Oficialus aprašymas

18 mėnesių kelionė ne CEIBS yra gyvenimas keičiasi patirtimi, ne tik dėl to, kad žinių jums įgyti bet dėl ​​visą gyvenimą trunkančio draugystę, kad jums bus puoselėjančių. Mokymosi bus ne tik klasėje, bet taip pat bus įsigyta iš turtingos darbo patirtį ir fono, kad jūsų kolegos atneš kartu su jais. Jūs studijuoti ir gyventi tikrai pasaulinio ir palankią aplinką, o įgyti giliai suprasti Kinijos kultūros ir verslo praktiką.

CEIBS studentas kūnas yra sudarytas iš neįvykdyti grupės asmenų iš daugiau nei 20 pasaulio šalių - pačių įvairiausių grupės bet kokio verslo mokykloje žemyninėje Kinijoje. Kiekvienais metais, mūsų griežta atranka skatina "Bendrijos" sudarė išskirtines asmenims tiek savo karjerą, taip pat jų asmens pasiekimus išsidėstymą. Mūsų studentai yra ne tik protingas ir ambicingas, tačiau taip pat aprūpinta vertybes ir minkštųjų įgūdžių, kurie padės jiems tobulėti ir klestėti sudėtingas MBA aplinkoje. Tuo CEIBS, mes manome, stiprūs etika ir pagarba kitiems lygiai taip pat svarbu, kaip sąžiningumas ir pasiekimų.

Programos struktūra

Į pasaulio ir nuolat besikeičiančioje aplinkoje, verslo lyderiai, turi būti įrengta labai plačios įgūdžius. Jie turi galėti priimti tiek pasaulio ir vietos perspektyvas, galinčių spręsti su sudėtinga ir pokyčių, ir kvalifikuotų ne pirmaujančias inovacijas. Jie turi sugebėti veiksmingai bendrauti su įvairiais suinteresuotaisiais subjektais, siekiant sukurti bendrą viziją ir entuziazmą jų įmonių veiklą. Vykdydama tvirtą verslo mokymo ir skatinant nepriklausomą mintį, komandos bendradarbiavimą ir atvirą bendravimą CEIBS teikia savo absolventus su pagrindiniais įrankiais sėkmę daugelyje profesinės karjeros.

67 kredito dieninių programa susideda iš privalomų kursų viso 49 kreditų ir pasirenkamuosius kursus iš viso 18 kreditų. Ji sukurta siekiant nustatyti tvirtą pagrindą valdymo pagrindus, kartu suteikiant jiems pritaikytus programų lankstumą, kad atitiktų individualius interesus ir karjeros siekius. Studentai gali pasirinkti sutelkti dėmesį į verslo vadybos arba pasirinkite vieną iš trijų koncentracijų Finansai, Marketingas, ar verslumą. Be to, studentai turi galimybę dalyvauti mokyklos įspūdingą tarptautinės mainų programos su pasaulio aukščiausios klasės verslo mokyklų ir / arba rinkti patirtį per vasaros stažuotės.

  • Kryžminė funkcinė Gyvenimo integracija

Sunkiausių verslo problemos peržengia funkcinių atsakomybe. Norėdami išspręsti jas, vadovai privalo būti kompetentingi tarpdalykinė analizė, tirpalo gamybos ir komunikacijos. Naujas CEIBS Mokymo apima keletą taikomųjų integracijos modulius, kurie reikalauja studentams išradingai ir sistemingai spręsti praktines verslo problemas per žinias ir įgūdžius jie įgijo ankstesniuose verslo kursus. Moduliai yra išplito visoje MBA mokymo programos sustiprinti ir remtis kiekvieno mokymosi etape.

  • Kinija Koncentruoti

Vienas iš CEIBS 'svarbiausių bruožų yra jos aišku Kinija dėmesys, aplieti mūsų pozicionavimo teiginys: "Kinija Gylis Global plotis". CEIBS moko pažangiausias tarptautines verslo teorijas, o Ypatingą svarbą praktinio taikymo šių įgūdžių Kinijoje. Pagrindinis kinų kalbos kompetencija yra privalomas užsienio studentams, siekiant pagerinti jų įsitvirtinimą rinkoje dramatiškai auganti Kinijos ekonomika. Tie, kreipdamiesi dėl priėmimo, kurie nekalba Chinese bus reikalaujama lankyti kinų anksto kursą vasarą prieš MBA užsiėmimai prasidės. Privalomieji dalykai kaip "Kinijos HR" užtikrinti, kad CEIBS absolventai yra pasirengę dirbti su šia sunkiausia aspektas, valdanti Kinijos rinkoje. "Kinija Pasaulio" pabrėžia svarbius ekonominius, politinius, kultūrinius ir prekybinius klausimus, kurie daro įtaką tiems, kurie verslą ir su Kinija. Be to, mokyklos skiria daug išteklių sustojimo "Kinija Discovery savaitė" kiekvienais metais - intensyvus paskaitas, kuriuo siekiama pagilinti mokinių supratimą apie Kinijos verslo aplinką ir suteikia galimybę analizuoti perspektyvas Kinijos istorijos, tarptautinių santykių ir ekonomikos plėtrą.

  • Lankstumas ir pasirinkimas

CEIBS "Dabartinė MBA mokymo programa suteikia jums lankstumo asmeniškai pritaikyti antraisiais savo studijas. Atsižvelgiant į Metų Dviejų rudenį, galite pasirinkti eiti į tarptautinius mainus ar likti CEIBS studijuoti su dideliu skaičiumi atvykstamąjį Studentai iš geriausių pasaulio verslo mokyklų. Jūs taip pat turite galimybę užbaigti laipsnį per 18 mėnesių arba pailginti jį 20 mėnesių, siekiant supakuoti daugiau studijų galimybes. Taip pat yra vienerių metų galimybė.

NAUJIENOS IR RENGINIAI

Mokestis už mokslą mokslą mokestis už 18 mėnesių MBA programą MBA2018 klasės yra RMB 395.000.

Dėl priimtų pareiškėjams, per 3-6 savaites po oficialaus siūlymo laiške yra išleistas indėlių reikalaujama patvirtinti savo sutikimą dėl priėmimo pasiūlymą. Užstatas bus skaičiuojami kaip dalis studijų mokestį.

Studentai, kurie sėkmingai gavo Studentų paskolos turi mokėti, įregistravus, iš mokslą dalis netaikoma paskolos. Studentai, neturintys studento paskolą, privalo mokėti 70% visos mokesčio už mokslą registracijos metu ir likę 30% turi būti sumokėta ne vėliau kaip likus 1 savaitei iki kadencijos pabaigoje 4

Programa mokoma:
Anglų

Peržiūrėti 1 daugiau kursų China Europe International Business School (CEIBS) »

Šis kursas yra Campus based
Start Date
Rugs 2019
Duration
18 mėnesių
Ištęstinės
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Rugs 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas
Start Date
Rugs 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas
Start Date
Rugs 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas
Start Date
Rugs 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas
Start Date
Rugs 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas
Start Date
Rugs 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas

Rugs 2019

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date
Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date
Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date
Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date