Darmštato verslo mokyklos MBA dieninės programos

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Programos profilis

Darmštato verslo mokyklos MBA dieninės programos yra pritaikytos dinamiškos pasaulio ekonomikos iššūkiams. Tai klasikinė bendrojo valdymo programa, pabrėžianti strategijos, finansų, rinkodaros ir vadybos mokymus. Vadovaudamiesi Taikomųjų mokslų koncepcija, sutelkiame dėmesį į glaudų ryšį tarp teorijos ir praktinio taikymo.

Darmštato MBA yra puikus pasirinkimas visiems, norintiems pasiruošti valdymo karjerai. Jis suteikia intensyvų, aktualų ir efektyvų pasirengimą iššūkiams, su kuriais susiduria nacionalinių ir tarptautinių įmonių vadovai. Neekonominių disciplinų absolventai yra pagrindinė tikslinė grupė, taip pat tie, kurie studijavo ekonomiką ir nori plėsti savo įgūdžius sprendimų priėmimo ir valdymo orientavimo srityse. H_da MBA yra tarp 20 geriausių Europos programų.

Kurso turinys

Su šiuo studijų kursu mes teikiame praktinį ir tarptautiniu mastu orientuotą išsilavinimą, kuris leidžia lengvai suprasti besikeičiančius ir sudėtingus verslo procesus. Integruota ir intensyvi mokymo programa, apimanti svarbiausias dabartinio verslo valdymo sritis, supažindins jus su naujoviškais metodais ir koncepcijomis. Jūs įsigysite ir pritaikysite žinias ir priemones, kurios išmoktos spręsti verslo problemas pasauliniu mastu.

Be to, ypatingas dėmesys skiriamas mūsų studentų bendravimo įgūdžių ugdymui. Tai: gebėjimas dirbti komandoje, sprendimų priėmimas, pristatymo būdai, derybų vedimas ir tarpkultūrinis supratimas.

Mes suteiksime jums reikiamus vadovavimo įgūdžius, kad galėtumėme vadovauti ir padėti sukurti verslo viziją. Siekiant išmokyti jus šiuos įgūdžius ir padaryti juos veikiančiais, buvo sukurta galinga nuosekli procedūra, padedanti jums įgyti lyderio poziciją jūsų asmeninėje kompetencijos srityje ir domėjimosi srityje. MBA mokymo programą sudaro 11 modulių ir magistro baigiamasis darbas su 90 kreditų taškų.

Kalba

Mokymo kalba yra anglų.

Pristatymo formatas

Mūsų MBA programa yra universiteto kursas. Klasės rengiamos kaip reguliarūs kursai, blokiniai kursai arba internetiniai kursai. Mūsų virtualus universitetas papildo visas MBA programos paskaitas ir siūlo studentams profesinę mokymosi aplinką, turinčią didelį lankstumą laiko ir erdvės požiūriu.

Programos struktūra

Darmštato verslo mokyklos dieninės MBA programos skirtos studentams, norintiems pilnai sutelkti dėmesį į savo MBA studijas. Modulinė programos struktūra leidžia studentams pritaikyti mokymosi tempą savo poreikiams.

Klasės vyksta nuo pirmadienio iki penktadienio dienos metu. Išskirtiniais atvejais, pvz., Paskaitų, kurias rengia svečių dėstytojai iš užsienio, metu gali būti rengiami kursai, įskaitant šeštadienius.

Laipsnis

Studentams bus suteiktas tarptautiniu mastu pripažintas laipsnis „Verslo administravimo magistras“. Šis laipsnis yra tinkamas darbui vykdymo lygiu įvairiose pramonės srityse. Šio laipsnio turėtojai turi teisę pradėti Ph.D. studijas Vokietijoje ir užsienyje.

Priėmimo sąlygos

Darmštato verslo mokyklos MBA programa skirta aukšto potencialo darbuotojams, kuriems reikia ne tik esamų akademinių kvalifikacijų, bet ir tvirtų valdymo įgūdžių. Norint įeiti į dieninio MBA programą, reikia:

 • Pirmasis aukštojo mokslo laipsnis viršija vidurkį
 • Tinkami anglų kalbos įgūdžiai
 • 3 metų profesinė patirtis

Trukmė

3 semestrai

Programos pradžia

MBA programa prasideda spalio mėn. (Žiemos semestrą). „Welcome“ renginys, kalbos kursai ir pasirengimo kursai gali prasidėti jau rugsėjo mėnesį.

Priėmimo terminai

 • Pareiškėjams, turintiems pirmąjį Vokietijos universitetinį išsilavinimą, kiekvienų metų rugpjūčio 15 d
 • Pareiškėjams, turintiems pirmąjį užsienio universitetinį išsilavinimą: kiekvienų metų birželio 1 d

Mokesčiai

Mokestis už MBA visą darbo dieną yra 24 800 EUR. Jos apima visas išlaidas, susijusias su mokymu, knygomis, mokymosi medžiaga, institucinėmis išlaidomis ir pasirengimo kursais, jei reikia. Be to, visi studentai, imigruoti į h_da, privalo mokėti semestro mokestį, kuris yra maždaug 260 EUR per semestrą.

Akreditacija

MBA programa buvo visiškai akredituota ir rekomenduojama AQAS. Akreditacija garantuoja aukštą išsilavinimo lygį. AQAS yra viena iš pirmaujančių Vokietijos aukštojo mokslo programų akreditavimo agentūrų.

Fakulteto profilis

Mūsų MBA dėstytojai yra tilto statytojai tarp akademinių ir verslo sričių. Subalansuotas universitetų dėstytojų, vadovų patyrusių dėstytojų ir įvairių tarptautinių žinių verslo lyderių derinys garantuoja moksliškai pagrįstą vadybos mokymą, orientuotą į valdymo praktikos reikalavimus.

Studentų profilis

Darmštato MBA studentai atvyksta iš daugiau nei 40 šalių ir turi įvairių švietimo ir profesinės patirties. Įvairios mūsų bendruomenės kultūrinės ir pramoninės aplinkybės sudaro sąlygas įvairių verslo sričių, įmonių ir kultūrų idėjų ir patirties derinimui.

Stipendijos

Mes siūlome MBZ stipendijas: Stipendijos bus skiriamos išskirtinėms asmenybėms, kurios savo profesinėje ir socialinėje aplinkoje demonstruoja potencialą tapti pavyzdingais ir stipriais ateities lyderiais.

kontaktas

Daugiau informacijos apie mūsų MBA programą rasite www.mba-darmstadt.de.

Programos vadovas
 • Anna Herbst
 • telefonas: 49.6151.16.38398
 • el. paštas: mba@h-da.de
Taikymas
 • Elena Böhm
 • telefonas: 49.6151.16.30074
 • el. paštas: mba@h-da.de
Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Darmstadt University of Applied Sciences (Hochschule Darmstadt, h_da) puts science into action. With a student body of about 17,000, it is one of the largest and most distinguished universities of app ... Skaityti daugiau

Darmstadt University of Applied Sciences (Hochschule Darmstadt, h_da) puts science into action. With a student body of about 17,000, it is one of the largest and most distinguished universities of applied sciences in Germany. Its excellent reputation is the result of a scientifically grounded, real-world approach to higher education and the professional success of its graduates. Skaityti mažiau