Babson MBA darbo profesionalams

Bendroji informacija

2 locations available

Programos aprašymas

Žvilgsniu

  • Trukmė: 21 mėnesio ir savarankiško pasirinkimo galimybės
  • GMAT / GRE Waiver galima
  • Vidutinė darbo patirtis: 5–10 metų
  • Darbo pradžios 2018 m. Absolventai: $ 167,386
  • 1 Verslumo MBA, Princetono apžvalga, verslininko žurnalas ir JAV naujienos

„Babson“ darbas ne visą darbo dieną yra sukurtas atsižvelgiant į jūsų darbo ir gyvenimo pusiausvyrą. Sukurkite verslumo mąstyseną, strateginio valdymo įgūdžius ir pasaulinį tinklą, kurį reikia profesionaliai judėti.

Nesvarbu, ar ieškote savo dabartinės karjeros, ar pasukti į naują, mūsų veiksmai grindžiami studijų kursai yra protinga investicija į besivystančią verslo pasaulį. Spręsti realaus pasaulio konsultavimo projektus, verslumo ir inovacijų iššūkius ir patirtinį mokymąsi visame MBA.

Pasirinkite pasirenkamuosius, kurie atitinka jūsų karjeros tikslus, arba leidžia ištirti naujas temas. Ištęstinės MBA studentai gali rinktis pasirenkant visus formatus: asmeninius dienos ar vakaro užsiėmimus, mišrią / hibridinę, visiškai internete, savaitgalio intensyvumą, arba net pasirenkant užsienyje.

  • Vienas MBA: Ištęstinės MBA studentai turi prieigą prie tų pačių kursų, fakulteto narių, patirtinių mokymosi galimybių, intensyvumo takelių ir akademinių centrų, kaip ir dieninių studentų.
  • Maksimalus lankstumas: vakariniai studentai gali pasinaudoti savarankišku tempu, baigdami pagrindinius kursus nuo 6:30 iki 9:30 val.
  • Įtemptosios kohortos: mišriojo mokymosi studentai, dalyvaudami klasėje, kasmet per septynias savaites vyksta į „Wellesley“ pagrindines pamokas klasėje.
  • Padidinkite savo tinklą: per savo pasirenkamuosius ir klubus susipažinkite su įvairiais mokiniais iš įvairių programų ir pasinaudokite 41 000 absolventų 119 pasaulio šalių, kurios sudaro „Babson“ absolventų tinklą.
Paskutinį kartą atnaujinta Vasaris 2019

Apie mokyklą

Babson is the educator, convener and thought leader for Entrepreneurship of All Kinds. An independent, not-for-profit institution, Babson is accredited by the Association to Advance Collegiate Schools ... Skaityti daugiau

Babson is the educator, convener and thought leader for Entrepreneurship of All Kinds. An independent, not-for-profit institution, Babson is accredited by the Association to Advance Collegiate Schools of Business (AACSB), the New England Commission of Higher Education (NECHE), and the European Quality Improvement System (EQUIS). Each academic year, more than 2,100 undergraduate and 900 graduate students attend Babson, representing more than 80 countries. Skaityti mažiau
Wellesley , Bostonas , San Franciskas , Majamis + 3 Daugiau Mažiau