Vykdant aviacijos MBA, yra neįtikėtinas būdas atverti naujas oro uostų administravimo ir verslo valdymo galimybes pasaulio orlaiviuose. Su šia specializacija galite įgyti žinių pagrindą, kuris būtų taikomas problemoms ir iššūkiams, su kuriais susiduria skrydžio pasaulis.

Kursiniai darbai yra parengti siekiant suteikti patirtį, kad aviacijos valdytojai turi likti konkurencingi šioje srityje. Būdama programos studentu, atliks išsamius iššūkius ir finansinius procesus, kurie yra unikalūs oro kelionių pramonei. Mokymo programa padės jums pritaikyti įvairias įgūdžius ir techniką, padedanti jums įgyti patirties kasdieninėje oro uostų valdymo ir aukšto lygio strategijoje. Jūs taip pat dalyvausite išsamiose diskusijose apie saugumą, oro saugumą ir eismo valdymo technologijos pažangą.

Kursiniai taip pat yra sukurti, kad padėtų jums pasirengti Amerikos oro uosto vadovų asociacijai (AAAE) sertifikuoto nario egzaminui. AAAE paskyrimas laikomas vienu iš prestižiškiausių aviacijos srityje skirtumų, todėl ši programa yra neįtikėtinas pagrindas tolimesniam profesiniam tobulėjimui.

Ši specializacija padės jums siekti vidurinės ir aukštesnės pakopos vadovų pareigybių:

 • Oro uostai
 • Avialinijos
 • Fiksuotojo ryšio operatoriai
 • Vyriausybės agentūros
 • Konsultacinės firmos

Šie kursai reikalingi norint užpildyti internetinę aviacijos MBA (be pagrindinės mokymo programos):

 • MBA 671 - Aviacijos organizacijos operacijos
 • MBA 675 - oro uosto operacijos
 • MBA 678 - specialiosios temos aviacijos vadyboje

"Lynn" internetinė MBA yra gerai gerbiama programa, kurią "South Florida Business Journal" įvertino kaip pagrindinę 10 geriausių regionų, kurią nacionaliniu lygiu įvertino JAV naujienų ir pasaulio ataskaita, ir laikoma viena iš geriausių internetinių MBA programų Floridoje. Sužinokite iš akredituotų, dėmesingų fakultetų su realaus pasaulio verslo patirtimi bendradarbiaujant, patogi ir lanksti internetine forma.

Pasirinkite vieną iš devynių specializacijų, kuriančių jūsų apeliaciją nuolat besikeičiančiame, visada individualizuotame rinkoje. Kai įgysite vadovavimo įgūdžių, turite dirbti vadovaujančiose pareigose, dalyvaudami diskusijose nedidelėje virtualioje klasėje, kurioje studentai išmoksta vidutiniškai nuo 10 iki 15, remiantis asmenine ir profesine patirtimi.

"Lynn" internetinė MBA suteikia ne tik galimybę lanksčiai mokytis internetu, bet ir nenori važiuoti į darbą ar prisijungti tam tikru dienos laiku, suteikiame jums laisvę pradėti ir baigti savo aukštąjį išsilavinimą mažiausiai vienerius metus, padedant jums likti aktuali ir šviežia jūsų dabartiniame ar naujame lauke. Dirbk visą darbo dieną, kol įsitvirtinsite kaip verslo lyderis, turintis pažangų, gerbiamą laipsnį pagal programą, akredituota Tarptautinės asamblėjos kolegialaus verslo švietimo (IACBE).

Pradėkite šiandien, kreipdamiesi į mūsų internetinę MBA programą be GMAT arba GRE egzamino, reikalingų priėmimui. "Lynn" vertiname darbo ir gyvenimo patirtį ir tikime, kad mes užfiksuojame varomąsias, labai intelektualines mokyklas be šio kelio, kad galėtume imtis veiksmų savo karjeroje.

Dabar daugiau nei bet kada finansiniai rūpesčiai vaidina svarbų vaidmenį priimant sprendimą siekti aukštesnio laipsnio. Mes siūlome konkurencingomis kainomis internetinę MBA programą sparčiu tempu, kuri suteiks jums kursus, kurių reikia norint atlikti norimus veiksmus savo karjeroje.

MBA Fondo kursai

 • Aukštojo orientavimo seminaras
 • Organizacijų vadovavimas ir valdymas
 • Rinkodaros vadyba pasaulio ekonomikoje
 • Vadybos apskaita
 • Finansų valdymas
 • Operacijų valdymas
 • Strateginio valdymo seminaras

Priežastys, trukdantys vienerių metų internetinei MBA

Kai kurios mokyklos, pavyzdžiui, Lynn University , taiko tą patį principą ir pritaikė jį savo internetinių kursų pasiūlymams. Yra keletas priežasčių, kodėl vienerių metų internetinė MBA suteikia neįtikėtinai patogų būdą gauti profesinę kvalifikaciją, kuri vis dar yra neatskiriama karjeros plėtra daugelyje pramonės šakų.

Lankstumas

Vienerių metų internetinė MBA suteikia galimybę siekti aukštesnio laipsnio iš savo namų patogumo ir parengti tavo gyvenimui tinkantį planą.

Pagreitintas tempas

Kadangi programa gali būti baigta per vienerius metus, tai reiškia dar mažiau laiko, kol galėsite naudotis naujos kvalifikacijos privalumais ir ieškoti naujų karjeros galimybių.

Darbas visą darbo dieną

Studentai, norėdami važiuoti į universitetą ar lankyti klases suplanuotu laiku, negali sukurti tvarkaraščio, leidžiančio jiems atsiskaityti už savo asmeninį ir profesinį gyvenimą, išlaikyti savo dabartinį darbą.

Mokymasis taupymas

Nors internetinis švietimas kartais yra pigesnė alternatyva universitetų studentams, studentai, vykdantys vienerių metų MBA internetą, gali gauti dar daugiau išmokų už tradicines programas.

Lynn University Online MBA

Lynn University yra viena iš šios naujos struktūros avangardų mokyklų, siūlanti vienerių metų internetinę MBA programą, kurią galima užpildyti visiškai už universiteto ribų už prieinamą mokestį.

Programa mokoma:
Anglų
Lynn University

Peržiūrėti 8 daugiau kursų Lynn University »

Šis kursas yra Internetinės, Campus based
Start Date
Contact school
Duration
1 - 4 metų
Ištęstinės
Price
27,380 USD
Deadline
Contact school
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Contact school
End Date
Contact school
Galutinis paraiškų davimo terminas
Contact school

Contact school

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
Contact school
End Date
Contact school