Dieninės MBA

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Vienerių metų „Trinity“ MBA yra daugiau nei studijų programa - tai žaidimų keitiklis. Nesvarbu, ar norite paspartinti dabartinę karjeros trajektoriją, ar pasisukti visiškai nauja linkme, „Trinity“ MBA nustato mokymosi kelionę, kuri padeda studentams išnaudoti savo galimybes. Vienerių metų programa yra intensyvus ir naudingas studijų metai.

Mūsų trys pagrindinės kompetencijos sritys yra:

 • Mokymasis gyvai
 • Vadovavimas
 • Tarptautinis akcentas

Mūsų pasaulinė studentų bendruomenė mokosi pažangiausių realaus pasaulio vadybos metodų iš pirmaujančių tyrėjų ir aukšto lygio verslo vadovų. Mūsų pasaulinis pasiekimas yra akivaizdus klasėje; mūsų studentai yra nepaprastai įvairūs, o mūsų mokymo komanda atitinka tą įvairovės lygį.

Akreditacija

„Trinity“ verslo mokykla yra pripažinta šių prestižinių tarptautinių akreditavimo organų: MBA asociacija (AMBA) ir EQUIS (Europos kokybės gerinimo sistema). Tai yra viena didžiausių verslo mokyklų 1% visame pasaulyje.

 • Mokymasis gyvai

Trejybės MBA atitrūk nuo tradicinio požiūrio. Mes sutelkiame dėmesį į tiesioginį mokymąsi - pritraukiame jus į realių kompanijų problemas. Išvesdami jus už savo komforto zonos ribų, remkitės tuo, ką išmokote klasėje, ir pritaikysite tai realaus pasaulio verslo problemoms spręsti.

Programos metu vykdysite tris įmonės projektus įvairiose pramonės srityse; kiekvienas sprendžia konkrečius strateginius verslo klausimus. Dirbdami grupėse atliksite problemų analizę, sukursite strategiją ir pateiksite sprendimus tiesiogiai kiekvienos įmonės vyresniesiems interesantams. Kiekviename etape jus palaikys kuratoriai, individualus ir komandinis instruktavimas bei įvairūs įgūdžių seminarai.

 • Lyderio ugdymas

Lyderystė ir profesinis tobulėjimas yra neatsiejama Trinity MBA dalis. Individualus ir komandinis ugdymas, praktiniai seminarai ir pramonės kviestinės paskaitos nuolat vyksta visos programos metu. Trys skirtingi lyderystės mokymosi moduliai suteikia priemones asmeniniam vadovavimo stiliui, savimonei ir žinioms lavinti. „Trinity MBA“ pradeda unikalią įvadinę savaitę Mayo grafystėje, Airijoje. Pradėsite savo lyderystės ir profesinio tobulėjimo kelionę, kurdami visiškai svaiginančią, kaimišką ir neprisijungę prie savo gyvenimo, ir užmegzkite ryšius su savo klasės draugais.

 • Tarptautinis akcentas

Mūsų MBA studentai ir dėstytojai yra labai tarptautinė ir įvairi bendruomenė. Jūsų klasės draugai turės sėkmės istoriją iš visų pasaulio kampelių. Mes įtraukiame globalų dėmesį į visa tai, ką darome, nuo modulių, kuriuos pristatome, iki turimos visuotinės patirties. Pietų Afrikoje, Brazilijoje ir Belgijoje yra trys savaitės trukmės tarptautinės rezidentūros pasirenkamosios programos, kurios suteikia mokymąsi klasėje.

Vieta

„Trinity“ verslo mokykla yra Dublino „Trinity College“, seniausio ir prestižiškiausio universiteto, širdyje, Dublino centre; energingas pasaulinio verslo centras. Mūsų naujausiame pastate gyvena pasaulinės klasės įrenginiai, o tarptautinis fakultetas yra orientuotas į mūsų pagrindines šiuolaikinio valdymo, tvarumo ir etinio vadovavimo vertybes.

Pagrindinė statistika

 • 48% bazinės algos padidėjimas po MBA
 • 2,5 metų investicijų grąža
 • 48% absolventų pakeitė darbo vietą
 • 88% dirbo 3 mėnesius po studijų

Paraiškų teikimo procesas

Mes vertiname holistinį požiūrį į paraiškų vertinimą. Kartu su savo profesine patirtimi ir akademiniais įgūdžiais norime sužinoti daugiau apie jus ir jūsų tikslus per paraiškos teikimo procesą.

Patekimo reikalavimai

 • Bakalauro arba lygiavertis
 • Mažiausiai 3 metų profesinė ar vadovo darbo patirtis
 • Pageidaujamas mažiausias GMAT rezultatas - 550, arba lygiavertis GRE balas *
 • Anglų kalbos mokėjimo įrodymas, jei anglų kalba nėra jūsų gimtoji kalba

129157_business-792113_960_720.jpg„kaboompics“ / „Pixabay“

Kaip taikyti:

Užpildykite internetinę paraiškos formą internete , pridėkite patvirtinamuosius dokumentus (CV, nuorašus, GMAT) ir atsakykite į tris esė klausimus.

Stipendija

Kandidatams, kurie patys finansuoja, patariama kreiptis dėl stipendijos, atsisiųsdami formą iš „Trinity MBA“ tinklalapio skyriaus „Mokesčiai ir stipendijos“ ir įkelkite užpildytą formą į savo internetinę paraiškos formą. tcd.ie/business/mba

Norėdami gauti daugiau informacijos, susisiekite su mumis arba atsiųskite mums savo CV peržiūrėti išankstinę paraišką.

paštas: TheTrinityMBA@tcd.ieTelefonas: 353-1-896-4867

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis

Apie mokyklą

Our graduates benefit from having earned a cutting edge business degree from a university that is both well-known and highly ranked across the world. Trinity is ranked 1st in Ireland and among the top ... Skaityti daugiau

Our graduates benefit from having earned a cutting edge business degree from a university that is both well-known and highly ranked across the world. Trinity is ranked 1st in Ireland and among the top global universities. Skaityti mažiau