Oficialus aprašymas

"Verslas ir valdžia yra tokios radikalios tarpusavyje susijusios ir iš esmės žmogaus institucijos - atskyrimas, jei toks egzistavo, vis labiau plinta, politikai formuoja verslo ir verslo formų politiką, o tie patys žmonės žaidžia abi žaidimo puses. Tvarumo ugdymą negali skatinti tik vienas verslas, nei vyriausybė, bet abu jie dirba kartu ". -Edward West," Founder "," Mission Movers MBA '07, Presidio Magistro mokykla

MBA / MPA Dvigubas Laipsnis:

"Presidio Graduate School" siūlo dieninių studijų studentų San Franciske galimybę įgyti du magistro laipsnius per trejus metus: MBA ir Tvaraus valdymo MPA. Studentai baigia šį 90 kreditų griežtą mokymo programą, derindami geriausius iš mūsų privataus sektoriaus inovacijų švietimo su mūsų pažangiausiais viešojo sektoriaus mokymo kursais.

MBA / MPA dvigubo laipsnio programos santrauka.

Iš rinkodaros ir tvarių operacijų, miestų plėtros ir viešojo sektoriaus finansų mūsų MBA / MPA dvejopo laipsnio studentai gali pamatyti visą žaidimo situaciją iš kelių institucinių perspektyvų ir turėti išsamų požiūrį į tai, kaip diegti naujoves ir daryti pokyčius. Tai yra puikus pasirinkimas tiems studentams, kurie siekia lyderio vaidmens pramonės šakose, veikiančiose tarp viešojo ir privataus sektorių, ir siekia suderinti komercinius ir politikos tikslus siekiant tvaresnių rezultatų.

MBA / MPA Dvigubas laipsnis leidžia absolventams klestėti bet kurioje rinkos sistemoje, nuo vietos ir federalinės vyriausybės agentūrų, iki verslo pradžios, iki Fortune 100 bendrovių, NVO. Mūsų MBA / MPA dvejopo laipsnio studentai taip pat idealiai tinka dirbti aukštos reguliuojamos pramonės šakose, įskaitant energetiką, maistą ir žemės ūkį, kanapes ir sveikatos priežiūros paslaugas; ir užimti vaidmenis verslo plėtrai, propagavimui ar išorės reikalams.

Galingas integruotas dizainas

MBA / MPA dvigubo laipsnio dizainas iliustruoja PGS išskirtinį sistemingą požiūrį į tvarų valdymą. Šis MBA / MPA Dual laipsnis yra pastatytas pagal tą patį MBA ir MPA fondus, kaip mūsų vienos studijų programos.

Nors mūsų individualus MBA ir MPA mokymo programos jau glaudžiai integruojamos, o 50% kursinių dalykų sutampa, MBA / MPA Dvigubas laipsnis leidžia studentui pereiti visą kursų rinkinį iš kiekvienos programos ir įgyti gilių įgūdžių tarpsektoriniam valdymui ir bendradarbiavimui.

MBA / MPA Dvigubo laipsnio programa pasiekia MBA ir MPA Capstone projektus, kurie parodo absolventų pasirengimą imtis sunkiausių tarpsektorinių problemų.

Atkreipkite dėmesį: dėl hibridinių (mišrių internetinių / mėnesinių kursų) kursų struktūros, ši programa nėra atvira tarptautiniams studentams, kuriems reikalinga studento viza. Jei norite gauti studento vizą, prašom pažvelgti į mūsų MBZ Subalansuotos verslo programą, Sietlo metro programą.

Programa mokoma:
Anglų

Peržiūrėti 1 daugiau kursų Presidio Graduate School »

Šis kursas yra Internetinės ir su apgyvendinimu studijos
Start Date
Rugs 2019
Vas 2020
Duration
3 metų
Dieninės
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Rugs 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas
Start Date
Vas 2020
Galutinis paraiškų davimo terminas

Rugs 2019

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date

Vas 2020

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date