Įkvėpus naujovių

" Full-time MBA " sukurta taip, kad įkvėptų jūsų ateities viziją ir suteiktų jums žinių, kad galėtų perkelti puikius idėjas į rinką. Visą darbo dieną MBA studentai yra protingi, bendradarbiavę, aistringi naujovių versle, domisi mokslo ir technologijų pasauliais - ir pasiruošę pradėti savo karjeros etapus.

Karjera orientuota

Mes sutelkime dėmesį į savo karjerą nuo pirmosios dienos.

"Rady Graduate Career Connections" misija yra padėti verslo administravimo magistro specialistams kurti, vertinti ir įgyvendinti karjeros sprendimus.

Aktyviems darbams ir veteranams

Kariuomenė ir veteranai gali sužinoti daugiau apie specialias programas ir galimybes, kurias "Rady School" gali pasiūlyti. Sužinokite, kodėl "Rady School" yra San Diego geriausia karinė MBA galimybė.

Jei esate pasirengęs kreiptis į šią programą, galite tai padaryti čia.

Mokymo planas

"Rady Full-Time MBA" studijų programa padeda studentams parengti pagrindines žinias, reikalingas sėkmingai naujovių diegtai pasaulinei aplinkai. "UC San Diego" "Rady School" MBA studentai bendradarbiauja, siekdami sustiprinti vadovavimo įgūdžius ir skatinti naujoves bei verslumą.

Lab į rinką

Reikalaujama iš visų "Rady School MBA" studentų, verslumo "Capstone Lab" rinkos kursų seka nustato jūsų pagrindinę mokymo programą ir pasirenkamas žinias. Šioje unikalioje veiksmų mokymosi kursų eilėje jūs išmoksite jums svarbų projektą, mokydamiesi įvertinti, kokias naujoves verta siekti, sėkmingai pristatydami šias idėjas į rinką.

"Lab to Market" išveda jus iš labiau struktūrizuotos akademinės pagrindinės mokymo programos pagrindų, pateikia jums realaus pasaulio aplinką, vertina ir siekia potencialių verslo galimybių, bendradarbiaudama su vienos klasės draugais.

Kalifornijos inovacijų ir plėtros institutas (CIID)

CIID yra keletas verslo greitintuvų, įskaitant "StartR" ir "mystartupXX". Visos šios programos, kartu su daugybe kitų "Rady" mokyklos unikalių mokymosi galimybių, suteikia studentams galimybę išnagrinėti daugybę inovacijų ir verslumo aspektų.

Stipendijos

"Rady" teikia įmokų pagrindu teikiamą stipendiją išskirtiniams asmenims. Visi vietiniai ir tarptautiniai studentai, kviečiami kreiptis dėl "Rady" stipendijų, parsisiunčiant paraišką dėl stipendijos iš MBA paraiškų sistemos.

Savo rėmėjų ir donorų dosnumo dėka "Rady" mokykla taip pat skiria privačias stipendijas. Šie stipendijos turi konkrečius kriterijus, kurie vertinami paraiškų teikimo procese, įskaitant stipendijas studentams remti:

  • su gyvosios gamtos mokslų sritimis
  • kurie parodė didelį pasiekimą susidūrę su ekonominėmis ar asmeninėmis kliūtimis
  • kurie bus "San Diego" naujoves skatinančios ekonomikos partnerės ir lyderiai

Neprivaloma esė paraiškoje leidžia pareiškėjams pateikti papildomos informacijos, kuri gali būti naudinga stipendijos komitetui.

Karo stipendijos

Nors daugelis mūsų karių studentų gauna pagalbą per karines išmokų programas, "Rady School" rezervuoja ribotą lėšų kiekį, kad padėtų mūsų kariniams kandidatams.

Jei esate pasirengęs kreiptis į šią programą, galite tai padaryti čia.

Programa mokoma:
  • Anglų
Rady School of Management

Peržiūrėti 1 daugiau kursų Rady School of Management »

Šis kursas yra Campus based
Start Date
Rgs. 2020
Duration
21 - 30 mėnesių
Dieninės
Price
51,453 USD
Kalifornijos gyventojams ir 55 546 JAV dolerių ne rezidentams.
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Rgs. 2020
Galutinis paraiškų davimo terminas

Rgs. 2020

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date

Why Come to the Rady School for an MBA?