"Executive MBA" programa siūlo unikalią mokymosi patirtį, orientuotą į tarptautinę vadovavimo ir valdymo praktiką, taikomą dabartiniams ir būsimiems organizaciniams lyderiams tiek privačiame, tiek viešajame sektoriuose. Mokymas yra įkveptas požiūriu, kad asmuo yra svarbiausias turtas bet kuriame versle; taigi jūs būsite apmokyti kaip ekspertas, kuris profesionaliai valdo ir stiprina žmogiškąjį kapitalą jūsų organizacijoje.

Programa vyksta Stokholmo verslo mokykloje "Kräftriket", įsikūrusi Brunnsviken mieste ir Stokholmo centre. EMBA programa yra iš penkiolikos kursų ir baigiamasis darbas, kuris kartu sudaro 60 ECTS kreditų. Kiekvieną semestrą sudaro keturi būtini kursai (po 3 ECTS) per pirmuosius tris semestrus, plius tarptautinė verslo savaitė ir vienas kursas asmeninės raidos, kuris tęsiasi per visą programą. Ketvirtą semestrą sudaro daktaro disertacija (15 kreditų), atlikta patarėjų pagalba. Jei reikia, leidžiama studijų pertrauka vienam ar dviem semestrams.

Mokymo kalba dažniausiai yra švediškas, tačiau dauguma literatūros ir kai kurie mokymai bus anglų kalba.

Įvertinimas

Norint sėkmingai baigti kursą, reikia lankyti ne mažiau kaip 75% lankytojų. Kiekvienas modulio kursas yra vertinamas individualiai raštu. Didžioji dalis svorio priskiriama individualiai, kai dalyviai sujungia teorines žinias, įgytas jų organizacijoje.

Sertifikatas

Sėkmingai baigus programą, dalyviams suteikiama verslo administravimo magistro laipsnis (60 ECTS) iš Stokholmo universiteto. Sertifikatai iš verslo mokyklos taip pat bus apdovanoti už magistro verslo administravimo.

Daugiau informacijos rasite mūsų svetainėje www.sbs.su.se/emba

Programa mokoma:
  • Anglų
  • Švedų
Šis kursas yra Campus based
Duration
4 semestrus
Ištęstinės
Pagal vietas
Pagal datą
Galutinis paraiškų davimo terminas
Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date