EDHEC Global MBA

Bendroji informacija

3 locations available

Programos aprašymas

120298_hp-slide3.png

Jei siekiate įgyti realiojo verslo išsilavinimą ir plėtoti tarptautinę perspektyvą, padėsiančią tobulėti, paspartinti ar pakeisti karjeros kelią, tuomet EDHEC globalioji MBA programa Nicoje, Prancūzijos pietuose, galėtų būti idealus pasirinkimas.

Per 10 mėnesių programą turėsite galimybę dalytis, mokytis ir bendrauti su kolegomis iš visų pasaulio žemynų - paprastai mes turime apie 100 studentų iš 30 skirtingų tautybių kartu su labai įvairiapusišku ir išskirtiniu tarptautiniu fakultetu, todėl tai yra tikrai pasaulinė patirtis. Suasmeninti pasirinkimai, įskaitant specializuotus takelius ir pritaikytus projektus, sudaro 3 programos mėnesius, leidžiantį pritaikyti programą pagal savo profesinius tikslus.

PASAULINĖ VIZIJA, ASMENINIS FOKUSAS

Intensyvi programa susilieja su pagrindiniais verslo pagrindais kartu su pasirinktais specializuotais maršrutais, pritaikytais projektais ir tarptautinėmis mokymosi ekspedicijomis, kurios padės plėtoti jūsų verslą ir vadovauti ateities karjerai.

Dėl trumpesnės kurso trukmės, globalus MBA yra ypač tinkamas kandidatams, kurie jau turi stiprią profesinę bazę - vidutiniškai dalyviai turi 8 metų patirtį, taigi IG gali būti ypač stipri, nes būsite ne darbo vietoje. mažiau nei metus, bet turės visą reikalingą mokymąsi ir tobulėjimą, kad apibrėžtų ir įgyvendintų savo užmojus bei kitus žingsnius. Taip pat galite pasirinkti išplėsti savo patirtį per 6 mėnesių stažuotę baigę studijas.

Kiekvienas kursas apima akademinio mokymo, realaus gyvenimo atvejų analizės ir grupinių projektų derinius, kurie suteiks jums praktinių ir praktiškų mokymosi rezultatų tiek iš asmeninės, tiek iš profesinės pusės.

Verslo ir lyderystės pagrindai

Pagrindiniai moduliai suteikia jums plačią pagrindinių iššūkių, strategijų ir įgūdžių, reikalingų norint tapti atsakingu ir dinamišku lyderiu nuolat kintančiame pasaulyje, įskaitant įmonių finansus, strategiją, žmones ir organizacijas, tvarumą, dizaino mąstymą, didelius duomenis ir dirbtinius, viziją. intelektas ir verslo internacionalizavimas

Specializuotų takelių pasirinkimas su visuotine mokymosi ekspedicija

1 mėnesio programa yra skirta jūsų pasirinktam specializuotam išrinktiesiems, skirtiems pagerinti jūsų kompetenciją atsižvelgiant į jūsų karjeros siekius. Galite rinktis iš skaitmeninių inovacijų (1 savaitė Niujorke), lyderystės (1 savaitė Singapūre), verslumo (1 savaitė San Fransiske) arba finansų (1 savaitė Londone).

Specialus 8 savaičių MBA projektas

8 savaičių laikotarpis nuo gegužės iki birželio leidžia pritaikyti naujai įgytus įgūdžius ir žinias pritaikant MBA projektą. Galite pasirinkti vieną iš šešių variantų, skirtų jūsų karjeros tikslams ir pomėgiams: stažuotė, konsultacinis projektas, verslo planas, tvarumo projektas, tyrimų projektas ar akademinė mainai.

Asmeninis tobulėjimas, koučingo ir karjeros strategija

„EDHEC CareerSMART“ programa yra individualizuota, tarptautinė karjeros programa. Tai padeda įgyti žinių, įgūdžių, įrankių ir požiūrio, reikalingo norint pagerinti savo rezultatus įdarbinimo procesuose ir sugebėti parodyti savo galimybes pristatymuose, pokalbiuose ir interviu. Per specialius seminarus, individualias trenerių sesijas ir karjerą būsimiems darbdaviams.

„EDHEC palaikymo tinklas buvo puikus. Visi mano gauti patarimai, pradedant interviu metodais, baigiant asmeninio prekės ženklo kūrimu ir tinklų kūrimu, atvedė mane ten, kur esu šiandien. Be abejo, geriausias mano pasirinktas karjeros pasirinkimas! “ Charlotte Auterac, Global MBA Alumna, JK

Išskirtinė mokymosi aplinka

EDHEC Campus įsikūręs Nicoje - tikrai tarptautiniame mieste su neprilygstama gyvenimo kokybe. EDHEC Campus yra elegantiškas ir modernus kompleksas su vaizdu į Viduržemio jūrą. MBA dalyviai gauna visą pusę, skirtą vadovų mokymui, mokymuisi ir moksliniams tyrimams.

Nice promenade

INFO PROGRAMA ŽIŪRĖTI:

Akreditacija

AACSB, AMBA, EQUIS

Programos tipas

MBA

Programos formatas

10 mėnesių, visą darbo dieną, anglų kalba

Specializacijos

1 mėnesio specializuota trasa (pasirinkimas iš 4 variantų)

8 savaičių pritaikytas MBA projektas (pasirinkimas iš 6 variantų)

Pasirenkami nemokami prancūzų kalbos užsiėmimai

Instrukcijos kalba

Anglų

Paraiškų pateikimo terminai

Birželio 30 d

Pradžios datos

Rugsėjis

Studijos užsienyje arba mainų programos

1 savaitės tvarumo ekspedicija į Pietų Afriką

1 pasaulinė mokymosi kelionė į Niujorką, San Franciską, Singapūrą ar Londoną

Galimybė pasirinkti akademinius mainus kaip MBA projektą

Mokymasis

44 000 Eur, įskaitant 2 pasaulines verslo keliones. Paraiškos mokestis 150 EUR

Stipendijos

Kompetencija: Kandidatams, kurių GMAT balas yra 720 ar daugiau, taikoma 50% nuolaida

„Premium“: 40% nuolaida kandidatams, kurių GMAT balas yra 650–710

Nuopelnas: 30% nuolaidų, atsižvelgiant į GMAT ir akademinį potencialą

1-oji pilietybė: pirmiesiems trims kiekvienos tautybės kandidatams taikoma 20% nuolaida

Europos meistriškumas: ES ir EEE piliečiams taikoma 30% nuolaida

Padarykite įtaką: 30 proc. Sumažinimas atsižvelgiant į potencialą skatinti tvarumą ir verslo etiką

Priėmimo sąlygos

Universiteto laipsnis: bakalauras

Tinkamumo testai:

GMAT (minimalus): 550

GMAT (vidutinis): 630

Taip pat priimama GRE ir TAGE MAGE

Kalbos testai:

IELTS (minimalus): 6.5

TOEFL iBT (mažiausiai): 100, PBT - 603, TOEFL CBT - 250

TOEIKAS (mažiausiai): 850

Nuorodos: 2

Minimali darbo patirtis: 3 metai

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Created by and for entrepreneurs, EDHEC has embodied the fundamental values of business for over a century.

Created by and for entrepreneurs, EDHEC has embodied the fundamental values of business for over a century. Skaityti mažiau
Malonu , Paryžius , „Roubaix“ + 2 Daugiau Mažiau

Akreditacijos