Dviguba MSIS / MBA

Bendroji informacija

Apie šią programą plačiau skaitykite universiteto tinklapyje

Programos aprašymas

Dvigubas verslo administravimo magistro laipsnis ir informacinių sistemų mokslo magistras yra skirtas IS ar IT specialistams, norintiems pasiekti aukščiausią įmonės valdymo lygį. IS specialistui MBA suteikia būtiną pagrindą versle. MBA kandidatui MSIS suteikia jums unikalią galimybę valdyti informacines sistemas, liečiančias visas verslo dalis - nuo rinkodaros iki žmogiškųjų išteklių.

Mokymo planas

Coleso kolegijos MBA-MSIS sudaro 51 valandos studijų, įskaitant 27 valandas trukusius verslo administravimo kursus ir 24 valandas informacinių sistemų kursus. Studentai privalo imtis pagrindinių kursų iš MBA ir MSIS programų, taip pat vienas pasirenkamasis MBA kursas.

MBA / MSIS pranašumas:

Koleso verslo koledžas siūlo daug privalumų, kai keliate savo karjerą į priekį, pereidami į aukštesnes lyderio pozicijas:

  • AACSB akredituota - svarbiausia tarptautinė verslo kolegijų akreditacija.
  • Verslo valdymo požiūris į strateginių technologijų iššūkius.
  • Dviguba MBA-MSIS, turinti tik keletą klasių daugiau nei vien jūsų MSIS.
  • Turimas informacijos saugumo ir užtikrinimo studijų baigimo pažymėjimas, nes dauguma kursų priklauso nuo jūsų MSIS ir visų klasių, prieinamų internete.
  • Prieinama alternatyva kitoms kolegijoms Pietryčių JAV

Priėmimo sąlygos

Tarptautinius studentų priėmimo reikalavimus galite rasti čia arba užpildę informacijos užklausos formą ir uždavę individualius klausimus tiesiogiai mūsų priėmimo konsultantams.

Naudingos nuorodos:

Tarptautiniai studentai ir mokslininkų paslaugos

Absolventų priėmimas

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Kennesaw State University , novatoriškų mokymo ir mokymosi lyderis, yra viena iš 50 didžiausių viešųjų institucijų šalyje. KSU savo daugiau nei 35 000 studentų siūlo daugiau nei 150 bakalauro, magistr ... Skaityti daugiau

Kennesaw State University , novatoriškų mokymo ir mokymosi lyderis, yra viena iš 50 didžiausių viešųjų institucijų šalyje. KSU savo daugiau nei 35 000 studentų siūlo daugiau nei 150 bakalauro, magistro ir doktorantūros laipsnių. Skaityti mažiau
Kennesavas , Marietta + 1 Daugiau Mažiau