EMBA (Executive MBA)

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Ši Executive MBA (EMBA) programa mokoma rusiškai.

Executive MBA (EMBA)

Sukurta generalinis direktorius, verslo lyderių ir savininkų, įmonių, nariai direktorių, kurių tikslai yra plėtoti savo verslą ir dalyvauti naujų profesinių tinklų valdyba.


"Executive MBA" programa skirta ne atskiriems disciplinoms studijuoti, bet formuoti didžiulę viziją, kaip konkuruoti šiuolaikiniame dinamiškame versle. Namų užduotys skirtos gilinti žinias apie funkcines disciplinas ir sustiprinti analitinius įgūdžius, užtikrinant, kad GSBA sesijos yra kuo veiksmingesnės. Žingsnis po žingsnio studentai taiko žinias ir įgūdžius, kuriuos jie gauna GSBA savo įmonėms. Executive MBA programa naudoja modernias nuotolinio mokymosi metodus.


Ši programa yra sudaryta pagal išsamią GSBA patirtį, įgytą naudojant skirtingas MBA modulio programas, ir siekia įgyvendinti GSBA misiją - skatinti konkurencingos verslo aplinkos sukūrimą Rusijoje.

Modulis sistema reiškia:

 • 8 moduliai (8-9 dienų kiekvienas)
 • Vienas modulis 2-3 mėnesius
 • Vienas iš 8 modulių vyksta partnerių mokykloje už Rusijos ribų

EMBA studentai

 • Mokytis su geriausiais Rusijos ir užsienio profesorių
 • Gauk strateginį ir sistemingą viziją verslo
 • Plėtoti gebėjimą identifikuoti problemas ir jas spręsti
 • Gilinti žinutę pasaulinio verslo ir vidaus gyvenime organizacijos supratimą savo sudėtingą sujungimo
 • Studijuoti naujausius konceptualius požiūrius į ekonomines ir valdymo disciplinas
 • Plėtoti bendravimo ir vadovavimo įgūdžius
 • Sukurti naujus kontaktus ir susipažinti su GSBA studentų ir absolventų bendruomene.
 • Intensyvios sesijos GSBA Maskvos centruose padeda MBA studentams įgyti naujų verslo kontaktų ir formuoti profesinius tinklus, kurie trunka visą gyvenimą.

Paskutinį kartą atnaujinta Rugsėjis 2017

Apie mokyklą

Maskvos valstybinio universiteto (MSU) &nbsp Įkurta 1755 m. Maskvos valstybinio universiteto (MSU) yra seniausia ir labiausiai žinomų universitetų Rusijoje. Šiandien Maskvos valstybinio universite ... Skaityti daugiau

Maskvos valstybinio universiteto (MSU) &nbsp Įkurta 1755 m. Maskvos valstybinio universiteto (MSU) yra seniausia ir labiausiai žinomų universitetų Rusijoje. Šiandien Maskvos valstybinio universiteto siūlo mokymas beveik visose šiuolaikinio mokslo ir humanitarinių filialai. Jo studentai gali pasirinkti vieną iš 57 kvalifikacija. Iš viso MSU studentų viršija 40.000, be to, apie 10.000 aukštųjų mokyklų studentams dalyvauti įvairių klubų ir kursus MSU. Tai mokslinių tyrimų mokslo centras garsėja svarbiausios mokslinės mokyklos. Būta 11 Nobelio premijos laureatai tarp jos profesorių ir absolventų. Maskvos valstybinio universiteto sudaro 29 fakultetų ir per 350 departamentų, 15 mokslinių tyrimų institutų, 4 muziejai, mokslo parkas, botanikos sodas, biblioteka, universiteto leidykla ir spaustuvė, poilsio centras ir internatinių mokyklų ir talentingų vaikų. &nbsp&nbsp Graduate School of Business Administration Maskvos valstybinio universiteto &nbsp Graduate School of Business Administration (GSBA) įkurta 1989 metais Maskvos valstybiniame universitete yra viena iš seniausių verslo mokyklų Rusijoje. GSBA programų (bakalauro ir verslo administravimo magistro tarptautinio verslo, MBA, MBA programas; doktorantūros programą) yra sukurti, siekiant patenkinti labiausiai rafinuota poreikius Rusijos ir užsienio studentams visais lygiais. GSBA tirpsta akademines tradicijas MSU su naujoviškų metodų mokymo verslo ir vadybos. &nbsp GSBA yra Rusijos valdymo mokslo lyderis didžiuojasi būti pripažintas verslo ir akademinės bendruomenių: • veiksmus orientuotų absolventų, kurie apima įmonės perspektyvos ir švino sąžiningai, vizija, sprendimo, etinių įsipareigojimų ir socialine atsakomybe; • neįvykdyti studentą orientuotas mokymas teikia skirta dieninių, susieti ir kviestinių tarptautinių facult y naudojant valdymo mokslo technologijas, pavyzdžiui, atveju metodas, komandinio darbo projektus, moderniausių verslo simuliacijas ir praktinės patirties įvairovę; • integruotas ir naujoviškų mokymo ir kursų medžiaga priderintos prie mokymosi visą gyvenimą poreikius, esamus ir būsimus verslo lyderius; • valdymo požiūriu atitinkamus tyrimus bendradarbiaujant su mūsų strategine partnere, siekiant kompleksas strateg institutas IC studijos (ICSS) • tarpusavyje stiprinant partnerystę su Rusijos ir tarptautinių verslo organizacijų, valdžios ir pilietinės visuomenės lyderiams, kad taikyti GSBA studentų realaus pasaulio verslo. Skaityti mažiau