EMBA - EMBA studijos vadovams

EMBA (MBA studijos vadovams) yra verslo magistro studijos, kurios yra skirtos darbo patirties jau įgijusiems specialistams. EMBA programos suteikia žinių bei įgūdžių, kurie praplėčia karjeros galimybes ir atveria duris aukščiausio lygio vadovo pareigoms. Dauguma EMBA programų paprastai trunka mažiau negu 2 metus ir jų tvarkaraštis sudėliotas taip, kad EMBA studentai kartu galėtų ir dirbti. Šio laipsnio studentai mokymuisi gali pritaikyti žinias apie šiuolaikinę verslo situaciją - tai ypatingai svarbi vadovams skirtų studijų dalis.

Į EMBA studijas stoja įvairiausių lygių vadovai iš privataus, ne pelno siekiančio, valstybinio sektoriaus bei daugelio pramonės šakų. Dauguma EMBA studijas siūlančių universitetų taip pat siūlo ir nuotolines EMBA programas.  Studijos apima finansų, rinkodaros, apskaitos, verslo pagrindus, ir orientuojasi į lyderystę skirtinguose verslo sektoriuose. 

Iš pirmo žvilgsnio EMBA programų įvairovė gali priblokšti - bet neleiskite, kad tai Jus sustabdytų! Jums tinkamiausių studijų paiešką pradėkite nuo žemiau pateiktų populiariausių MBA programų.

Naujai pridėtos EMBA programos

EAE Global

Global Executive MBA

Gruodis 13, 2018
Global Executive MBA yra mokoma Madrido miestelyje, taip pat turi hibridinį studijų būdą. Tai padidina galimybes plėsti sienas, veikiančias globalizuotoje klientų, konkurencijos ir tiekėjų rinkoje.

Goizueta Business School

Executive MBA

Gruodis 12, 2018
"Emory" modulinė MBA vadovams yra pasauliniu mastu pripažintas hibridinis MBA su novatorišku ir draugišku grafiku, skirtu vyresniesiems vadovams ir profesionalams. Prisijunkite prie Modular MBA vadovams ir atraskite naujų būdų, kaip pagerinti verslo efektyvumą ir savo karjerą.

emlyon business school MBA programs

Executive MBA

Lapkritis 27, 2018
Emelio verslo mokyklos vykdomosios magistro programos tikslas - tapti svarbiausiu profesinio ir asmeninio tobulėjimo etapu. Profesionaliai sustiprinsite savo valdymo įgūdžius ir iš naujo pažiūrėkite į savo valdymo praktiką. Asmeniškai programa palaiko tavo asmeninį tobulėjimą, kelia kelią tavo asmeniniam augimui ir pasiruošusi geriau suprasti jūsų p… [+]asirinktus karjeros tikslus. [-]

Universitetai Lietuvos Respublika

Pakeisti vietovę

Kas yra kursų?

MBA (EMBA) yra antrosios pakopos laipsnį verslo. Sukurtas specialiai vidutinio ir aukštesniojo lygio darbo profesionalai, šios programos suteikia studentams galimybę naudotis ypatingos svarbos informacijos ir priemones, kurios gali padėti jiems iš anksto savo karjerą. Nuo inžinerijos verslumą, studentai visose srityse siekti EMBAs, ir kiekvienas atneša unikali on-the-darbo patirtis iš savo pareigų į klasę. Dauguma šių studentų ir toliau dirbti visą darbo dieną, o daro taip, ir daug gauti studijų paramą savo darbuotojams. Kursų kursinių sustiprina tvirtą verslo pagrindą finansų, rinkodaros ir apskaitos srityse, ypatingą dėmesį skiriant lyderystės mokymas - pavyzdžiui, globalizacijos ir strateginis mąstymas - visuose sektoriuose. Kaip ir daugelis EMBA absolventai eiti vykdomųjų vadovų pareigas, šis mokymas yra labai svarbus.Trumpai tariant, kursų, mokyklų ir siūlo viduriniosios grandies vadovų galimybę didinti jų profesinio tobulėjimo ir kartu išlaikyti jų darbo vietoje įsipareigojimus.


Kaip veikia kursų Skiriasi nuo tradicinių MBA?

Panašiai kaip įvairiais būdais MBA, kursų, mokyklų skiriasi tuo, kad ji yra nukreipta link vidurio karjeros specialistams, kurie planuoja vienu metu dirbti ir mokytis. Be to, kaip ir dauguma EMBA studentai turi didelę darbo jėgos patirtį, EMBA programos paprastai sutelkti savo mokymo programas, rengiant valdymo įgūdžius, nukreiptos į padėti absolventams judėti karjeros laiptais į lyderio vaidmens. Ir nors MBA kandidatai dažnai siekti jų laipsnių iš karto baigę bakalauro kursinių, kursų tikslai vadovams ne mažiau kaip penkerius metus darbo patirties. Kadangi kursų tikslas visu etatu dirbančių studentų, grafikas siūlo lankstesnes valandų; užsiėmimai paprastai siūlomi weeknights ir savaitgaliais.Be to, manoma, kad vidutinio EMBA programą, studentai užsidirba laipsnių vos du ar mažiau metų. Ir nors EMBA studijų įmokos gali būti didesnis, nei tradicinių MBA programą, jie taip pat atėjo su didelį potencialą gražintis: dauguma darbuotojų yra pasirengę remti visas ar dalį studentas 's EMBA išlaidas, jeigu jie pripažįsta, kad apie tai, kiek naudos.

 

Kokius EMBA programos egzistuoja ir kur?

Kadangi kursų laipsnis debiutavo prieš 70 metų Čikagos Booth School of Business universitetas, lauko patyrė eksponentinio augimo. Šiandien beveik 300 kolegijų ir universitetų nei 45 šalių apimanti pasaulyje siūlo daugiau nei 400 įvairiausių programų pritaikytų prie individualių poreikių. Iš Australijos į Honkongą, yra MBA programa taip, kad tiktų kiekvienam studentui poreikius - ar jūsų konkrečius interesus, yra finansai, globalizacija, lyderystės plėtrai arba vienas iš daug daugiau.Vertindamas savo tikslus, ir kruopščiai tiria įvairias programas, kurias siūlo, studentai gali rasti programą, kuri geriausiai tinka jų poreikius, tikslus ir grafiką.

 

Kokie yra EMBA nauda?

Kadangi kursų laipsnis yra skirta specialiai viduriniosios grandies vadovų, jie gauna tikslius įgūdžius ir mokymą, reikalingą iš anksto jų ypač karjeros etape, o ne įprastu MBA programą, kuri paprastai prisitaikyti prie absolventams. Pagal EMBA studentai ir absolventai, vienas didelis privalumas yra EMBA programą yra daug netikėtų tinklų kūrimo galimybes, kylančias metu ir baigus laipsnį. EMBA studentai kiekvienas pareikšti unikalų žinias klasėje aplinką, ir jie būtų skatinami pasidalinti su ir mokytis vieni iš kitų, kaip sudėtinė programos dalis. Tuo tikslu, daugelis EMBA programos skatins ekstensyviai Studentas / komanda sąveiką, taip pat vertingos sąveiką su fakulteto.Rezultatas yra ne tik dinamiškas klasėje patirtį, bet ir gyvenimo palikimas profesinį ir asmeninį ryšį, absolventai programą.

 

Ką kursų kaina?

Priklausomai nuo mokyklos, kurio EMBA kaina gali labai skirtis: nuo US $ 25000 ir iki US $ 170,000. Būsimieji studentai nereikėjo 't bijoti išjungti kainą, nors. Nors mokslą gali iš pradžių atrodyti didesnis nei tradicinio MBA, yra daug variantų paramos - stipendijų ir kitos rūšies finansinės paramos, į mokslą atleisti iš savo darbdavio.

 

Nurodykite EMBA programa

Dėl išlaidų ir įsipareigojimų, būtinų vykdyti EmBa dirbant ir išlaikant kitus gyvenimo įsipareigojimus, sprendimas yra svarbus vienas. Būsimieji studentai turėtų ieškoti akredituotas programas siūlančių plotis ir gylis akademinių galimybes.Žinoma, arti, kur jūs gyvenate ir darbas yra naudingas tiems, kurie planuoja išlaikyti savo darbą, bet taip pat yra keletas lankosi EMBA programos , kurios gali padėti siekiantiems studentams, kurie gali 't fiziškai lankyti užsiėmimus. Ačiū elektroniniu paštu, kompiuteris konferencijos, "podcasts" ir interneto skelbimų lentas, studentai gali gauti kokybišką EMBA švietimo per nuotolinio mokymosi neviršydamas savo įtempto grafiko parametrų.


Kodėl verta rinktis kursų?

Darbuotojo 's sprendimas siekti EMBA yra jo / jos profesinės ateities investicija. Ir vienas, kad apsimoka, atsižvelgiant į rezultatus Graduate Management Priėmimo Tarybai, kuri neseniai paskelbė, kad EMBA studentai nuosekliai pateikiamas aukštos pasitenkinimą savo programas, taip pat su savo ateities kompensavimo lygius.Kursų duos jums žinių ir pasitikėjimo, kad pasiektų kitą profesinį lygį ir išmokyti jus, kritinį mąstymą ir strateginių sprendimų priėmimo įgūdžius, kad neabejotinai vadovas savo karjerą.