EMBA Verslo administravimo magistrantūra vadovamas

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Hitotsubashi ICS siūlo dalyviams galimybę uždirbti MBA ( "EMBA") Kvalifikacija per vienerių metų programą. Atitiktų savo užsitęsusį MBA programą, EMBA bus mokoma tik anglų kalba su integruojant "geriausią iš abiejų Pasaulių" misiją. Unikaliai, ICS EMBA programa bus ištirti abiejų Japonijos ir Vakarų vadybos praktikos privalumus ir siekiama integruoti šiuos privalumus siekiant pritraukti juos patenkinti kintančios verslo aplinkos iššūkius. Programa orientuota į realaus pasaulio taikymo valdymo teorijų, ir kaip toks apims dalyvius, keliaujančius į trijų vietų už Japonijos ribų sužinoti iš pirmų rankų apie dabartines problemas, pavyzdžiui, verslą sparčiai augančios ekonomikos, technologijų sutrikimų ir inovacijas.

Programa yra skirta elito dalyvių jų 30's-40-aisiais, kurie ieško ne visą darbo laiką programa, kuri bus sukurti savo vadovavimo įgūdžius su minimaliomis laiko nuo jų organizacijos. Žinoma, bus pristatytas per gyvenamųjų ir virtualių klasių derinys. Atsižvelgiant į tai, kad dalyviai privalo dalyvauti gyvenamųjų klases mažiausiai šešias savaites per vienerių metų programą (neįskaitant savaitgaliais) ir keliauti į užsienį, paramą iš remiančiųjų organizacijos yra labai svarbios kiekvieno dalyvio sėkmės. Savo ruožtu, organizacijos rengėjos naudinga teikiant savo talentą su kritinės mokymo padėti savo kaip vystymąsi gerai suapvalinti ateities vadovų, tuo pačiu sumažinant sutrikimų savo verslą.

Pagrindiniai kursai

Programos Pagrindiniai kursai buvo sukurta siekiant sutvirtinti dalyvių supratimą apie pagrindinių valdymo teorijų, su statybos gerai suapvalinti rinkinį pamatinių žinių, kurios gali taikyti dalyviai per mastery etapo tikslas. Šie Pagrindiniai kursai apima dešimt klasių, kurios bus sudarytos įvairių ICS fakulteto nariai. Kiekviena klasė daugiausia dėmesio bus skiriama pamatinių teorijų, taip pat įvairių srovės valdymo klausimais, susijusiais su šia tema. Informacija bus pristatytas per paskaitų ir interaktyvios sesijos tarp dalyvių ir lektorių iš vadovų didelių bendrovių, kurios pasidalins savo patirtimi ir požiūriais derinys. Klasė dalyvavimas yra labai skatinami, kad dalyviai gali dalintis ir mokytis vieniems iš kitų know-how.

 • Pastato viršuje Vadyba Komandos augimui
 • Kaupti žinias ateities
 • Finansavimas pagal augimo ir tvarumo
 • Pabaigti darbus
 • Vedantis Visoje įvairovės ir kultūros
 • vedantis Naujovės
 • Priimant sprendimus dėl Bendros Vertė
 • Matavimo ir pristatymas spektaklio
 • siekti diferencijavimas
 • Suvokdami Klientų Vertė

Priėmimo

EMBA dalyviai paprastai bus jų 30-ųjų iki 40-ųjų ir jų organizacijų pripažįstamas potencialus prisijungti vadovybę per 10 metų. Kadangi visi paskaitos ir užsiėmimai vyks anglų kalba, dalyviai turi būti įgudę anglų kalba verslo lygiu.

Vienas iš pagrindinių privalumų yra EMBA programą yra tinklas, dalyviai plėtoti kiekvienoje kohortos ir kaip toks, ICS atidžiai nustatyti dalyvių mišinį. Kiekvienas kohortos bus atspindėti įvairovę, būdingą realios verslo aplinka - tie, su skirtingų pramonės sričių, skirtingų tautybių ir lyčių. Kiekvienas kohortos bus sudaryta iš maždaug 15 dalyvių - dydis, kuris yra skirtas suteikti pusiausvyrą tarp įvairovės nuomonę ir patirtį išlaikant intymią aplinką, siekiant palengvinti intensyvų mokymąsi.

Kvalifikacijos galioti:

 • Mažiausiai 16 metų mokymo (už konkrečias sąlygas ir išimtis, prašome kreiptis į programų paketas, pagal "Kvalifikacijų pareiškėjų)
 • Bakalauro laipsnį ir parodė akademinis kompetencija
 • Dieninis po universiteto baigimo darbo patirtis 10-15 metų daugiau (kaip ne rugsėjo 2017)

Priėmimo kriterijai:

 • Šiuo metu vidutinio valdytojas ar didesnės su šiomis patirtimi ir kompetencijos:
 • Valdomos bent penkis tiesioginiai pranešimai apie nuolat
 • Tikimasi, kad prie vyresniosios vadovybės (direktoriumi ar vykdančiojo horizontalioje padėtyje) per dešimt metų
 • Suformuluotas ir vykdomas verslo planus departamentas ar sub-departamentas lygiu, atitiktų bendrovės strategiją ir politiką
 • Dalyvauja tikslo nustatymas ir sprendimų priėmimo universalinė arba sub-departamentas lygio
 • Parodyta įrašų kritinės analizės visoms finansinio ir veiklos ataskaitomis manierų, su įrodyta aukšto lygio finansų sklandumą
 • Stiprus anglų kalbos, kaip parodyta TOEIC, TOEFL arba IELTS (TOEIC 880, TOEFL užsiėmimas 100, IELTS akademinės 7,0 arba lygiavertis). Pareiškėjai, kurių gimtoji kalba yra anglų, arba baigę bakalauro laipsnį (arba didesnis) nuo programos, kuri buvo atliekami tik anglų kalba, yra atleidžiami nuo šio reikalavimo.
Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Hitotsubashi ICS seeks to develop global leaders who are experts on Japan, immersed in Asia and able to make significant impacts on the world. Our School, a center of excellence for the creation, man ... Skaityti daugiau

Hitotsubashi ICS seeks to develop global leaders who are experts on Japan, immersed in Asia and able to make significant impacts on the world. Our School, a center of excellence for the creation, management, and dissemination of knowledge, acts as an international Skaityti mažiau