Babson Full-Time MBA

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Žvilgsniu

 • Trukmė: 12 ir 21 mėnesių variantai

 • GMAT / GRE Reikalingas

 • „Visa“ tinkama

 • Vidutinė darbo patirtis: 5 metai

 • Vidutinis dieninis MBA darbo užmokestis 148 155 USD per trejus metus po studijų baigimo pagal „ Financial Times“ 2020 m. MBA reitingą

 • 42 000 absolventų 120 šalių

 • Nr. 1 Verslumo MBA daugiau nei 25 metus pagal JAV „News & World Report“ reitingą

Įsisavinti besikeičiančio verslo pasaulį

Pasaulis nenuspėjamas. Atsparūs, verslūs lyderiai reikalingi dabar kaip niekad. Babson laipsnis suteikia praktinių įrankių, leidžiančių imtis veiksmų ir spręsti sunkius iššūkius. „Babson's MBA“ esmė yra realaus pasaulio patirtinis mokymasis, išmokantis pusiausvyros eksperimentuoti ir analizuoti, norint išspręsti sudėtingas problemas. Vykdykite savo švietimą įgyvendindami klasių konsultavimo projektus ir rengdami vasaros stažuotes, kur būsite unikaliai pasirengę daryti įtaką verslo pasaulyje nuo pirmosios dienos.

Kaip dieninių studijų studentas, jūs būsite panardintas į aplinką, kurioje jūsų dėstytojai yra savo srities ekspertai ir kur tarptautiniai kolegos prideda globalias perspektyvas kiekvienoje diskusijoje. Kai kurie nori pradėti naują verslą. Kiti nori visiškai pakeisti karjerą. Nepriklausomai nuo jūsų pasirinkto kelio, Babsonas siūlo palaikančią pasaulinę bendruomenę, kuri paruošia MBA studentus sėkmei. Iš naujo apibrėžkite savo karjerą ir sužinokite, kaip klestėti keičiantis tarptautiniam verslo aplinkai.

 • Vienas MBA: pasiekite tuos pačius kursus, patirtinio mokymosi galimybes, intensyvumo takelius ir akademinius centrus, nesvarbu, ar pasirinksite vienerių, ar dvejų metų formatą.

 • Suasmeninkite savo išsilavinimą: du trečdaliai kursų yra pasirenkamieji ir specialios temos, kurias pasirinksite suderinti su savo karjeros tikslais ir ambicijomis.

 • STEM pažymėtos koncentracijos: Septynios unikalios MBA koncentracijos suteikia jums galimybę specializuotis. Dvi koncentracijos, kiekybiniai finansai, verslo analizė ir mašinų mokymasis, yra pažymėtos STEM.

 • Įtemptosios kohortos: paimkite savo pagrindinius kursus su savo kohortu, leidžiant jums ir jūsų klasės draugams suformuoti stiprius, visą gyvenimą trunkančius ryšius.

 • Prisijunkite prie daugiau nei 42 000 absolventų 120 šalių, kurie sudaro „Babson“ absolventų tinklą.

Paskutinį kartą atnaujinta May 2020

Apie mokyklą

Babson College, the No. 1 school for Entrepreneurship for 27 years according to U.S. News & World Report, educates entrepreneurial leaders who create great economic and social value everywhere. We ... Skaityti daugiau

Babson College, the No. 1 school for Entrepreneurship for 27 years according to U.S. News & World Report, educates entrepreneurial leaders who create great economic and social value everywhere. We offer a wide range of graduate business programs, both full-time and part-time options. Regardless of the program, you will discover an education built on action and a community filled with dynamic entrepreneurial leaders. Skaityti mažiau
Wellesley , Bostonas , Majamis + 2 Daugiau Mažiau