Dieninės MBA

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Akreditacija

MSM dieninių MBA yra akredituota AMBA, ACBSP, IACBE ir NVAO. Maastricht School of Management yra oficialiai akredituota ATHEA. MSM “ pripažinta pirmosios pakopos verslo mokykla „CEO MBA Magazine 2019 Global MBA Rankings“.

Prisijungimas prie dieninės MBA programos reiškia, kad jūs galite mėgautis visais nuolatinių studijų privalumais MSM universiteto miestelyje Mastrichte. Be įprastų užsiėmimų ir užsiėmimų, mes jums siūlome specialų pasirenkamą karjeros ir asmeninio tobulėjimo kelią (CPDT), padedantį jums pasiekti savo tikslus, ir Inovacijų savaitę bei daugelį užklasinių užsiėmimų.

Karjeros ir asmeninio tobulėjimo trasa

Mes sukūrėme specialų pasirenkamą karjeros ir asmeninio tobulėjimo kelią (CPDT), kuris padės pasiekti jūsų tikslus. CPDT tikslas yra suteikti jums reikalingas priemones, kurios padėtų jums susirasti darbą baigus magistro laipsnį MSM . Ištisus metus lavinsite savo įgūdžius ir pasirinksite sėkmingą karjerą. Asmeninio tobulėjimo mokymai taip pat yra integruoti į kai kuriuos mokymo programos kursus. Ko tikėtis iš CPDT:

 • Tinklo renginiai
 • Personalo vadybininkai ateina pasikalbėti su jumis
 • Bendradarbiavimas su regioniniais verslo partneriais, kurie ieško tarptautinių studentų
 • CV knyga, kurią mūsų verslo partneriams išleido MSM , kad palengvintų mūsų studentų įdarbinimą
 • Verslo iššūkiai, įmonių vizitai ir kviestiniai pranešėjai
 • Seminarai apie CV ir motyvacinį laiškų rašymą, pristatymo įgūdžius, „LinkedIn“ ir vaizdo įrašų atnaujinimą, lifto žingsnį
 • Individualus savęs supratimas ir savęs tobulinimo ugdymas
 • Holistinis gyvenimo pusiausvyros mokymas

Baigę dieninę MBA programą MSM , jums gali būti suteiktas orientavimo metų leidimas. Tai reiškia, kad jūs galite likti Nyderlanduose 1 metus ir ieškoti darbo kaip aukštos kvalifikacijos migrantas. Jei radote darbą Nyderlanduose, darbo leidimo procesas yra kur kas lengvesnis MSM dieninės programos absolventams.

Ugdykite savo pasaulinius vadovavimo įgūdžius

Prisijungimas prie dieninės MBA klasės leis jums išsiugdyti savo vadybos įgūdžius įvairiapusėje, tarptautinėje ir daugiakultūrėje aplinkoje. Daugiau nei dvi dešimtys tautybių, atstovaujamų netipinei klasės dieninei, gyvenamosios vietos formai, sukuria stimuliuojančią mokymosi aplinką klasėje ir už jos ribų. Tai padės jums išsiugdyti globalius ir daugiakultūrinius lyderystės įgūdžius bei išplėsti savo pasaulinį tinklą.

Inovacijų savaitė

Inovacijų savaitė rengiama Mastrichte ir joje apjungiama interaktyvių seminarų veikla, susidedanti iš kviestinių pranešėjų paskaitų, vedančių inovacijų ir inovacijų valdymo klausimais įvairiuose verslo sektoriuose. Kursą sudaro du moduliai: Agile projekto planavimas ir paslaugų dizainas.

Tinkinkite savo MBA

Norėdami leisti jums pritaikyti savo MBA atsižvelgiant į jūsų konkrečius studijų poreikius ir karjeros perspektyvas, MSM siūlo keletą specializacijų:

Su verslu susijusios specializacijos:

 • Verslumas
 • Tarptautinis verslas ir tvarus vystymasis
 • Apskaita ir finansai
 • Skaitmeninė ekonomika
 • Tiekimo grandinės valdymas

Specializacijos, orientuotos į verslą *:

 • Sporto valdymas
 • Sveikatos priežiūros valdymas
 • Viešojo sektoriaus valdymas

* Kai kurioms specializuotoms pramonės sritims gali būti taikomi papildomi mokesčiai.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Maastricht School of Management (MSM) is one of the oldest and most international business schools in the Netherlands with a large worldwide network of students, alumni and partners. MSM is a personal ... Skaityti daugiau

Maastricht School of Management (MSM) is one of the oldest and most international business schools in the Netherlands with a large worldwide network of students, alumni and partners. MSM is a personally oriented business school offering internationally accredited MBA (full-time MBA, Executive MBA, Online MBA) and Master in Management programs, and short executive courses. Studying in one of MSM’s programs means you will share your study experience with participants from many countries and professional backgrounds. Being part of such a diverse community offers you the opportunity to expand your international network and to learn from fellow participants by exchanging knowledge and experience. Skaityti mažiau

Akreditacijos