl disertacijos pasiūlymo.

Objektas geriau turėtų būti kilęs iš darbo aplinką studentams, taip pat bendrovė dovanoti praktinį naudojimą. Be to, parama, kurią teikia disertacija treneris yra priežiūra sandoris, kuriame grupėse pagal dėl mokslinių tyrimų vadovui rekomendacijas, mainai vyksta. Darbas Darbo trunka apie pusę metų (ciklo trukmė) baigti. Apimtis yra 25 000 žodžių. Po patvirtinimo disertacijos jis gynė prieš komitetas.mokymosi modelis

Mokymosi modelis atitinka dalyvius pagal šią diagramą pozicionavimo į Hso vykdomosios verslo mokyklos programas. Tai turi būti laikomas įvairių sričių valdymo programa, kurios diapazonas eina nuo vietinio iki pasaulinio. Mokymosi lygis turi savo dėmesio į analizę, vertinimą ir kurti.

Kaip dalis integruotos sistemos organizavimo modelį (Nismo), matyti 2 paveiksle, didžiausias dėmesys skiriamas dviejų posistemių "vykdomasis" ir "Corporate Governance".

Studentai turėtų būti suteikta galimybė organizacijomis (įmonių), arba Organizaciniai vienetai (verslo vienetus) nuo valdymo perspektyvos padaryti, valdyti ir vertinti, kad.

išlaidos

2 semestrus x CHF 10'920.-

arba 6 moduliai x 3'640.- CHF

Pasirengimo EMBA (1 semestras) 1 x 4'950.-

Registracijos mokestis (vienkartinis) 1 x 120.-

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Die HSO Wirtschaftsschule ist eine einzigartige Erfolgsgeschichte. Ihr Rezept: praxisorientierte Wirtschaftsbildung.

Die HSO Wirtschaftsschule ist eine einzigartige Erfolgsgeschichte. Ihr Rezept: praxisorientierte Wirtschaftsbildung. Skaityti mažiau
Bazelis , Bernas , Liucerna , Šv. Gallenas , Thun , Ciurichas + 5 Daugiau Mažiau