Dvigubi Laipsniai Programos

An MBA arba EMBA dvigubas laipsnis leidžia studentams derinti verslo laipsnį su skirtingų absolventas studijų programą.

Kai kurie kitų disciplinų pavyzdžių studentai dvigubo laipsnio programas dalyvauti yra inžinerijos, teisės, visuomenės sveikatos, sveikatos priežiūros administravimas, bio-medicinos, socialinio darbo, ekonomikos, ir slauga. MBA Dual studijų programų dažnai viena mažiau metų užbaigti nei jei studentas siekė tiek laipsnių atskirai, tačiau šis laikotarpis skiriasi priklausomai nuo programos ir universiteto. Siekti MBA Dual Laipsnis gali būti griežtas ir sudėtingas, tačiau rezultatai gali būti labai naudingas tiek profesionaliai ir asmeniškai.

Įvairių dvigubo laipsnio programas įvairovė gali būti itin svarūs - neleiskite jai sustabdyti jus! Pradėkite paiešką pažvelgti į populiariausių toliau išvardytų Verslo dvigubos laipsnių.

Naujai pridėtos dvigubo laipsnio MBA programos

Universitetai Lietuvos Respublika

Pakeisti vietovę

Kas yra Verslo Dvigubi Laipsniai?

Dual studijų programos suteikia studentams galimybę pritaikyti savo išsilavinimą derinant dvi skirtingas pakopos studijų programas į vieną. Master of Business Administration ir vykdomosios Master of Business Administration gerai dirbti dvigubo laipsnio programas. Strateginės lyderystės ir problemų sprendimo įgūdžiai sukurtos MBA ir EMBA programos taikomos visiems sektoriaus rinkoje. Kai Dvigubo laipsnio derinius galima: • kursų / MBA • MBA / Apskaita • MBA / Master of Science in Finance • MBA / Rinkodara • MBA / technologijų vadyba • MBA / magistro inžinerijos ir taikomųjų mokslų • MBA / Masters Tarptautiniai ir viešieji reikalai • MBA / Juris Doctor (Įstatymas) • MBA / magistras Slaugos • MBA / magistras Visuomenės sveikata • MBA / magistras Socialinis darbas • EMBA / Masters Sveikatos Organizacijos valdymas

Kokie atsižvelgiant Dual Laipsnis nauda?
Siekti dvigubas laipsnis leidžia studentams specializuotis dviejų akademinių disciplinų karto ir tapti specialistai verslo sankirtos su kitu disciplinos. Darbdaviai pamatyti kandidatą su Dual Laipsnis MBA arba EMBA ir kitą studijų sritį, kaip aukštos kvalifikacijos lyderio pozicijos šioje srityje.

Ką studijuoti dvigubo laipsnio?
Dvigubi Laipsniai sujungti pagrindinius verslo administravimo dalykus, pavyzdžiui, finansų, rinkodaros, apskaitos, organizacinės elgsenos ir vadovavimo, su studijomis kitoje srityje. Tam, kad būtų priimtas į dvigubo laipsnio programą, pareiškėjai paprastai reikia taikyti ir verslo mokyklos ir fakulteto už kita tema savo dviejų studijų programą (pvz.: teisės mokyklą, medicinos mokyklos arba mokyklos taikomųjų mokslų).

Kiek kainuoja imtis Dual laipsnis?
Nors griežta ir konkurencinga, Dual Laipsnis programa gali būti puiki vertė, nes ji veiksmingai siūlo du kvalifikaciją vieną. Išlaidos, susijusios su vartojate dvigubas laipsnis svyruoja nuo vieno universiteto į kitą. Čia gali būti stipendijos ar finansinė pagalba galima iš privačių organizacijų ar universitetų pati padėti remti Dual studentai per savo studijų laikotarpį. Tai gera idėja kreiptis į mokyklas tiesiogiai apie išlaidas ir finansavimo galimybes.

Kokios karjeros tobulinimo, galite tikėtis su Dual laipsnis?
Dual Laipsnis suteikia daug profesionalių naudą absolventams, taip pat tiems, kurie jau dirba ilgą laiką savo srityje. Esami kvalifikacija ir patirtis gali būti grindžiama su akademine įtaka dvejopo laipsnis. Tam, kad būtų laikomos paaukštinimo į vadovaujančiose pareigose per savo srityje, daugelis specialistų susirasti gauti Dual Laipsnis su EMBA ar MBA yra svarbiausi.

Kokios yra Dual Laipsnis reikalavimai?
Prieš kreipiantis dėl dvejopo laipsnį su MBA arba EMBA studentai turės pateikti patenkinamų bakalauro balai verslo mokyklos ir kitų fakulteto padalinių leidimų atvykti. Be to, kai Dual Laipsnis pareiškėjai gali būti reikalaujama pateikti bandymų rezultatai iš kalbos mokėjimo testą, įrodyti minimalų skaičių metų darbo patirtį ir / ar pateikti balų iš Magistras Priėmimo egzaminui (pavyzdžiui, GMAT ar GRE). Priėmus į dvigubo laipsnio programą, mokiniai turės atitikti akademinius reikalavimus tiek MBA arba EMBA pusės savo laipsnį, taip pat dėl ​​kitos disciplinos reikalavimus. Skaityti daugiau apie reikalavimus tiesiogiai dėl programos puslapyje.

Kodėl imtis Dual Laipsnis Online?
Dual Laipsnis internete tyrimas gali atverti studijuojant daugiau žmonių galimybes nei bet kada anksčiau, naudojant up-to-data e-mokymosi technologijomis, klasėje jums. Pasitarkite su interesų universitetų pamatyti, jei jie siūlo internete dvigubo laipsnio programas.

Kai imtis Dual laipsnis?
Dvigubas laipsnis programos, apimančios MBA arba emba su medicina, tarptautinius reikalus, inžinerijos, teisės, ar socialinio darbo siūlomi geriausių universitetų visame pasaulyje. Verslo mokyklos Europoje, Amerikoje, Azijoje, Okeanijoje ir kitur visame pasaulyje prisijungė akademinių fakultetų ne savo universitete ar kitoje aukštojo mokslo institucija pasiūlyti labai konkurencingas, griežtas ir vertinami dvigubo laipsnio programas.