Dieninės MBA

Bendroji informacija

Apie šią programą plačiau skaitykite institucijos tinklapyje

Programos aprašymas

Dieninės MBA

„The Economist“ užėmė pirmąją vietą JK ir 24 vietą pasaulyje. Mūsų dieninės programos „MBA“ yra skirtos lyderiams, norintiems įsivaizduoti, norintiems pakeisti pasaulį. Tai investicija į jus, kad pasiektumėte įrankius, pasitikėjimą savimi ir didelę vaizdo viziją, kad galėtumėte pereiti į kitą savo karjeros lygį. Nesvarbu, ar norite pakeisti darbo funkciją, sektorių, vietą ar tiesiog padidinti savo uždarbį, mes padėsime jums išnaudoti visas savo galimybes, kad galėtumėte pateikti realų poveikį bet kokiu keliu.

12 svaiginančių mėnesių
Mūsų 12 mėnesių programa yra intensyvi ir greita. Naudodamiesi tarptautinėmis kelionėmis, neribotu instruktavimu, nuodugniu darbu su pirmaujančiomis įmonėmis ir kolegų grupe iš daugybės skirtingų pramonės sektorių ir kultūrų, užaugsite tiek asmeniškai, tiek akademiškai. Metų bėgyje su mumis ir už jo ribų palaikysime ir motyvuosime, taip pat skatinsime, kritikuosime ir mesti iššūkį parodyti savo vidinį pokyčių kūrėją.

Pagrindiniai akademikai ir praktikos profesoriai
Jus įkvėps ir mokysis vieni iš pirmaujančių pasaulio akademikų kartu su vyresniaisiais verslo žmonėmis, kurie prisijungia prie mūsų kaip praktikos profesoriai. Kaip visą darbo dieną dirbantis MBA dalyvis, jums bus naudinga jų ilgametė valdybos lygio valdymo patirtis, pasaulinis verslo ryšių tinklas ir tiesioginė sėkmingos karjeros kūrimo patirtis.

Bendraukite su verslo pasauliu
Mes tikime suteikdami savo MBA dalyviams praktinės patirties, kurioje jie gali pritaikyti savo mokymąsi. Taigi, magistro laipsnio metu turėsite dvi galimybes dirbti su klientais pagrįstais projektais, leisdami plėtoti savo praktines konsultacijas, suinteresuotųjų šalių valdymą ir įtakoti įgūdžius per tiesioginę patirtį.

Individualus karjeros orientavimas
Norėdami padėti realizuoti visas savo galimybes, jums bus naudinga prieiga prie mūsų pirmaujančios „CareersPlus“ komandos prieš atvykstant, per visas studijas ir toli už MBA baigimą. Nesvarbu, ar norite pakeisti pramonę, steigti savo verslą ar žengti kitą žingsnį dabartinėje organizacijoje, mes aprūpinsime jums tinkamą sėkmės įrankių rinkinį

Studijos užsienyje
Norėdami padidinti savo tarptautinio verslo poveikį, kaip vieno iš jūsų reikalingų modulių dalį, jūs atliksite užsienio kelionę į partnerių įstaigą. Be to, naudodamiesi mūsų Tarptautinės vadybos partnerystės (PIM) naryste, turėsite galimybę dalyvauti konkurse, kad pratęstumėte savo studijas užsienio verslo mokykloje ne ilgiau kaip keturiems mėnesiams po to, kai baigsite dieninę MBA.

Dėl naujausios informacijos apie kursus ir mokesčius už mokslą, apsilankykite www. WBS .ac.uk.

* Ekonomistas / kurisMBA? 2019 m. Dieninių MBA kursų pasaulinis reitingas

Paskutinį kartą atnaujinta Rgs. 2020

Apie mokyklą

Warwick Business School isn't just a world-class business school at the heart of a world-class university; it's a hub of curiosity that is constantly challenging the status quo and championing busines ... Skaityti daugiau

Warwick Business School isn't just a world-class business school at the heart of a world-class university; it's a hub of curiosity that is constantly challenging the status quo and championing business as a power for good. Skaityti mažiau
Koventris , Londonas + 1 Daugiau Mažiau

Akreditacijos