Read the Official Description

Ajovos valstybinis dieninių MBA yra intensyvus dvejų metų programa, kurią sudaro dešimt pagrindinių kursų (30 kreditų) ir šešių pasirenkant (18 kreditų). MBA siūlo platų požiūrį į vadybos mokslo galimybių jums pritaikyti programą, kad atitiktų jūsų akademinius ir karjeros tikslus. Pagrindinė mokymo programa yra teikiama per nustatytą seką reikalingų pagrindinių kursų pastato tvirtą pagrindą pažangių studijų versle. Specializacijos siūlomi apskaitos, finansų, technologijų ir inovacijų vadybos, rinkodaros, ir tiekimo grandinės valdymas.

Patobulinkite savo profesinius įgūdžius

Į Ajovos valstybinio MBA, jūs turite daug galimybių toliau vystyti savo profesinius įgūdžius, tiek ir už jos ribų klasėje. Jūs pažangą per dešimt pagrindinių kursų su įvairių komanda klasiokais. Dirbsite daug klasės projektams kaip komanda plėtoti savo bendradarbiavimą, vadovavimo ir bendravimo įgūdžius. Naudojamas visoje MBA pagrindinę mokymo programą atvejo tyrimas metodas bus priversti jus problemų išspręsti galvoti tiek analitiškai ir kūrybiškai. Du profesionalūs tobulinimo kursai, kurių buvo imtasi savo pirmųjų metų studijų, apima seminarus, vykdantysis garsiakalbiai ir įmonės turus, kad dar labiau padidinti savo darbo paiešką, tinklų kūrimo ir minkštųjų įgūdžių.

Profesinių įgūdžių galima išmokti, tačiau praktika pagerina jas. Ajovos valstybinis MBA suteikia daug galimybių taikyti tai, ką mokotės klasėje ir pasinaudoti savo profesinius įgūdžius. Pavyzdžiui, jums bus dalyvauti su savo MBA komanda tuo atveju konkurencija; kulminacinis renginys MBA pagrindinę mokymo programą. Ajovos valstybinis MBA komandos taip pat dalyvauja keliuose universitetuose surengė MBA atveju konkursuose visoje Midwest. Viename iš profesinio tobulinimosi kursus, MBA konsultavimo komandos įsipareigoja tarnyba mokymosi projektus su vietos pelno nesiekiančių organizacijų, taip jūs padedate kitiems ir tai bus naudinga bendruomenei. Jums bus kviečiami prisijungti prie aktyvaus studentų organizacija, MBA asociacija, kur galėsite pagerinti savo vadovavimo gebėjimus laikydami karininkų pareigas ar koordinavimo specialius projektus.

Pasiekti savo galutinio tikslo: užimtumui sėkmė

Ajovos valstybinis MBZ nuolat yra tarp geriausių mokyklų studentams susirasti darbą ne ar netrukus po baigimo. Iš darbo sėkmės rekordas tarp mūsų MBA absolventų pasiekiamas dėl dviejų priežasčių. Pirma, mes norime, kad mūsų studentai. Pradedant nuo orientacijos ir per savo pirmąjį metų MBA studijas, turėsite prieigą prie platų karjeros konsultavimo paslaugas. Šie išsamūs ištekliai padės jums sukurti individualų darbo paieškos planą. Antra, mes Jums siūlome asmeninį karjeros paslaugas. Įsidarbinimo galimybės ir iššūkiai yra unikalūs kiekvienam MBA studentas. Mes teikiame vieno ant vieno karjeros konsultavimo įrengti ir geriau pasiruošti pasiekti savo galutinį tikslą ir siekti MBA užimtumo sėkmę.

MBZ specializacijos studentai MBA programos gali siekti neprivaloma specializacijos sritį apskaitos, finansų, technologijų ir informacijos valdymo, rinkodaros, arba tiekimo grandinės valdymas. Specializacijos sritis reikalauja devynis kredito valandos patvirtintą MBA planinės kursinių per vieną iš minėtų studijų srityse.

Studentai gali siekti dvigubo specializaciją, kuri reikalauja iš septynių pasirenkamųjų kursų minimumo. Bent vienas pasirenkamasis turi būti už dviejų specializacijos srityse.

apskaita

Apskaitos specializacija skirta parengti apskaitos profesionalų, turintis būtinų žinių ir įgūdžių efektyviai dirbti per šiandienos, pasaulio ekonomikos technologijų varoma. Klausimai ir iššūkiai apskaitos profesija šiandien yra ištirta.

finansai

Finansų specializacija suteiks jums su teorinius ir praktinius aspektus, įmonių finansų valdymo ir investicijų strategijų supratimą. Kursinių siūloma pažangių finansų analizės ir sprendimų priėmimo, portfelio valdymo, išvestinių finansinių priemonių rinkų, ir nekilnojamojo turto finansavimo.

prekyba

Rinkodaros specializacija padės jums įgyti įgūdžių analizuojant ir naudojant esamus duomenis padaryti efektyvias rinkodaros sprendimus. Rinkodara kursinių suteikia jums įvairių marketingo koncepcijas, modelius ir priemones, suprasti, kad išsiaiškinti, kaip vartotojai elgiasi ir rinkos veiktų.

tiekimo grandinės valdymas

Tiekimo grandinės valdymo (SCM) yra vienas iš sparčiausiai augančių sričių versle šiandien. Padidėjusios globalizacijos ir sparčiai plečiant informacinių technologijų priemonės yra svarbiausias veiksnių, turinčių įtakos dalių judėjimą, valdymą inventoriaus srautas, vykdant klientų užsakymus, ir ar prekiautojas reikalavimai ir terminai būtų vykdomi laiku. AMT integruoja pasaulio informaciją ir procesus visuose verslo funkcijų, įskaitant tiekimo valdymo, operacijų, informacinių technologijų ir logistikos.

Technologijų ir inovacijų valdymas

Technologijos ir inovacijų vadyba (LTP) specializacija nagrinėja klausimus, susijusius su vystymosi ir valdymo informacijos ir žinių technologijas. Temos apima sprendimų paramos ir duomenų gavybos, žmogaus-kompiuterio sąveikos, sistemos saugumą bei vientisumą ir projektų valdymą. TIM specializacija orientuota į inovacijų valdymo ir naujų technologijų komercializavimo.

Sužinoti daugiau

Finansinė pagalba

ISU kolegijos Verslo turi patrauklias finansinės paramos galimybes kvalifikuotų kandidatų. Finansinė pagalba yra siūloma į studijų asistentams ir / arba stipendijų forma. Prieš akademinė sėkmė ir našumą GMAT ar GRE yra svarbiausi faktoriai, svarstytos skyrimo finansinę paramą.

CyBIZ laboratorija

Ajovos valstybinio universiteto CyBIZ Lab "suteikia galimybę MBA studentų vadovauti kryžminio funkcinės komandos darbo su realiais projektais nekilnojamojo įmonių. MBA studentams įgyti praktinės patirties sprendžiant realias verslo problemas. MBA studentų dirba kaip studijų padėjėjai CyBIZ Lab.

Priėmimas

Priėmimo į dieninių MBA programa yra prieinama pradedant rudens semestrą. Mes siekiame studentams visame pasaulyje su įvairių akademinių sluoksnių ir darbo istoriją. Mes atidžiai įvertinti tarp kiekvieno kandidato kvalifikacija bei lūkesčius ir mūsų MBA programos bruožų ir savybių, tinka.

Sėkmingas paleisti programos

Kai tapti Ajovos valstybinis MBA studentas, mes norime užtikrinti teigiamą perėjimą į mūsų programą. Per sėkmingą paleisti programos, turėsite galimybę stoti į kelias internete, iš anksto MBA trumpus kursus, kurie padės jums sėkmingai pradėti savo Ajovos valstybinis MBA studijas.

Dėl papildomos informacijos kreipkitės busgrad@iastate.edu

FMBA
Program taught in:
Anglų

See 1 more programs offered by Iowa State University »

Šis kursas yra Campus based
Start Date
Rugs 2019
Duration
2 metų
Dieninės
By locations
By date
Start Date
Rugs 2019
Application deadline

Rugs 2019