Read the Official Description

Kas skiriasi Concordia-Chicago MBA programa?

Visi mūsų kursai į mokymo programą įtraukia keturis žinių ramsčius. Konkordijos-Čikagos MBA suteikiant jums konkurencinį pranašumą, kai jūs einate į priekį savo karjeroje, tiek vykdydami savo studijų programą, tiek baigdami. Keturi ramsčiai yra:

  • Etika ir socialinė atsakomybė
  • Kritiškas mąstymas ir verslumo mintis
  • Komunikacija ir žmogaus santykiai
  • Globalus tarpusavio ryšys ir įtrauktis

Lankstumas: klasės siūlomos spartesniu internetiniu formatu, internetu savo tempu, miesteliu paspartėjus ar universitetuose savo tempu. Mes dirbame su jumis, kad pasirinktumėte pagal jūsų poreikius atitinkantį formatą.

Kolegiali bendruomenė: mūsų švietimo modelis skatina glaudžius darbinius santykius tarp studentų ir dėstytojų. Tuo pačiu metu mūsų unikali kohortinė sistema suvienija mokinius visą savo edukacinę patirtį. Ši bendradarbiavimo aplinka pagreitina mokymąsi ir sukuria tvirtus tarpusavio ir mentoriaus santykius, kurie praeina visą gyvenimą ir dažnai pagerina jūsų karjeros trajektoriją.

Verslo el. Portfelis: kiekvienas pagrindinis MBA kursas baigiasi studento parengtu parašo projektu, kuriame pabrėžiami mokymosi rezultatai, pasiekimai ir įgūdžiai. Susirinkus, šie projektai sudaro elektroninį portfelį, skirtą dalintis su dabartiniais ar būsimais darbdaviais. "Business e-Portfolio" suteikia jums nešiojamą, įtikinamą meistriškumo, įgyto vykdant jūsų MBA programą, demonstravimą.

Patyrę fakultetai: "Concordia-Chicago" švietimo metodas sujungia teoriją su labai praktiškais, konkrečiais, realaus pasaulio taikymais. Mūsų talentingi, įsipareigoję fakulteto nariai siūlo MBA studentams pakankamai, individualų dėmesį ir nori pasidalinti savo verslo patirtimi su jumis.

Jūsų visą gyvenimą trunkantis švietimo partneris: uždirbę savo MBA "Concordia-Chicago" yra pradžia, o ne pabaiga, nuolatiniai santykiai su institucija, atsakinga už jūsų visą gyvenimą trunkantį augimą ir sėkmę. Concordia-Chicago verslo koledže mes pripažįstame, kad svarbu išlaikyti profesionalų judrumą ir šiuolaikinį dėmesį greitai besikeičiančiame pasaulyje. Kiekviename savo karjeros etape mūsų studentai naudojasi mūsų po MBA, absolventų pažymėjimais, kad išlaikytų konkurencinį pranašumą rinkoje. Mes siūlome visą spektrą aukštojo išsilavinimo MBA kursus, iš kurių darbo verslo specialistai gali pasirinkti, atsižvelgiant į jų individualius poreikius.

Jūsų istorija prasideda čia


Jūsų verslo karjera specializuojasi ir / ar sertifikatuose


Concordia-Chicago MBA programa yra skirta padėti jums įgyti verslo žinių visą savo karjerą. Jūs galite pritaikyti greitį ir programą, kurios reikia jūsų karjeros tikslams.

Pagrindinė MBA programa yra sukurta "raktų", koorto formatu. Specializacijos kursai rengiami atvirame priėmimo etape. Jūs galite užsiregistruoti specializacijos kursuose bet kuriuo metu per savo MBA programą arba baigę visus savo pagrindinius kursus.

Pastaba: kai jūsų MBA laipsnį suteikia "Concordia" - Čikagoje, jūs negalite pakeisti šio laipsnio, pridedant specializacijų į jį. Specializacijos bus pridedamos prie jūsų esamo laipsnio kaip aukštojo verslo sertifikatas.

MBA laipsnio reikalavimai

Verslo administravimo magistro laipsniui reikia 36 kreditų valandų už bakalauro laipsnį. Šie 12 kursų yra priimami visi studentai kaip pagrindinė mokymo programa, skirta MBA programai. Jie remiasi darbo ir akademinės patirties pagrindu, kurį jūs pritraukiate į MBA programą. Jie orientuojasi į praktinį verslo žinių pritaikymą ir įgyvendinimą, kad galėtumėte pritaikyti savo MBA savo karjerai nuo pirmos dienos.

Žinių vertinimas. Kad atitiktų ACBSP akreditavimo reikalavimus ir užtikrintų mokymosi kokybę ir užtikrinimą, nuo 2016 m. Rudens studentai, vykdantys savo MBA, imsis keturių savarankiškų kursų, jei jie nepateiks atitinkamų ekonomikos, statistikos, finansai ir apskaita. Šie įvertinimai atliekami MBAC6000 metu ir studentai nemoka. Jei studentai turi imtis šių lygių kursų, jie kainuos 40 $ kiekvienas ir studentas mokės tai tiesiogiai Peregrine.

Program taught in:
Anglų

See 10 more programs offered by Concordia University Chicago »

Last updated July 3, 2018
Šis kursas yra Internetinės, Campus based
Start Date
Rgp 2019
Duration
1 - 2 metų
By locations
By date