Du galingi laipsniai

Nėra dviejų profesionalus laipsnių daugiau trokštamą kaip kvalifikacija ir MBA. Kvalifikacija universitetas Otavos bendras - MBA programa kūrybiškai sujungia šiuos du galingus disciplinų į vieną ketverių metų mokymo programą.


Kvalifikacija - MBA programa suteikia studentams ekspozicija unikali bendruomenė, verslo ir teisinių lyderių viešajame ir privačiame sektoriuose. Per daug externships prieinama Teisės fakulteto ir konsultavimo projektus siūlomų vadybos mokykla, mokiniai gali įgyti vertingos darbo patirties akademinių kreditų per kiekvieno iš jų keturių metų studijų. Be privataus sektoriaus vietas, externships egzistuoti su teismais, federalinės teismų, vyriausybės agentūroms ir departamentams, ir nevyriausybinės organizacijos. Pripažįstant papildomų įgūdžių, reikalingų sėkmingai verslo ir teisės studentai gali uždirbti tiek savo MBA ir kvalifikacija laipsnių mažiau nei ketverius metus.


Šis naujoviškas programa yra skirta mokyti naujos kartos lyderių verslo vadovų, kurie sugeba savarankiškai teisinių problemų šiuolaikinio verslo gyvenime; teisininkų, kurie galėtų kreiptis į verslo poreikius savo verslo klientams ir verslininkams, kurie bus perkelti vientisai tarp verslo ir teisės.

Gyvenimo

 • 1 metai - Užbaigti kvalifikacija Pirmieji metai
 • 2 metai - Užbaigti visišką MBA programą (kurią sudaro 48 kreditų
  o kaip 54 kreditų) per vienerius akademinius metus plius vasarą.
  Visi 48 kreditus sudaro reikalaujama kursai.
 • 3 metai - Užbaigti kvalifikacija Antra Metai su papildomų
  reikalavimas Sėkmingai užbaigusi 34 kreditų minimalus
 • 4 metai - Užbaigti 17 likusių kreditų kvalifikacija programos
  Gruodis

Priėmimo Informacija


Priėmimo į LAB - MBA programa yra ribota ir labai konkurencinga. Bendros programos yra skirtos asmenims, kurie nori įgyti žinias ir įgūdžius dviejų pagrindinių disciplinų, administravimo ir teisės, kurios tampa vis labiau vertingas šiuolaikinio verslo, vyriausybės ir šiuolaikinės praktikos įstatymas. Kandidatai yra įtraukti į bendrą programą, pagal priėmimo reikalavimus kiekvienam fakultetui.

Studentai gali kreiptis į bet LAB / MBA programą per universiteto Teisės fakulteto ar MBA programa per Telfer vadybos mokykla savo pirmaisiais metais. Paprastai LAB / MBA programa studentams prasidės jungtinis laipsnis užpildydamas reguliariai pirmo kurso mokymo metu teisės mokykla. Po susitikimo akademinius reikalavimus pirmųjų metų, studentams, kurie atitinka reikalavimus bus baigti 48 iš 54 kreditai vienerius metus visu etatu MBA programą. Per trečiąjį ir ketvirtąjį metų LLB / MBA programa, studentai turi imtis visų likusių kursai būtini kvalifikacija laipsnio reikalavimus. Absolventai gaus abu kvalifikacija laipsnį iš universiteto Teisės fakulteto ir MBA laipsnį Telfer vadybos mokykla kartą abiejų programų reikalavimus yra užbaigti.

Programa mokoma:
Anglų

Peržiūrėti 2 daugiau kursų Telfer School of Management, University of Ottawa »

Šis kursas yra Campus based
Start Date
Rgs. 2019
Duration
4 metų
Dieninės
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Rgs. 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas

Rgs. 2019

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date