Oficialus aprašymas

Azijos MBA

Azijos MBA pasiūlys Jums interaktyvią mokymosi aplinką, leidžiančią jums gauti gerą įžvalgą ir suprasti įvairius Azijos rinkas. Tai išplės jūsų perspektyvą ir gebėjimą geriau suprasti ir susidoroti su įvairiomis šių augančių ir kylančių rinkų problemomis.

MBA yra tarptautinė programa, mokoma anglų kalba, suteikiant jums galimybę mokytis dviejuose žemynuose:

Nuo spalio iki gruodžio: kursai Paryžiaus miesteliuose.
Nuo 4 iki 5 mėnesių kursų, vykdomų Pekine ar Šanchajuje.
Nuo 5 iki 6 mėnesių stažuotės.


RANY PATOUT

Programos direktorius


AKADEMINĖ VISIJA


Šis MBA, dėstomas anglų kalba, orientuotas į konkrečių Azijos rinkų, būtent japonų, korėjiečių ir kinų, analizę. Ji taip pat paruošs jus mokytis ir valdyti įrankius valdyti ir veikti kiekvienoje iš šių labai specifinių rinkų įvairiose srityse (istorinėje, politinėje, teisinėje, finansinėje ir kultūrinėje).


Bus pristatomos ir išanalizuotos teorijos kartu su taikomosiomis žiniomis, sėkmingai pasakojančiais apie verslą Azijoje.

PROGRAMOS TIKSLAS


Jūs gausite specializuotų įgūdžių ir praktinių žinių apie Azijos rinkas, daugiausia dėmesio skiriant išsamiam atvejų analizės ir sėkmingų tarptautinių kompanijų, pateksiančių į šią sudėtingą sritį, analizei.


Dėl savo didelio susidomėjimo ir patrauklumo šiame pasaulio regiono regione galite kurti ir derėtis dėl projektų ir kultūriniu požiūriu suprasti verslo praktiką šiose šalyse.


Ši MBA programa suteiks jums keletą verslo srities žinių, pavyzdžiui, verslo operacijų finansavimo, importo-eksporto teisės aktų, tarpkultūrinių derybų, muitų teisės aktų ir tarptautinės prekybos Azijoje, taip pat kinų kalbos pamokų.

ĮSIDARBINIMO GALIMYBĖS


Profesionaliu lygmeniu galėsite naudotis ir išbandyti jums pateiktus įrankius ir raktus, kad galėtumėte įvertinti visas plačiai išplėtotas Azijos rinkų galimybes.


Užimtumo galimybės - tai tapti tarptautiniais verslininkais įvairiose Azijos šalyse importo ir eksporto srityje arba kaip prekybos tyrinėtojai Azijos verslo plėtrai. Taip pat yra tarptautinių karjeros galimybių rinkodaros, pardavimo, pirkimo ir platinimo, prekybos konsultacijų ar Azijos projekto vadovo.


Be to, kandidatai, turintys aukšto lygio žinios apie Azijos rinkas, gali turėti galimybių tokiose tarptautinėse institucijose kaip PPO, EBPO ir APEC.

Programa mokoma:
Anglų

Peržiūrėti 2 daugiau kursų INSEEC Paris »

Šis kursas yra Campus based
Start Date
Rugs 2019
Duration
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Rugs 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas

Rugs 2019

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date