MBASTUDIES.LT

Geriausios EMBA programos in Bern Šveicarija 2019/2020

Executive MBA programa yra tarptautinė programa, skirta patenkinti vidurio karjeros specialistų poreikius.Ji vystosi veiksmingas vadybininkai šiandien 's dinaminės pasaulinės organizacijos

MBA arba Master of Business Administration yra dvejų metų studijų programa. Norint siekti MBA, studentai pirmiausia turi gavau bakalauro susijusioje srityje. Be MBA programą, studentai gauna su verslu susijusios kursinių Tas kvalifikuotas juos eksploatuoti ir valdyti įmones ir įmones.

 

Šveicarija (vokiečių: Schweiz, prancūzų: Suisse ", italų: Svizzera, mez:. Svizra Šveicarija yra vieni iš pasaulyje žinomų universités kaip ETH Ciuriche, EPFL Lozanoje, IHEID Ženevoje universitetas, Lozanos ar Sankt Gallen universiteto. Turėkite omenyje, kad 's daug geriau kalbėti vietos kalba, todėl, jei jūs galite ' t kalbėti arba prancūzų, vokiečių arba italų, geriau eiti į kalbos kursus pirmiausia.

Bernas garsėja Berno ir University of Applied Sciences University. Jūs galite rasti beveik viską ten, įskaitant kai institutų, kurie yra žinomi visame pasaulyje už jų indėlį į organizacijų, tokių kaip NASA, ESA, ligoninėms ir tt

Peržiūrėti EMBA studijų programas in Bern Šveicarijoje 2019/2020

Rezultatai Filter

Rochester-Bern Executive MBA

University of Rochester & Universität Bern
Universiteto miestelis Ištęstinės 17 mėnesiai Susisiekti su mokykla Šveicarija Bern

Rochester-Bern EMBA programa siūlo daugybę privalumų vadovams, ieškantiems ateities ugdymo: tarptautinis dėmesys, sistemingas praktinis taikymas ir dvigubas laipsnis.