Dieninių MBA

Bendroji informacija

2 locations available

Programos aprašymas

Dieninės MBA

Mes visiškai pertvarkėme "Leeds MBA", kad sukurtume griežtą, sudėtingą lyderystės ugdymo patirtį. Per palaikomus meistriškus kursus jūs kuriate savo įgūdžius ir prisijungiate prie praktikos, nedelsdami dirbdami su realiais verslo klausimais.

Mūsų visą darbo dieną MBA yra pagreitinta 12 mėnesių programa. Jūs praleidžiate mažiau laiko nuo darbo, o be kasdienio darbo spaudimo galite sutelkti visą savo karjerą, pasinerdami į savo MBA patirtį. Jūsų asmeninis ir profesinis tobulėjimas yra integruotas į jūsų MBA, kurį palaiko mūsų karjeros komanda, padedanti jums pasinaudoti metais nuo darbo, kad planuotumėte kitą karjeros etapą.

Privalumai Leeds MBA

Be puikios akademinės reputacijos ir galimybių, studentai sako, kad mėgsta šiltą, asmeninę sveikinimą, kurį mes teikiame. Prisijunkite prie Leeds MBA ir gausite naudos iš:

 • Specialus asmeninis dėstytojas, kuris padės jums per jūsų MBA
 • Specialus karjeros vadovas, kuris padės jums atlikti savo karjeros etapus
 • Praktinis mokymasis - keturi gyvi iššūkiai
 • Tarptautinė perspektyva ir jungtys - padedama jums tapti pasaulio lyderiu tarpkultūriniais seminaruose ir mūsų MBA tarptautinėse studijose
 • Daug galimybių susipažinti su savo MBA kolegomis per daug socialinės veiklos.

Patekimo į rinką reikalavimai


Tu turėtum turėti:

 1. Geras pirmas laipsnis arba lygiavertė kvalifikacija
 2. Bent trejų metų magistrantūros studijų patirtis vykdant priežiūros, valdymo ar verslo galimybes (mūsų vidurkis yra 6 metai)
 3. Patvirtinto testo egzaminas anglų kalba, jei jūsų pirmoji kalba nėra anglų kalba


Paprastai mes prašome patenkinti aukštojo mokslo vadybos priėmimo testą (GMAT). Tai turėtų galioti įvažiavimo metus.

Aukštojo išsilavinimo egzaminus (GRE) galima priimti, jei GMAT nėra jūsų gyvenamosios vietos šalyje.

Priimtini anglų kalbos testai apima:

 • Testas anglų kalbos kaip užsienio kalbą (TOEFL)
 • Internetinis testas, kurio bendras įvertinimas yra ne mažesnis kaip 94, bent 21 klausymasis, 23 skaitmenys, 23 kalbos ir 24 raštu.
 • Tarptautinė anglų kalbos testų tarnyba (IELTS)


Šį testą administruoja Didžiosios Britanijos taryba, o kiekviename skyriuje turite pasiekti 6 ar daugiau taškų, o bendras įvertinimas - 6,5, o 7,0 - pageidaujamas. Jūs negalite pakeisti IELTS / TOEFL reikalavimu kalbos kursų.

Pareiškėjai be pirmojo laipsnio bus svarstomi atsižvelgiant į jų karjerą iki šiol, vadovavimo ar verslo patirtį ir potencialą gauti naudos iš programos. Turėtumėte sugebėti įrodyti karjeros pažangą ir pasiekimus.

Visi pareiškėjai turės atlikti pokalbį telefonu arba asmeniškai.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Leeds universiteto yra pagrindinė mokymo ir mokslinių tyrimų universiteto Leeds, West Yorkshire, ir su daugiau kaip 33.000 dieninių studentų, viena iš didžiausių universitetų Jungtinėje Karalystėje. T ... Skaityti daugiau

Leeds universiteto yra pagrindinė mokymo ir mokslinių tyrimų universiteto Leeds, West Yorkshire, ir su daugiau kaip 33.000 dieninių studentų, viena iš didžiausių universitetų Jungtinėje Karalystėje. Tai Russell frakcijos narys ir yra suskirstytos į dešimt geriausių Jungtinės Karalystės universitetų rinkos tyrimų finansavimas. &nbsp Pažintys Atgal į Lidsas medicinos mokyklos 1831 steigtis ir konsoliduota 1904 m. universitete, jis yra vienas iš šešių pirmųjų pilietinio "raudonų plytų" universitetuose, o 2006 metais užėmė antrą vietą, JK gautų paraiškų skaičių . &nbsp Leeds universiteto verslo mokyklos (LUBS) yra laikomas viena iš Jungtinės Karalystės geriausia. Reitingą 57. Į geriausių pasaulio MBA programas ("Financial Times" Global MBA 2009) Reitingą 11 JK viršų MBA programas ("Financial Times" Global MBA 2009) Reitingą 3. Pasaulio vertės už pinigus ("Financial Times" Global MBA 2009) Leeds universiteto verslo mokykla Ranked UK Top Ten tyrimų (RAE 2008) Tarptautinis Verslas LUBS reitingą 9. Pasaulyje ("Financial Times" Global MBA 2009) EQUIS ir AMBA akredituoti CIPD akredituotos ir ESRC pripažinta Skaityti mažiau

Akreditacijos