MBASTUDIES

Geriausios EMBA programos jungtinėse Amerikos Stokholmas Švedija 2020

Stokholmas yra ideali vieta absolventas verslo laipsnio daugelio specialistų iš viso pasaulio. Švedija turi ilgą istoriją kompetencijos, mokslininkų ir gyvena daugelio tarptautinių korporacijų ir įmonių. Emba Stokholme gali įrodyti, kad yra unikali galimybė aukštos kokybės studijų programos, profesinio tobulėjimo, kartu su energinga ir tarptautinė miesto.

Kadangi Švedija yra pirmyn mąstymas visuomenė, Stokholmo programų EMBA vertina novatoriškas ir naujas idėjas, kad būtų integruoti būsimas tendencijas. Stokholmo programų EMBA yra skirtas verslo profesionalams, kurie siekia įgyti išsilavinimą ir įgūdžių, reikalingų karjeros vykdomosios ir viršutinė valdymo pozicijas. Su emba Stokholme, absolventai gali sukurti didelį profesionalų tinklą, kuris gali apimti regioną, taip pat įgyti vertingos tarptautinės patirties, kuri gali suteikti konkurencinį pranašumą pasaulinėje darbo rinkoje.

Naršyti EMBA toliau Stokholmo programų ir tu gali rasti laipsnį, kad jūs jau ieško!

Rezultatai Filter

EMBA

Stockholm University - Stockholm Business School
EMBA
<
Ištęstinės
<
4 semestrai
Anglų
Švedų
Universiteto miestelis

"Executive MBA" programa siūlo unikalią mokymosi patirtį, orientuotą į tarptautinę vadovavimo ir valdymo praktiką, taikomą dabartiniams ir būsimiems organizaciniams ...

Skaityti daugiau