Dieninių MBA

University of Maryland College Park

Programos aprašymas

Oficialus aprašymas

Dieninių MBA

University of Maryland College Park

Kiekvienas žmogus turi savo "jei tik" tikslą. Vieniems tai pozicijai iki Fortune 500 kompanija, kaip generalinis direktorius. Kitiems, tai pajamų iš didelį sumanymą ir tapti savo bosą, kuriais sudaromi arba ketinama mokestį už ne pelno pakeisti verslo veidą - ir pasaulyje.

Tuo Smith, daugiau nei kas nors, mes norime, kad jūs sėkmingai. Taigi, mes sukrauti denio jūsų naudai: - Karjeros galimybės - Bendrai Bendruomenė - Įprastiniai Gyvenimo - kompetencijos centrai - Smith smegenų tresto - Konkurencinis kur

Karjeros galimybės:

Mūsų biuras karjeros paslaugų orientuota į jūsų sėkmės ateityje. Nukreipdama Smith reputaciją ir didesnį Washington, DC vietą, jie gali pritraukti kai pasaulio labiausiai ieškoma po darbdavius ​​įdarbinti mūsų magistrų. Mūsų studentai yra paklausa ir turėjo tiek darbo ir stažuočių galimybes su tokiomis kompanijomis kaip: - Campbell - Amazon.com - "Citi - Oro Produktai - StanleyBlack & DECKER - Hershey -" Hewlett Packard "-" PepsiCo "-" Google "-" M & T Bank - "BD - Tikslinė - Gallup" - "Deloitte"

bendradarbiavimo Bendrija

Smithas MBA studentai yra protingas, būtinai palaiko, skatina ir įvairi akmuo bendruomenei jus rasite čia. Ir tai įrodymų klasėje, mūsų profesinius ir socialinius klubus ir net vidine futbolo lauką!

MBZ klasė 2016 profilis: - klasė Dydis: 96 - Vidutinis GMAT: 660 - Artimieji 80% GMAT Diapazonas: 600-710 - Gauti Nuopelnų apdovanojimai: 79% - Vidutinis Amžius: 29 - Vidutinis metų po universiteto Darbo patirtis: 5,5 - Moterims : 32% - Tarptautiniai: 38% - įvairovė: 36% - Bakalauro universitetai Atstovaujama: 76

Įprastiniai Gyvenimo:

Kiekvienas žmogus turi skirtingus tvarkaraščius, tikslus ir gebėjimus, ir mes pripažįstame, kad. Padarykite savo laipsnį savo pasirinkdami, kur mokytis ir ką mokytis. Sukurkite savo CV ir įtraukti į savo profesionalumas gaunant hands-on vietos ar pasaulio patirtimi su verslo ir organizacinių partnerių, kurie siūlo gausius galimybes jungtys visuose lygmenyse - verslo, asmeninių, ar humanitarinių.

Nesvarbu, ar esate persekiojimo savo svajonių darbą arba bando rasti savo geriausią vietą verslo pasaulyje, Smith School Karjera Dainos nukreips jus teisinga linkme. Šie pasirenkami keliai sverto Mūsų aukščiausios reitingą fakultetas didžiausias stipriąsias puses, ir į juos atsižvelgti viršų pramonės kur studentai dirbti, kai jie baigia: - Analytics - Konsultacijos ir strategijos - Finansai - Bendrasis valdymas - marketingas - Tiekimo grandinės Smith patirtis yra patirtinio portfelis mokymosi, kuris suteikia jums giliau pažvelgti į verslo darbu. Pasirinkite projektus ir kursinių iš įvairių sričių dėmesio toliau specializuotis savo magistro laipsnį.

Kompetencijos centrus:

Kai tyrimai atitinka realų pasaulį, stulbinantis dalykų atsitikti. Smith School kompetencijos centrai yra prieinami magistrų įgyti daugiau patirties ir įžvalgų interesų srityse.

  • Dėl DINGMAN centras Verslumas - Centras už verslo etikos taisyklės Studijų ir nusikalstamumo - Centras finansų politika - Centras informacijos apie sveikatą ir sprendimų sistemų - centras vadovavimo, inovacijų ir kaitos - centras socialinės vertės kūrimo

Smith smegenų Pasitikėjimas

Pasaulinio garso mokslininkai. Pedagogai su pramonės patirtį. Mentoriams, kurie tikrai domisi savo sėkmę. Su dėstytojų, kad nuolat yra ne iš savo žaidimą viršuje (Nr 4 fakultetas, "The Economist", 2013), švietimo jums susidurti ne Smith neįtikėtinai gerai suapvalinti, išleidimą jums ne unikalų pranašumą rinkoje.

Konkurencinė kur

Nors jums dalyvauti daugelis iš jūsų kursus mūsų gražus, triukšmingo College Park, MD., Universiteto teritorija, Smitas yra centralizuotai įsikūręs Baltimorės / Vašingtonas, Kolumbijos apygarda, Metropolitan. Mes turime verslo gigantai kaip Deloitte, Marriott ir McCormick, ir kultūros ikonų, pavyzdžiui Pagal Šarvai ir "Google". Jau nekalbant apie šimtus įtakingiausių ne pelno kaip Amerikos Raudonojo Kryžiaus ir Pasaulio banko - turtingas šaltinis stažuočių ir karjeros galimybes.

Tuo 57.000 stiprus, Smith absolventai tinklas lyderių ir novatorių pasiekia visame pasaulyje ir kiekvieną verslo aspektą. Laimei jums, Smith didžiausia absolventai bazė yra Baltimore ir Vašingtone, DC regione - tiesiai į Jūsų naują kieme.

Taikymo raundai

  • Prioritetas terminas stipendijas

Taikyti šiandien!

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Anglų
Trukmė ir kaina
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Pradžia
Rugs 2018
Duration
Trukmė
Dieninės
Price
Kaina
47,448 USD
iš valstybės
Locations
Jungtinės Amerikos Valstijos - College Park, Maryland
Pradžia : Rugs 2018
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla
Dates
Rugs 2018
Jungtinės Amerikos Valstijos - College Park, Maryland
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla