Kodėl verta rinktis "Dubai-London Executive MBA"?


Mūsų požiūris į mokymąsi yra intensyvus, griežtas ir linksmas. Jūs išmoksite iš visame pasaulyje žinomų dėstytojų, kurie yra jų srities specialistai. Kiekvieno mokinio atvykstančios perspektyvos - skirtingos tautybės, darbo funkcijos ir pramonės sektoriai - yra pagrindiniai jūsų mokymosi elementai ne tik klasių diskusijose, bet ir grupės darbe.

"Dubai-London Executive MBA" programa siūlo:

 • Griežta, reikalaujanti ir į karjerą orientuota programa, kuri nustato aukštus stipendijų standartus
 • Idėjos veiksmams, sistemoms ir mąstymo priemonėms, kurios nedelsiant taikomos jūsų atsakomybei darbe
 • Platus pasirenkamų kursų pasirinkimas, norint sutelkti dėmesį ir gauti platumą bei gylį
 • Visame pasaulyje žinomos fakulteto žinios ir patirtis, dirbanti tęsiant partnerystę su akademikų, pramonės ir vyriausybės atstovais
 • Galimybė įgyti daugiašalę perspektyvą dirbant su dėstytojais ir dalyviais iš įvairių nacionalinių ir kultūrinių pagrindų
 • Neprivaloma tarptautinė užduotis verslo srities klausimams studijuoti įvairiose šalyse
 • Priemonės, kuriomis siekiama paspartinti jūsų karjeros plėtrą ir pagerinti jūsų indėlį į jūsų rėmimo organizaciją
 • Neakivaizdinis MBA, kurio studijų pakopa yra tokia pati kaip ir visą darbo dieną MBA
 • Galimybė mokytis ir kurti tinklus Dubajuje ir Londone, abu pagrindiniai pasaulio finansų centrai. Žr. "London Advantage".

Karjera poveikis

Kaip "Dubai-London EMBA" paveiks mano karjerą?

Mūsų tikslas yra padėti jums valdyti ir sėkmingai dirbti bet kurioje pasaulio vietoje. Programos formatas leidžia nedelsiant pagerinti jūsų našumą ir turėti realią įtaką jūsų įmonėje, parodyti naujas žinias ir įgūdžius, stebėti jų efektyvumą ir jomis pagrįsti.

Remiantis pasaulinio garso fakulteto, jūs išnagrinėsite praktines verslo situacijas ir sužinok naujus valdymo mąstymo būdus, griežtai atrinktą, ambicingą ir tarptautiniu mastu skirtingą kolegų vadovų grupę. Šis dinamiškas derinys keičia jūsų požiūrius į sprendimų priėmimą ir suteikia jums naujų idėjų, kaip pažanga ir ateities karjera.

Koks bus "Dubai-London EMBA" tikslas?

- Neatidėliotinas ir apčiuopiamas poveikis jūsų veikimui
- Pagreitinta karjera
- Procesas nuo techninių ar funkcinių vaidmenų iki bendro valdymo
- Verslumo įgūdžiai - plėtoti verslo įgūdžius savo verslui arba įgyvendinti naujas ir novatoriškas idėjas jūsų organizacijoje
- tikrai tarptautinė perspektyva
- pasaulinis tinklas
- pasauliniai verslo pajėgumai
- Karjeros teisė

Be MBA

Vidutiniškai Londono verslo mokyklos Executive MBA absolventai dvigubai viršija savo atlyginimą per trejus metus, kai baigsite studijas, ir yra viena iš labiausiai mokamų magistrų pasaulyje.

AMBA absolventų siekiai ir karjeros kryptys atspindi bet kokio ambicingo ir sėkmingo vadovo lūkesčius: jie ieško skirtingų būdų, eidami į naujas įmones ar siekdami pažangos į naują lygį.

Karjera Paslaugos

Tikimasi, kad "Dubai-London Executive MBA" studentai dirbs visą darbo dieną ir jų organizacijos remiamos įvairiais laipsniais. Studentai turės prieigą prie įgūdžių tobulinimo ir darbo skelbimų internete.

Karjeros tarnybų EMBA dėmesys visų pirma yra karjeros pasitikėjimas savimi. "Career Services", siekianti įgyti įgūdžių ugdymo seminarus ir "Karjeros išteklių biblioteką", siekia suteikti studentams informaciją ir įgūdžius, reikalingus jiems plėtoti savo asmeninę karjeros strategiją.

Karjeros tarnybos palaikys Dubajus-Londonas EMBA studentus, lankydamiesi mokykloje, ar jie nori paskatinti savo karjerą savo dabartinėje organizacijoje, ar jie ketina ištirti galimas alternatyvas.

Programos duomenys


"Dubai-London Executive MBA" programa suskirstyta į tris dalis.


Per pirmuosius metus pagrindinės klasės kursai mokomi keturių dienų bloko formatu, kurį sudaro dvi savaitgalio dienos ir dvi darbo dienos.

Antrus metus, studentai pasirenka keturias pasirenkant iš mokyklos pasirinktinio portfelio Londone. Šiuo metu mokiniai užpildo individualią valdymo ataskaitą ir tyrimo grupės projektą. Dubajuje bus keturių dienų modulis, skirtas asmeninių gebėjimų ugdymui.

Trečioji dalis "Capstone" kursai taip pat vyksta antrus programos metus. "Capstone" kursas vyksta Dubajuje.

Tikslinė auditorija

Mūsų " Executive MBA" klasę sudaro išskirtiniai žmonės, kurie gali prisidėti ir pasinaudoti programa. Trumpai tariant, žmonės, galintys pasiūlyti "kažką papildomo" savo paskaitų teatruose. Kaip matote iš mūsų dabartinio klasės profilio, nėra "tipiško" MBA studentų, atsižvelgiant į darbo kilmę ir tautybę. Tai, ką turi visi mūsų mokiniai, yra potencialas ir motyvacija tapti tikrais pasauliniais, daugialypiais verslo vadovais, kurie yra:

 • patogus ir sėkmingas pasaulinėje aplinkoje
 • sugeba veiksmingai valdyti žmones ir procesus
 • sugebanti galvoti strategiškai
 • pasitikintis įvairiomis funkcijomis.
Programa mokoma:
Anglų

Peržiūrėti 4 daugiau kursų London Business School »

Šis kursas yra Campus based
Start Date
Rgp. 2019
Duration
2 metų
Ištęstinės
Price
79,950 USD
finansavimas yra prieinamas
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Rgp. 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas

Rgp. 2019

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date