Daugiau bandymų ar egzaminų nėra.

CIAM vykdomasis valdymas

Nebūtina GMAT arba GRE.

CIAM tiki praktinėmis, funkcinėmis ir taikomomis žiniomis, o ne testo rezultatais ant popieriaus lapo, todėl nereikia GMAT ar GRE kaip reikalavimų priėmimo.

Galima tiek internetu, tiek universitetuose

Mūsų naujausia internetinė platforma suteikia galimybę 24 valandas per parą naudotis internetu kurso medžiagomis, daugybe platformų ir mūsų mažų klasių dydžiai, užtikrina turtingą sąveiką su mūsų talentingais fakultetais - visi skirti sukurti geriausią mokymosi aplinką. 36 kreditų valandos MBA programa yra skirta patenkinti darbo specialistų poreikius įvairiose verslo srityse. Keletas takelių variantų, savaitgalių / naktinių klasių, mažų studijų kursų ir specialių fakulteto dėstytojų CIAM yra geriausias jūsų MBA pasirinkimas.

Pasitarkite su nekilnojamojo klasėje esančiomis įmonėmis!

Kaip CIAM MBA studentas, dirbate su iki 12 realių JAV verslo klientų, konsultuojančių projektus per savo studijas, įgydami neprilygstamą praktinę patirtį. Mes didžiuojamės tuo, kad turėdami mokymo programą mūsų studentai gali tiesiogiai kreiptis į savo verslą, karjerą ar bet kokią kitą ateities veiklą. Mes siūlome platų konsultacinių projektų spektrą įvairiose pramonės šakose, kad galėtume pasiūlyti platų patirtį ir patirtį, kuri niekur kitur nerasta.

CIAM" src="https://www.CIAM.edu/documents/CIAM-client-don-kendrick(cropped-web).jpg" alt="CIAM" />CIAM studentų konsultacinė komanda su klientu, Don Kendrick Real Estate/>

Programos detalės:

Sėkmingai baigus MBA programą, studentai privalo baigti dvylikos kursų studijų programą, iš viso 36 kreditus. Vadovavimo ir kolektyvinio darbo įgūdžiai yra išvystyti, nes studentai dirba kartu per visą jų studijų eigą, ir nuolat dėmesys skiriamas veiksmingo rašytinio ir žodinio bendravimo plėtrai. CIAM kiekvienais metais gali pasiūlyti kelis starto datas kiekvieno laikotarpio pradžioje.

MBA programa turi 3 skirtingus takelio variantus:

  • 11 mėnesių nuolatinis (7 savaičių kursai)
  • 22 mėnesių visą darbo dieną (15 savaičių kursai)
  • 22 mėnesių neakivaizdinės studijos (7 savaitės kursai)
    • Ne tarptautiniai (F1 vizos) studentai tik

CIAM" src="https://www.CIAM.edu/documents/CIAM_graduating-class-2015%28web%29.jpg" alt="CIAM" />2015 m. CIAM baigimo klasė./>

Prisijunk prie mūsų CIAM !

Esame įsitikinę, kad jus domina jūsų švietimas į kitą lygį. Mūsų nuostabi priėmimo komanda yra čia, kad padėtų jums ištirti, ką mūsų MBA patirtis gali pasiūlyti jums. Come say hello! Mūsų draugiškos priėmimo komanda pasiruošusi padėti jums priimti sprendimą MBA ir parodyti jums CIAM patirties vertę.

Sužinokite, kaip CIAM MBA padidins jūsų karjeros galimybes ir pakeis savo gyvenimą - KVIETIMAS ŠIANDIEN.

Programa mokoma:
  • Anglų

Peržiūrėti 1 daugiau kursų California Institute of Advanced Management »

Šis kursas yra Internetinės, Campus based
Start Date
Rgs. 2019
Duration
11 - 22 mėnesių
Ištęstinės
Dieninės
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Rgs. 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas

Rgs. 2019

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date