Filter
Dvigubo laipsnio studijos
Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Peržiūrėti visas {mbastudies-dual-degree:plural} - Teisės studijos

Dvigubo laipsnio akademinės studijų programos studentams suteikia puikią galimybę tuo pačiu metu įgyti dviejų mokslinių sričių akademinius laipsnius. Būtent dvigubo laipsnio akademinės programos studentams iš tiesų gali suteikti ne tik tvirtą žinių ir įgūdžių pagrindą, bet taip pat ir itin daug konkurencinio pranašumo, kuris jiems gali padėti gauti norimą darbą, greičiau kopti karjeros laiptais ar pakreipti ją kiek kita linkme. tad nenuostabu, kad būtent dvigubo laipsnio akademinės programos kasmet tampa vis populiaresnės tarp viso pasaulio studentų.

Tai jungtinis laipsnis programa magistras Verslo administravimo ir teisės. Ši programa skirta sudaryti palankesnes sąlygas studentams, kurie nori pasirinkti įvairios karjerą įmonių įstatymas. MBA teisės studijų programos turėtojai turi diversifikuotą karjeros apimtį Civilinės teisės ir verslo srityje.

Susisiekti su universitetais iš Peržiūrėti {mbastudies-dual-degree:plural} iš Teisės studijos 2019/2020

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

1 Rezultatai Teisės studijos

Maurice A. Deane School of Law at Hofstra University

JD / MBA programa yra jungtinis laipsnis programa Maurice A. Deane teisės mokyklos ne Hofstra universiteto ir Hofstra universiteto Frankas G. Zarb School of Business. Pro ... [+]

Graduate Management Admission Test arba "JD / MBA programa yra jungtinis laipsnis programa Maurice A. Deane teisės mokyklos ne Hofstra universiteto ir Hofstra universiteto Frankas G. Zarb School of Business. Programa paprastai trunka ketverius metus, nors mokiniai gali baigti programą per trumpesnį laiką, atsižvelgiant vasaros sesijos ir / ar žiemą intersession kursus ir ieško kreditą tam tikrų verslo kursus, kurių buvo imtasi kaip bakalauro.

JD / MBA programa suteikia studentams:

žinios apie administracinį procesą, reikalingą advokatai siekti karjeros versle ir ne pelno siekiančias įstaigas; specializuotas kvalifikacijos srityse pagalbinių įstatymą, pavyzdžiui, apskaitos, bankininkystės, finansų, investicijų, rinkodaros, nekilnojamojo turto ir mokesčių; ir žinių apie ekonomines pasekmes teisinių procesų. Morisas A. Deane mokykla teisės aktų reikalavimus ... [-]
Jungtinės Amerikos Valstijos Hempstead
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba