Dvejų metų MBA

Bendroji informacija

Programos aprašymas

W hy pasirinkti Emory dviejų metų MBA?

Sukurta siekiant suteikti jums išskirtinį išsilavinimą, kuris padėtų jums vadovauti besikeičiančiame rinkoje, dvejų metų MBA yra sąmoningas požiūris ir sutelktas į jūsų rezultatus.

 • # 20 Geriausios JAV dieninės MBA (finansiniai laikai, 2019 m.)
 • $ 155,783 vidutinės pradinės bazinės algos ir premijos (2018 m. Klasė)
 • 95% studentų su darbo pasiūlymais per 3 mėnesius nuo baigimo (2018 m. Klasė)


U niquely Goizueta

"Goizueta MBA" yra vienintelė "Top-20" MBA programa, siūlanti pasaulinio lygio akademikų ir nedidelių dizainų klases, pristatytas dinamiškame pasaulyje . Gaukite tarptautiniu mastu pripažintą MBA ir gaukite aukštos kokybės asmeninius atsiliepimus bei prieigą prie "Fortune 500" ir naujos verslo.

T geriausias iš visų pasaulių

Jūs neturite prekybos prieigos prie intymumo ar kompromiso dėl pasaulinio lygio verslo švietimo. Goizueta MBA teikia visus tris.

W orld klasės verslo mokymas

Ne tik jūs išmoksite iš visame pasaulyje žinomų fakultetų, bet jūs taip pat dalyvausite geriausio lygio MBA mokymo programoje, kuri yra praktiška, orientuota į klientą ir įkyringa. Jums nereikia už tai kalbėti. JAV naujienos

I ntimate mokymosi aplinka

"Goizueta" yra maža pagal dizainą. Su 5-1 studentų fakulteto santykiu - mažiausias iš visų 25 geriausių MBA programų - mes užtikriname, kad gausite asmeninį dėmesį, kurį nusipelno tiek klasėje, tiek už jos ribų. Jūs sukursite ilgalaikius santykius su fakulteto, programos ir karjeros darbuotojais bei vienos klasės draugais, kurie pagerins jūsų akademinę patirtį ir praturtins jūsų karjerą.

D ynamic, globalinis miestas

Siekdami savo "Goizueta" MBA, galėsite naudotis visomis Atlanta. Su daugiašalėmis korporacijomis, įskaitant "Home Depot", "UPS", "Coca-Cola", "Delta" ir "SunTrust", kurių buveinė yra Atlanta, ji yra trečią vietą tarp daugiašalių FORTUNE 500 būstinių turinčių miestų. Prisijunkite prie gyvybingos starto kultūros, judriojo oro uosto pasaulyje ir pasaulinio lygio meno, pramogų ir sporto renginiuose. Atvykę į Atlanta galėsite pasiūlyti daugiau, nei geras oras ir pietų žavesys.

 • # 20 Geriausios JAV dieninės MBA (Financial Times, 2019)
 • 5: 1 studentas į fakulteto santykį, mažiausias bet kurio 25-osios JAV dieninės MBA laipsnis
 • # 3 Atlanto rangas tarp JAV miestų, turinčių turtingiausią 500 būstinę (FORTUNE, 2017)


Eik už akademikų

Mūsų kruopščiai suprojektuoti, išsamūs MBA mokymo programa pristato problemų sprendimo ir vadovavimo įgūdžius, siekiant užtikrinti esate "Viena diena pasiruošę." Per klientų orientuota projektų, hands-on lyderystės mokymo ir svaiginančius pasaulio ekspozicijos, jums pritaikyti akademinę patirtį suderinti su savo profesinius ir asmeninius tikslus.

F pakraunami pagrindiniai, visiškai pakraunami pasirenkamieji variantai

Mūsų dėmesys pasiruošti jums pirmosios dienos sėkmei reiškia, kad būsite pasiruošęs iššokti į žemę, be trūkstamo žingsnio. Iki savo pirmųjų metų pabaigos įvesite savo vasaros praktiką, ginkluotą naudodamiesi "Excel" įrankiais. Iki savo antrosios dienos pabaigos būsite pasiruošę sugrįžti dirbti su jūsų konkurentu.

Jūsų laipsnis taps jūsų darbo jėgos - tęsdami savo ir jūsų karjeros augimą.

Progresyvus požiūris į programos struktūrą

Dviem metams MBA iš jūsų pirmaujančių pagrindinių klasių į integruotas karjeros plėtros kursus į daugybę pasirenkamųjų dalykų visame teminiame skyriuje yra viskas, ko reikia, kad jūsų pagreitėjimas būtų stiprus.

Jūsų pirmosios semestro pagrindinės klasės yra sukrauti su kritiniais kursų, kad būtų galima kurti verslo žinias, reikalingas norint užbaigti aukščiausią MBA, kaip ir mūsų. Nuo pat pradžių turėsite sukurti tvirtą verslo supratimą per tokius kursus kaip "Duomenys ir sprendimų analizė", "Rinkodara" ir "Finansai". Karjeros vystymo veikla taip pat integruojama į mokymo programą, įskaitant mūsų profesinio tobulėjimo kursą, kurį moko mūsų karjeros valdymo centro darbuotojai. Tokio svarbaus karjeros turinio teikimas lygiagrečiai su pagrindiniais akademiniais kursais moko jus pritaikyti praktiką ir pagerinti savo pristatymą bei rezultatus.

Kai baigsite antrąjį semestrą, jau turėsite tvirtą įgūdžių rinkinį, kuris padės pasiruošti pasiruošimui, kuris baigia mokymąsi. Pasirinkę daugiau nei 90 pasirinktinių dalykų, jūs galite visiškai kontroliuoti savo dėmesį programoje, turinčioje daugybę sričių patirties. Šis pasirengimas suteikia jūsų studijoms gilumą ir leidžia jums prisidėti prie savo praeities pirmosios dienos ir kiekvieno darbo po to.

 • Galimi 90 pasirenkamieji kursai
 • Kiekvienais metais yra 5 tarptautinės kelionės galimybės
 • Siūloma 20 koncentracijų

Mažos programos privalumai

Karjeros perjungėjų pamatai

Skirtumas švietimo srityje

Patyręs mokymasis

Klasės teorija yra kritinė, tačiau daugiau reikia plėtoti į gerai suplanuotą verslo lyderį ir mąstytoją. Emory yra patirtinio mokymosi pradininkė, vedanti teoriją ir praktiką taip, kad praturtina klasę į gyvenimą, o jūsų ateitis susitelks.

Pasaulinės galimybės

"Global Opportunities Business" įvaizdis - ne apie tai, kur esate šiandien - tai apie tai, kur eina pasaulis. Štai kodėl kiekviena Emory MBA programa pasaulinę perspektyvą suteikia programos bruožas. Ištyrinėkite kitą šalį, studijuojate kitą kalbą - net dirbdami su projektais iš viso pasaulio. Rimtai atsižvelgti į pasaulinį mokymąsi, ir jis pateks į kitą lygį.


L tikras karjeros pasitikėjimas

"Goizueta" yra vienas iš 10 geriausių užimtumo programų *, nes mes plečiame savo karjeros paslaugas, siekdami paremti jūsų individualius karjeros tikslus. Prisijunkite prie stažuotės pasiruošimo, kol netgi nuleidžiate universitetą ir dirbate su asmenine karjera, atitinkančia jūsų interesus. "Goizueta" rasite daugybę neįkainojamų išteklių ir įdarbins absolventus, kurie padės tęsti kiekvieną savo karjeros kelionę. (* JAV naujienos

 • # 1 reitingas už mažiausią mažiausią vidutinį atsipirkimo metų skaičių (3,6, 2017 m. Forbes)
 • $ 155,783 vidutinės pradinės bazinės algos ir premijos (2018 m. Klasė)
 • 95% studentų su darbo pasiūlymais per 3 mėnesius nuo baigimo (2018 m. Klasė)

Partneris nuo pat pradžių

"Goizueta" jūsų karjera visada yra pagrindinis prioritetas. Mes esame pasiryžę tau ir tavo karjerai, prieš pradėdami kurti stovyklas. Naudodamiesi mūsų karjeros valdymo centro (CMC) darbuotojais, fakultetais ir kolegų mentoriais, būsite pasirengę pirmauti pirmaisiais savo programoje, interviu, stažuotėmis ir visą darbo dieną.

Karjeros strategijos

Prieš pradėdami mokytis, CMC suporuos jus su karjeros treneriu pagal jūsų karjeros tikslus. Atliksite savęs vertinimą, kuris suteikia vertingos informacijos apie savo stipriąsias ir silpnąsias puses, aistras ir optimalias karjeros galimybes. Per šį savęs atskleidimą pradedate susipažinti su informacija, reikalinga norint ištirti įvairius karjeros kelius ir apibrėžti jums unikalius tikslus.

Kai atvykstate į kampusie, CMC partneriai kartu su jumis individualiai rengs individualizuotus rezultatus, padės patobulinti karjeros tikslus, o tada paruoš jūsų pageidaujamas pareigas. Jūs ieškosite konkrečių interesų sričių įvairiuose karjeros grupėse ir tinklų renginiuose. Šios pramonės, sričių ir funkcijų jungtys sudaro daugybę galimybių, kad galėtumėte nustatyti savo idealią karjerą.

Net baigus studijas galėsite naudotis mūsų galingu tinklu per mūsų absolventų karjeros paslaugas. "Goizueta" pagalba mūsų pagalba padės sėkmingai gyventi.


Priėmimas

Jūsų sėkmės paleidiklis

Sveikiname pradėti savo kelią į MBA! Čia rasite terminus, taikymo etapus ir informaciją apie tai, kaip finansuoti "Goizueta MBA". Mūsų tikslas yra suteikti tvirtą supratimą apie tai, ko tikėtis, kai kreipiatės į "Goizueta" dvejų metų MBA programą, kad galėtumėte pradėti savo rytoj šiandien.

Mūsų išsami dviejų metų MBA yra skirta studentams, kurie:

 • Gavo bakalauro laipsnį ir turi stiprią bakalauro akademinę kvalifikaciją
 • Gauta ne mažiau kaip dvejų metų po bakalauro, visą darbo dieną dirbančiojo darbo patirties (išskyrus atvejus, kai jie taikomi bendrai studijų programai)
 • Gauti konkurso rezultatai GMAT arba GRE, o ne gimtoji anglų kalba, TOEFL, PTE arba IETLS
 • Ateikite pasiruošę atlikti vertingą įmoką klasėje
 • Pademonstravo sugebėjimą tobulėti, vadovauti, mokytis ir augti

Paraiškų pateikimo terminai 2018–2019 m

106372_Skjermbilde2018-12-09kl.17.27.04.png

* Pirmenybė teikiama vienerių metų MBA pareiškėjams, tarptautiniams pareiškėjams ir pareiškėjams, besidomintiems aukščiausio lygio stipendijomis

** Galutinis visų įmokų pagrindų stipendijų terminas

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Business is a vehicle capable of delivering meaningful, lasting impact on society. Embracing this view unlocks our collective ability to innovate in the most important ways on the most pressing topics ... Skaityti daugiau

Business is a vehicle capable of delivering meaningful, lasting impact on society. Embracing this view unlocks our collective ability to innovate in the most important ways on the most pressing topics. For nearly 100 years, Goizueta Business School has been a training ground for principled leaders and a laboratory for powerful insights. Our history includes an ethos of ethical business, and empowers us all to strive for lifelong progress. By navigating the complex interdependency of business and society, we seek to convene the brightest minds to solve the biggest problems with integrity, ingenuity and grit. This is Goizueta Beyond. Skaityti mažiau